31. doboz a 2 lakókocsi


A hamis. Mint ez. Milyen hamis kapcsolást a szóban forgó nem értettük, mi

Nekem úgy tűnt, hogy a 2., körülbelül 20 km / h, a harmadik körülbelül 60 km / h, és a zár (nem vették észre, mint a tűz) mintegy 80-90km / h (hogy úgy mondjam.). Legalábbis nem vettem észre ezt a csepp a 40km / h. Ha kell, ahogy mondod, hogy indul azonnal megváltoztatja sárban. Hogy aztán feltett egy kérdést, egy baráti fórum, és miután vita volt arról, hogy volt egy probléma. Nem átkapcsoló (készítette a másik fordulatszám-tartomány váltás, és ez jutott eszembe róla push területén 40 km / h)
A gép állt egy darabig, és jött EXPLICIT számának körülbelül 40 km / h, ami nem vettem észre, kiderül.


Kapcsolók 1-2: 16-24 km / h normál gyorsulás és 53-71 km / h "gáz a földre."
Switch 2-3: 24-35 km / óra és 89-117 km / h volt.
3-2 kickdown: 82-106 km / h "gáz a földre", és 42-53 km / h "gáz fele"
3-1 kickdown: 48-61 km / h "gáz a földre."
(A könyvből)
ellenőrizni kell, és ha szükséges, állítsa be a gázpedál kábel és a sebességváltó kábel
ellenőrizze zár munka gidrotransformtora (eltávolított Wrotham szolenoid doboz, amely a legközelebb van a szonda meghajtó, ha a hiba megszűnt, akkor ásni)
Nos, és az olaj (szint, illat, szín, és ami a legfontosabb szerelvény)
Sok szerencsét.

Alnwick
Köszönöm az információkat. Itt temku sikeresen létrejött. És én LOL (hasznos önkritika) bezúzta koponyáját, és arra gondolt, hogy adja át az autót szolgáltatást. Arról beszélek, hogy az állítólagos helytelen váltásokat. I (autó) dobozt, és dolgozzanak ki, csak nem zökkenőmentes váltást. Gyorsító kötél szabályozott, tanácsos 23 mm, hogy a szabad játék (a pedál, hogy a padló), kickdown is szalag (szalagos kickdown szabályozza a tetején a doboz, meg kell érteni egy kicsit motor otsek.Snyat akkumulátor, légszűrő, a szűrőházat és az adaptert a fojtószelep Ezt követően, a doboz területén kapcsolódási a cső szonda látni anya „18”, és kiállnak a csavar dió alatt a kulcs „10” .Oslablyaesh anyát és csavart megszorítjuk ütközésig erővel 8-10 killogrammosil (kg / cm2), majd centrifugáltuk csavart a két és fél fordulattal és atyagivaesh anyát.), de semmi sem változott. Tegnap, ma nem megy az autó. Az olajszint a dobozban (forró) normális volt. Lezárása a nyomatékváltó működik a területen 60 km / h. A szakaszoló csatlakozó próbálja játszani. Olaj még cserélni, tőle sok múlik az automata sebességváltó.


Reguliroveu helyesen leírt, de szükséges, hogy húzza meg a csavart 8 Nm forgatónyomaték, ahelyett, 8-10 kg m, ami majdnem tízszer több, mint szükséges egyidejűleg teljes így a probléma, mert öv szigorodtak. Ellenőrizze.

HAPA, a csavar meghúzásakor az 0,8 kgm majd hajtsa ki a 2. és 1/4 fordulat helyett 2 és fél. És a jelentés játszani gyors szétkapcsolás tengelykapcsolók, ha a nyomatékváltó sebesség csukva. Különösen azért, mert az adást, ha jól értem ez magában normális. Tól durvaságot engedélyezze akkor valószínűleg nem fog megszabadulni, minden azonos korú az autó teszi magát érezte. Igen, és meg tudja állapítani, a nyomtatás a szöveg és a szavak szinte lehetetlen.)))) Ez olyan, mint egy ujj dugta az égbe.

Alnico a könyv nem nagy elírás az 2-3, 34-45 km / h, a pedál mód és a padló 107, és nem 117 Ennélfogva a sebesség 105-107 km. Ha megnyomja a pedált a padlóra, nincs kapcsolási többé nem fordul elő. Ez a hiba az ő idejében volt jelen Krayslerovskoy kommentár kiadása 08, 95g. kiadás. Chrysler majd igazítani az adatokat, de a tolmács valószínűleg nem))))


