3 maszkok Montagne Jeunesse vélemények

3 maszkok Montagne Jeunesse vélemények

Maszkok Montagne Jeunesse - a leghíresebb maszk véleményem. Hogy élek - ahogy emlékszem rájuk, azt használja sok év, és minden alkalommal veszek a kedvencek. Íme három, ma beszélni egy kicsit, és megmutatja nekik az arcodra.

3 maszkok Montagne Jeunesse vélemények

Face Mask Montagne Jeunesse folt Mud Argile Anti-tökéletlenség Aloe Vera Fűz- Aloe Vera és Willow

Részletes nézet:
Anélkül, fényes aroma és tetszik.
Azonnal csalódás szín, azaz a szín maszkok soha nem egyezik a képen, sajnos.
Mindig azt használja ezt a maszkot, mikor érett az arcát gyulladás, mert aloe vera kiváló nyugtató. Maszk tökéletesen táplálja és kisimítja a bőrt, vizuálisan kiküszöböli kisebb szabálytalanságokat.
Miután a maszk bőr friss és kipihent, és hogy én szeretem ezt a maszkot.

Ár: 111 rubelt
Tesztelés időpontja: néhány évvel
Értékelés: 4

3 maszkok Montagne Jeunesse vélemények

Face Mask Montagne Jeunesse Mud Pac stressz elleni Mer Morte - Dead Sea Minerals

Részletes nézet:
Tiszta pórusok - ez a valóság, ha kiválasztja a maszkot Holt-tengeri ásványokkal. Maszk alapján agyag hozzáadásával illóolajok. A kellemes illatú gyógynövények, csak arra vár, ismét egy fényes kék maszkok nem felelnek meg a valóságnak, az élet maszk szürke, kevés kék árnyalat, de nem sokat. Maszk nem sűrű, könnyen alkalmazható, és használja az 1 zacskó is lehet, mint 2-szer (mint a csomag 20 ml). Smells érdekes, eszembe Köln férfiak.
Várom 20 perc és megy lemosni. Várva a maszkot, persze, feszesíti az arcot, de nem sokat, és akkor lehet beszélni. Ez mossuk le könnyen. Az eredmény érezhető azonnal - a bőr tiszta, puha és sima.
Nem irritáló, nem szárítja a bőrt, halványítja egy kis post-akne. Véleményem szerint ez a legjobb maszk Márkák Montagne Jeunesse.

Ár: 111 rubelt
Tesztelés időpontja: néhány évvel
Értékelés: 5

3 maszkok Montagne Jeunesse vélemények

Tisztító maszk bőrtisztító Montagne Jeunesse lehúzható maszk uborka uborka kivonat


Részletes nézet:
Ez a maszk különösen azok számára, akik szeretik a maszk film. Csak azt mondom, a hatalmas (nekem személy szerint) hiány, azaz - a szag. Azonnal az orrban eléri a szaga az alkohol, és ő eltűnik hamarosan, néhány perc múlva.
Maszk - hámlasztó, ugyanaz a maszk-peeling? Ha igen, akkor miért nem skrabiruyuschih részecskék? Az sem világos, hogy miért a kitűzött célra három pontot.
A szag már mondtam, ez elviselhetetlen. Mi a helyzet a következetesség? Az átlagos sűrűsége egy kicsit vastag maszkot, de nagyon rosszul elosztott az arca. Be kell, hogy megszokja a minőségileg alkalmazni a teljes arcát. A csomagoláson maszk világoszöld színű, de a valóságban ez átlátszó.
Várt 20 perc, és elkezdte levenni a maszkot, nos, legalább megy tökéletesen.
Mega tisztít én nem vettem észre, de a maszk eltávolítja a felesleges faggyút (csak tökéletes kombinációt a zsíros bőr), és összehúzza a pórusokat.

Ár: 111 rubelt
Tesztelés időpontja: néhány évvel
Értékelés: 3

I - Vita hozzám az „Ön”
Vettél valamit Montagne Jeunesse?
Ossza meg benyomásait.

Kapcsolódó cikkek