Orosz csapat elvesztette a Wales és elrepült az Euro-2018 - orosz újság

Orosz csapat elvesztette a Wales és elrepült az Euro-2016 - orosz újság

A mérkőzés kiderült, hogy fontos mindkét csapat számára. Az egyetlen különbség az, hogy Wales öltöny, nyakkendő, míg az orosz játékosok szükség volt a győzelem. Ezzel összhangban a cél, Leonid Slutsky komolyan átrajzolták a line-up, amely lehetővé vált a támadók. A bal szárnyon a védelmi Shchennikova helyébe Dmitrij Kombarov és a középpályán vonal teljesen más volt, mint az első két mérkőzésen az euró.

Az első pillanatokban a focipályán ki. amely addig volt rendelve a szerepe, hogy megerősítse a csapatjáték, a helyettesítő - Denis Glushakov, Pavel Mamaev és római Shirokov. Az utóbbi, amellett, hogy a tér a tövénél, és megkapta a karszalagot előtt kérkedett a kezét születésnapja ma Vaszilij Vlagyimirovics Berezuckij.

Az első percekben minden ment rosszul, ahogy mi szeretnénk. Az első vészcsengő hangzott, amikor Gareth Bale verte védők egyáltalán nincs zaj - a bíró fix les Aaron Ramsey. A támadás az orosz játékos nem kap semmit, és minden olyan kísérletet, hogy súlyosbítja a helyzetet a bajt walesi leállítjuk. És 11 perc, csak annyi a középpályán hagyjuk Allen, hogy egy behatoló transzfer Ramsey, kikapcsolja az összes játék a védelmi és Aaron ezen a ponton hűvösen realizált.

A szünet előtt, többé-kevésbé tisztességes időben az orosz csapat volt, kivéve Dzyuba. de közelről verte a kapus Hennessey neki nehéz volt. Welsh is volt több esélye, hogy pont és hogy egy nagy, de Akinfeev mentettek. Különösen emlékezetes nagy hatótávolságú csapásmérő Ramsey, hogy megverte Igor pontosan olyan, mint egy röplabda játékos a recepción. Tehát akkor is nevezhető szerencsés, hogy az első félévben, az oroszok elvesztették „csak” a különbség két gólt.

A szünet után, az egyik a születésnapját a pályán helyett egy másik, és ez minden bizonnyal volt kénytelen intézkedés helyett - Vaszilij Berezutski, akinek kárt, mint kiderült, elég komoly, kiadta az ikertestvére, Alex. Egy kicsit később, a római Shirokov utat engedett Alexander Golovin. Miután abban a pillanatban, a játékosok nem értették, aki most viselni a karszalagot. Ennek eredményeként, azt Ignashevich Igor Akinfeev.

Nos, a játék után ezek a helyettesítések nem változott. Pillanatok a walesi cél nem volt egyszerű. De Akinfeev folytatta, és mentse az időt. De amikor Ramsey talált egy másik ragyogó kereszt Bale már tudtak és Igor - 3: 0 a 67. percben, és ez volt az egész. Még Leonyid Slutsky megállt ringató a padon. A csapat, sőt, lásd a gyufát, várva a végső sípszó. Jogerőre az orosz csapat a bajnoki Európában. Sajnos, Leonid Slutsky csapat nem mutatott Franciaországban vagy a kiemelkedő tehetségek és készségek. Elhagyja a verseny nem hagy nyomot a világos.