] Nem hiszem, hogy egy elírás van a könyvemben, most megpróbálom megmagyarázni, hogy miért, az első helyen, amikor sebességgel 105-107 km / h, és ha megnyomja a pedált a padlóra kapcsolási fordul elő, mint lefelé (munka kickdown)
és fokozását ECFI elkezd gyorsítani a második fokozatban a pedált a padlóra, vagy ha a kickdown (ő felgyorsul, így amikor előzés felfelé kagda légkondicionált, és nem húzza) A másik kérdés, hogy lehet egy torziós motor perekdyuchayas ilyen sebességgel, ún például a maximális a sebesség, amellyel kapcsolási kell történnie az alábbiak szerint: c1 2 - 57km / h, 2-3 - 93km / h (2.4L c3 a motor habarcs)
másrészt a normál vezetés kapcsoló a harmadik helyre csak egy 20-30 km / h (így legalább van, és a jelentések szerint több is), de mivel nem 45km / h.
A legvalószínűbb, az adatokat a könyv valami ehhez hasonló, ezeket a ládákat helyeztek nemcsak a mi minibuszok, hanem más gépeket más motorokhoz. Sok szerencsét.
ps zárható játék megéri, mert Nara csak írt a „hamis pozitív”.


ps zárható játék megéri, mert Nara csak írt a „hamis pozitív”.


Rovására csatlakozó vette. Itt tanult a helyes kapcsolási mód. Van 2-3, és megy körbe 40km / h. Csak azt hittem, hogy egy rúgás a „hamis felvétele” átviteli hiba mászott. Voltam győződve másik mód a dobozban, azt vezette, és úgy vélte. hogy a doboz egy hiba (pfuj, pfuj, pfuj). Köszönöm a felvilágosítást a számlát szorító erőt szabályozó csavart szalag kickdown lehet, és húzta. Ellenőrizni fogom.

„Hello minden a tulajdonosok a három habarcs
A típusú AT eszközt használunk a kick-down kábel. ez határozza meg az időt és a merevség lehetővé transzferek. annál inkább megnyúlik. A későbbi és merevebb átviteli tartalmazza.
Csak írja be az AT elérhető kiigazítás a front (kickdown) és hátsó (lau-reverse) a szalagot. azaz az első szalagot tartalmaz egy második fogaskerék és a hátsó szalag részt felvétele a hátsó, konstruktív korrekciós szalagok hozzáférhető és fejlesztő feltételezte, hogy a szalagot ki kell igazítani minden 60.000 km azaz minden olajcsere.
Tehát, ha a rés előtt a szalag nagy lehet, hogy egy lökést, hogy beköltözik a második fogaskerék, ami tovább növeli a szakadékot kihagyja a második fokozatban, és közvetlenül a harmadik, észrevehető bunkó. Ehhez meg kell, hogy kövesse.
A rés a hátsó öv befolyásolja a letöltési időt a hátramenet is kell tartani a szemét rajta, hogy ez nem akadályozza meg az elcsúszást hátrameneti fokozat.
Ha a vontató jármű túllépi a súlya az autó, akkor ki kell terjednie az 1. vagy 2. a választó, hogy kirak a túlterhelésre megcsúszó tengelykapcsolóval. "


Ui Miután mindazt az ajánlásokat, a tanácsot, meg több információt, hogy indul vissza, hogy újra állítsa be a szíj kickdown, mivel lehetséges, először húzta (nincs nyomatékkulcs). Ma egy kicsit gyengült, kapcsoló lágyabb. Idő korlátozott volt, és szedjük szét, és gyengíti mindig nem működik. Megyek, és így hagyhatja. Minden résztvevő, aki ismerik a munkát még egyszer köszönöm. Nem vész el. Ha nem így van, és megállapította lefektetett (fotó), állítsa be.

BEÁLLÍTÁSA Az öv kickdown (fotó)

Tape kickdown szabályozza a tetején a doboz. Ez kevés szét a motortérben. Vegye ki az akkumulátort, légszűrő (nem vettem ki), valamint a szűrőház (nem vettem ki) és az adaptert a gázt. Vegye ki a érzékelő tartó (automata sebességváltó), vele együtt húzza ki a kábelt beállító egység a doboz (egy csavar kapcsolódik), és egy olyan platform, amely a csatoló birtokában vozduhana a fojtószelep szerelvény és visszatér a tartályba. Ezt követően, a doboz a cső rögzítési szakasznál a próba látható az anyát (biztosítóanyát) a „18”, és a kiálló az anyát csavar-kulcs „10” (azt kell „8”). Gyengíti az anyát és csavart a stop erővel 8 Nm (ez egy kézi). majd csavarja a csavart 2 és 1/4 fordulatot, és húzza meg az anyát (ellenanyát). Nem rendelkező nyomatékkulccsal húzza meg, hogy „szemét”, ami nem jó és szükséges. ha problémák vannak (mint az enyém), ismételje meg az eljárást, és elkapni a megfelelő pillanatot.

