4 Axis CNC vágó gép hab

Ebben a cikkben lesz szó, hogyan kell felépíteni egy CNC gépet és konfigurálja a szoftvert. Szóval

4 Axis CNC vágó gép hab

Tehát, építsük.
Szükségünk van:
1. 4 léptetőmotor.

4 Axis CNC vágó gép hab

Monitor, Claudia, egér - kötelező!
4. Studs 1 méter hosszú az M6 menetes - 4 db:

4 Axis CNC vágó gép hab

Stud forgatja a léptetőmotor.
hogy a hosszúkás szegecsekkel dió - 4 db:

4 Axis CNC vágó gép hab

Ha forog a csap anyával együtt mozognak, és mozognak a vezető elemek a gép.
A vezetőgörgő 55 cm hosszú (ami nem volt könnyű eljutni) - 8 db.
4 Axis CNC vágó gép hab

6. csavarok, huzalok, forgácslap, gumitömlő belső átmérője 5 mm, bilincsek, lyuk fűrész.
7. A istrument: fúrógép a fúró, a forrasztópáka, csavarhúzó, fogó, elektromos kézi kirakós játék.

Kezdetben, meg kell vágni, hogy ki forgácslap minden elemét gépünket. Itt van a méret a részleteket (összes primitív, kézzel): Rajz keretben. Forgácslemez megtalálható bárhol, ez a lemez a felesleges bútorok. Rzmechaem vékony marker -, és továbbítja a segítségével az összes kirakós könnyen fűrészelt. Kisebb tárgyakat lehet fűrészelni Fémfűrész kereteket. Körlyukasztás shagovik Scrollsaw koltsevoy látott.
Ezekből részek elkezdik begyűjteni az állványok következő gép. Az ábra adtam a méretek és távolságok, ami kell rögzíteni útmutatókat. Összeszerelés után az állványok, meg kell kitalálni, hogy hol és hogyan kell beállítani shagovik ahol a csavarok tartanak. Ez a munka kreatív, azt hiszem, mindenki megbirkózni vele. És általában, a méret a gép, amit idézett, lehet, hogy nem feltétlenül egy ilyen életet. Minden gépet lehet építeni más méretű, attól függően, hogy a vágyak és a rendelkezésre álló összetevői.

Ha kérdése van, vezetett a képeket egy külföldi honlapon. Ishpilki lyukat kell fúrni. De a rögzítő anyákat a mozgó elemek - működik. Én nem találtam a kényelmes illeszkedést, ostobán szerezte ezeket anyákat a fúrt lyukak kisebb táblák, bekent epoxi és rögzítve a géphez.

Rendben: a gép beépített, nincs sok, hogy meghosszabbítsák a drót, hogy felkap a szükséges tartalék vezérlő + mert Machine 55 cm az X + Y legfeljebb 55 cm lehet lekapcsolni.

Mi jár a konfigurációs szoftver és hardver.

Amikor jött a vezérlő, tudjuk ellenőrizni azt. Munkánk, szükségünk van a gép Mach3 programot. Hol kell keresni, azt nem mondom, ez az egész annyira tisztában. Mi létre, hogy teljes funkcionalitással.

Így hoztuk létre a motorok már vágni. Vegyél magadnak egy spirál a régi csempe:

4 Axis CNC vágó gép hab

Szuper-olcsó dolog. Átmérője körülbelül 0,8-1 mm.

Itt vidyashku működik a gépem:

Elnézést a neponyatki, a cikk létrehozott egy korlátozott számú óra.

4 Axis CNC vágó gép hab

Victor, amikor a vágás az anyag hosszát a látható 0,5-0,8 méteres ralialnye ív vagy expresszált. nyomai megereszkedett a fűtött huzallal?

4 Axis CNC vágó gép hab

Andrew!
Értem, amit te. Nem láttam. Első történt. A harcot ez ellen - egy jó húr feszültség + alacsony fordulatszám és az optimális hő szálakat. Az összes kiválasztott empirikusan. A következő cikkben, van egy fotó a szárny, ahol láthatjuk.

Kapcsolódó cikkek