32 Dent - a személyzet véleménye

Beültetés protézis fogászati ​​kezelés altatásban Pediatric Dentistry íny kezelési reimplantácíóhoz fogfehérítés Tisztító Air-flow fogak Extractions cermet kerámia héjak fogpótlás fogszabályozás Parodontológia

Ismét köszönet neki, D..su V. evichu, ez a legjobb, akivel valaha találkoztam podiatrist! Kezdetben protézis én úgy döntött, több klinikán, de konzultáció után 32Dent megy, azt nem akarta, hogy sehol. Nagyon magas szintű szakmaiság, egyéni megközelítés + minden otthonos hangulat és barátságos munkájukat, és vonzzák a betegek!

Legutóbb látogatott 32Dent úgy döntött, hogy fehéríti a fogakat, és csak azután az akció nagyon jó kedvezményt fogfehérítés Zoom3. Elégedett voltam az eredménnyel, és a folyamat (van valami összehasonlítani, mint ahogy ezt az eljárást rendszeresen különböző klinikákon). És a fogorvos tetszett, N..zhda A. ndrovna, keresztnév, ez nagy kár nem emlékszem. Ügyeljen arra, hogy hozzád legközelebb.

Az elmúlt 7 év, meglátogatom csupán 32 Dent (m rekesz. Kuzminki, ave. Volgograd. D. 116). Az első vizit tetszett az a tény, hogy semmi sem szabtak kezeltünk egyetlen, amire szüksége van. Tól senki nem volt durva, hogy a személyzet, mind a jó és udvarias. az én javaslatom feleségem is kezdtem, hogy ott, úgy most is a család klinika). Külön köszönet K. lovoy E..ne B..sovne, nagyon kedves ember és jó orvos.

Úgy tűnhet, elcsépelt, gyermekkora óta félt a fogorvosok. Itt minden megy könnyen a Pyaterochka. Biztonságosan és hatékonyan kezelni, és a 100 megbirkózni a feladatot. És ravitsya vezhdivy személyzet és a kedvező ár a szolgáltatásokat.

A 32dent tetszett magának egy orvos és egy nővér, és szolgálat és recepció, általában minden. Azt kellett fordulnia, hogy a bölcsességfog és a fogak, amelyek már az úgynevezett lehetetlen. A fogat nehéz volt, eltávolították, egy órát, de vsee jól ment, amit szeretném, ha megköszönni!

Utalt a klinikára egy barát ajánlása azonban kiderült, hogy nem az orvos, ő tanácsolta. Én Dr. O. üvöltés. Elégedett voltam a látogatást. Bár semmi kedve velem csinálni, csak fel az új tömítést a helyére van törve. Impression Clinic tette nagyon kellemes. Kártyát elfogadunk, ami fontos nekem.

M. A. ndrovna, köszönöm szépen a munka minősége, tömések állni, mint a kő, látszólag nem is egyértelmű, hogy a fogaim vannak pecsételve, nagyon elégedett, biztosan nem én nem köszönöm a kedvességét, számomra fontos, hogy bízik az orvos ! Ki a keresést egy jó fogorvos, tudok tanácsot adni a kapcsolatot O..rinoy Bolotnikovskaya 36 K.5.

Felvettem a kapcsolatot a hivatal Kuzminki D. G. e C külső, konkrétan azt, mert azt tanácsoltam neki, mint egy jó szakember. És azt kell helyreállítása volt a fogat. Megvan volt (nem) fúrt ki miatt a fogszuvasodás, majd lerobbant. Először is, az akut chip karcolás arcát; másrészt a vágás étel; Harmadszor, csúnya mosolyogva. Fogorvos visszaállítani most ad nekem semmit, de az öröm, amikor a tükörbe nézel!

Itt már eltávolított egy bölcsességfog, a fogorvos már van egy nagyon beteg, annak ellenére, hogy a könnyek és a görcsös zokogás. Türelemmel reagált ezt az eljárást, nem durva, ő adott részletes tanácsot, hogyan kell viselkedni foghúzás után az elkövetkező órában. A rekord nem probléma, eljött a megbeszélt időben, de a fogorvos körülbelül tíz percig még volt elfoglalva, egy másik vevőnek, akkor biztos, hogy nem az ő hibája, úgyhogy nem neheztel. Tetszett a légkör az irodában, de remélem, a fogorvosi rendelőben a következő húsz évben, hogy nem néz)

Made protézist ezen a klinikán, és nagyon elégedett volt! A szolgáltatási szint magasságában, udvarias és segítőkész személyzet, jó áron az ilyen megfelelő klinikán. Az orvosok ezen a klinikán do szakemberek. Megtettünk mindent tiszta és fájdalommentes. A hivatalok rusztikus, modern berendezés, mindenütt tiszta. Minden maradt csak jó benyomást.

És tetszett a szolgáltatás minőségét a klinikán, a Hivatalnak címzett a Kolomna. Udvarias, kellemes, barátságos személyzet, a szoba mindig tiszta, rendezett. Esem minden alkalommal más orvosok, vagy körülbelül nem lehet azt mondani rossz. Én nem igazán szeretem a fogorvosok) olyan fontos számomra, hogy minden eljárás gyors volt és fájdalommentes. mint az lenni szokott, az illetékes orvos, kéri, hogyan kell gondoskodni a fogak, a választ minden kérdésre. Meg vagyok elégedve a szolgáltatással.

Elmentem ezt klinikán Kuzminki hogy ha diagnosztizálni fogak és helyezzen be egy pár fényérzékeny tömítések. Felajánlottam, hogy fogszabályozó. Beleegyeztem, mert ajánlanak egy jó kedvezmény. Szolgáltatás jó, mindig hívja, és kinevezések a megfelelő időben értem. Általában az összbenyomás a fogászati ​​marad jó, hogy tudok ajánlani.

Jó klinika I protézist is. Mit is mondhatnék a szolgáltatást, akkor magas szinten, a személyzet udvarias, barátságos és nyitott orvosok. Ami a követelések a szakmaiság is én nem!

Nem mondom, hogy minden nagyon jó, néha nem megfelelően rögzített a recepción (fény egy lány a recepción), de ideális nem történik! Fogak kezeljük B..manovoy E..teriny.Ochen figyelmes orvos, és úgy érzi, a tudás, hogyan kell mondani, hogy „kézzel” . Eltávolítja két saját fogszuvasodás olyan pozitív személy volt Dr. V..nin R..tislav V..torovich! Ez aki tudja, hogyan kell megmosolyogták a megfelelő időben, hogy helyezze be, és van egy komoly vita, és ami a legfontosabb benne, és nem fáj a foga távolítani! P ..tislav V..torovich és implantátumok egy speciális köszönöm. Protézis (személyes okokból) máshol, de én fogpótlás csodálta ezt a fajta munkát a csatornát (mint beszélt munka B..manovoy E.), és különösen az implantáció. Köszönöm, köszönöm szépen srácok.

Rendszeresen látogasson el az iroda. A személyzet nagyon kellemes. Az orvosok tapasztalt és hozzáértő. Az árak állnak rendelkezésre. Vajon minden nagyon jó minőségű. Mint a belseje a klinika, ez egy kicsit az eredeti és különbözik másoktól.

Kapcsolódó cikkek