Alnwick, kapcsoló 2-3 elvileg keretein belül 20-30 km lehet egy működő dobozban. kell lenniük a tartományban 35-45, ha váltás következik be előbb. Ez a kis sebesség nyomású olajjal, és általában a hibás olajszivattyú. Ha arra kerül a sor, és ellenőrizze a fordulatszámmérő sebességet, amikor a sebességváltó 3. 20 ő startanet akkor sebességnél kisebb, mint 1500, ez nem lehet. Ugyanez a szabály, és 107 km. ha rychak helyzetben D. akkor nem kapcsolási nem történik meg, főleg lefelé. Pontosan ez történik isbezhanii motor torziós. A folytatásban a 107 km 2 gólpassz, hatására a motor indítását fordulat kiterjedő több 5200 és ez lehetetlen. Mivel a határoló kellene dolgozni a számítógépen. Ha van egy ilyen esemény. amit kétlek, akkor teljesen világos, hogy milyen számítógépet be, nos, talán valamiféle házi doboz, ami sajnos nem tudom. Sok szerencsét.


Kickdown be van kapcsolva, de nem ugrik a 2. és a forgatónyomaték átalakító van tiltva, és ha továbbra is megy a 3. fokozatba, ami egy kicsit gyorsabb gyorsulás, mert a nyomatékváltó zár veszi fel, ahol a 500 motor fordulatszáma, így a felül, és hozzáteszi, tuningolás))) Nos, mi a helyzet a hüvelyk- és a mutatóujj. nem valószínű, hogy bekerüljön a 8 nm. ujjaival, hogy a különböző egyáltalán. és a cella egy Isten bocsássa meg nekem, a boltban érdemes. Maximum 1500 Rubljovból.)))


Töltök exeperimental -snimu zár mágnesszelep csatlakozóját GT a gépen, és az eredmény iratkozni. Csak úgy tűnik számomra, hogy ez be van kapcsolva sorosti. Nara, mint írja, nem dm kulcsot, és én csak adtam egy mérföldkő. Úgy véljük, hogy az erő a két ujját, csak akkor 0,6-! kgm, ha egy férfi és oshibegsya 0,2 Nm még mindig jobb, mint egy 8-10 kgm. Akkor, ha jól értem, van dm kulcsot, először próbálja meg húzza meg a csavart tájékoztatása szerint rám, majd ellenőrizze a kulcsot dm - az eredmény leiratkozási. Sok szerencsét

Nara, mint írja, nem dm kulcsot, és én csak adtam egy mérföldkő. Úgy véljük, hogy az erő a két ujját, csak akkor 0,6-! kgm, ha egy férfi és oshibegsya 0,2 Nm még mindig jobb, mint egy 8-10 kgm. Akkor, ha jól értem, van dm kulcsot, először próbálja meg húzza meg a csavart tájékoztatása szerint rám, majd ellenőrizze a kulcsot dm - az eredmény leiratkozási. Sok szerencsét

Rovására erőfeszítések uchtu, egyfajta ajánlást. De ebben az esetben, jobb, ha tudja, mikor kell abbahagyni. Az első alkalommal (ez nem szerepel), ha azokat igazítani húzta azonnal. Ha tesztvezetés egy őr doboz ostobán esett vészüzemmód. Azt opupel és megborzongott, gondolkodás kán gépemen. Visszatért mászik az első adást, lazítani, húzta, minden kapcsoló többit a babérjain, de nem látok találgatás. Ezután a gép kapott (sokáig, nem ki a dobozban). Ez úgy döntött, hogy visszatér a kiigazítás, az ok valószínűleg a túlzott gyanakvás kezdett hallgatni több, és nem az, hogy mindent tudnak a automata, akár kapcsolási mód (köszönhetően a felvilágosult). Mindegy, a legfontosabb, hogy egy nyomaték nem rossz. Szükség van rá, egy csomó, amely szabályozza egy bizonyos nyomatékkal. Csak az ár nem mindig teljesül. Én még számíthat az ujjait. Lau-megy fordítva is beállítható, de csak akkor, ha az olaj fog változni az automata sebességváltó. Fotók megpróbál, hogy ne felejtsük el. Ha van egy adott beállítás (lau-reverse), várjon tanácsot és ajánlásokat.

szükség van, hogy ellenőrizze és állítsa be a gázpedál kábel és a sebességváltó kábel, ha szükséges.

Gyorsító kötelet én egy kicsit ellazult (mielőtt a végső beállítások a szalag kickdown) húzta. Amikor a pedált a padlóra (feleségem jól jön), készített ingyenes játék 2-3 mm.

Ha tudsz a sebességváltó kábel részletesen. Mi van szabályozva. Transfer benne, nem a választó rúgásokkal.

Kapcsolódó cikkek