4 módon, hogy a bőr tiszta vissza

4 módja, hogy vissza bőrt tisztán a hát bőre nem tökéletes, valamint arcbőr. Akne, a túlzott zsírosodást, akne és a kisebb kiütések megköveteli, hogy gondos és speciális ellátást - az egyetlen módja lesz elérni a tökéletes simaság és tisztaság. 1. lépés: tusfürdő, hogy antibakteriális, hogy a bőr a hátsó tiszta volt, és pattanások és gyulladás elmentek, akkor szükség van egy megalapozott megközelítése a tisztítását. Ahhoz, hogy sima, cserélje ki közönséges szappan speciális gyógyászati ​​gél. Te is segíthetsz orvosság triklozán vagy teafa illóolaj (megöli 98% -a baktériumok váltanak ki

Jó hangulat!
_______
Az életben vagyok irigy csak egy személy - a férjem. Hogy nem kell ilyen szerencsés a feleségével. )))

Sok szerencsét!
_______
Az életben vagyok irigy csak egy személy - a férjem. Hogy nem kell ilyen szerencsés a feleségével. )))

Üdvözlet!
_______
Az életben vagyok irigy csak egy személy - a férjem. Hogy nem kell ilyen szerencsés a feleségével. )))

Desyatochka!
_______
Az életben vagyok irigy csak egy személy - a férjem. Hogy nem kell ilyen szerencsés a feleségével. )))

A nagy nap!
_______
Az életben vagyok irigy csak egy személy - a férjem. Hogy nem kell ilyen szerencsés a feleségével. )))

Azért jöttem, hogy támogassa az Ön számára!
_______
Az életben vagyok irigy csak egy személy - a férjem. Hogy nem kell ilyen szerencsés a feleségével. )))

Kapcsolódó cikkek