10 tipp, hogy hogyan lesz a legjobb értékesítési, képzési csapat

10 tipp, hogy hogyan lesz a legjobb értékesítési, képzési csapat

1. Légy őszinte vásárlók. Mondd meg nekik, a rossz híreket, és jó.

<<РАСПИСАНИЕ БЛИЖАЙШИХ МЕРОПРИЯТИЙ>>

2. Végezzük el az ígéreteit. Ha megígérte, hogy a szállítási lesz kedden, tenni a cég a fül, hogy ez megtörtént kedden. Légy ügyfél ügyvédje a vállalaton belül. Nem link harmadik felek (más alkalmazottak vagy szállítók), hogy hozza meg. Ez a te feladatod, hogy ezek a harmadik felek a megbízás időben, de nem támaszkodnak rájuk, hogy az ügyfél számára.

3. Készítsen egy javaslatot, hogy az ügyfél a esténként és hétvégeken. Munkaidő jobb töltött kommunikáció az ügyfelekkel „szemtől szembe”.

4. Végezze el a kliens még valamit, amit nem fizetnek. Ez segít, hogy a kapcsolat egy új szintre. Az ügyfél nehéz lesz, hogy elmenjen, hogy a versenytársak miatt, amit a pár százalékkal nagyobb kedvezményt, ha azt mutatják, ügyfélszolgálat.

5. Tudd versenytárs termékek jobbak, mint maga. Ha az ügyfél elkezdi mondani, hogy a verseny és a jobb és olcsóbb, akkor mindig képes tudni, hogy ez igaz-e vagy sem.

6. Ne üljön a munkahelyen - a munka a „terepen”. Remélem, hogy az ügyfelek maguk kezdi keresni téged, de senki sem tesz egy sikeres ügynök. Ha nincs áramlás a bejövő hívások - nem megy a vásárlók számára.

7. Legyen elérhető az ügyfelek. Ha nehéz elérni az ügyfelek valószínűleg kicserélik akkor ne habozzon, hogy valaki könnyebben hozzáférhető.

8. Győződjön ügyfél szeret téged, nem csak a javasolt termék. Amikor a termékek, szolgáltatások és az árak minden ugyanaz - az egyetlen módja annak, hogy kitűnjön a jobb módja, kérjük, az ügyfelek több mint eladók a versenyt.

9. Advance a találkozón. Egy nap késtem, mert a forgalmi dugók a találkozón az ügyfél, és az ügyfél nem nekem nem működött. Elvesztettem egy csomó pénzt. Ne ismételje meg az én hibám.

10. kitartok. Ahhoz, hogy nyerjünk, meg kell sokkal több, mint csupán egy kívánsága.