Hockey Club „Szibéria” „Szibéria -” tartott ellenőrzés mérkőzés

Ma részeként a képzési folyamat „Szibéria” tartott meccset a fiatal csapat „szibériai mesterlövészek.”

A játékot játszották a következő formában: 4 időszakokban 20 perc piszkos időben. „Szibéria” osztották két csapat, akik játszottak két időszakot.

Érdemes megjegyezni, hogy a „Szibéria” játszott három védők „szibériai Mesterlövészek”: Ilin, Anokin és Glazkov, hanem „Mesterlövészek” két edzőjük: Antipin és Krivchenkov.

Az első mérkőzés a „Szibéria” játszott: kapus Szergej Gaiduchenko, öt: Kutuzov lakókocsi, Sannikov, Malyshev-Vialichkin; Ilin-Anokin, Grachev-Nikitenko-Shumakov. „Molodezhka” nyitott egy számlát, játszott a többség - Szerzett Jakovlev. Az elején a második időszakban ment Gaiduchenko „Mesterlövészek” a kapuk, és a „Szibéria” játszott Vadim Orekhov. Ennek eredményeként, a kézművesek voltak képesek még a pontszám egy percet, mielőtt a végén a második időszak helyett kapus (Smith) a hatodik mező játékos. Tisztelt Alexander Kutuzov, és néhány másodperccel Igor Vialichkin hozta a „Szibéria” a győzelemre. Így Vadim Orekhov krétával "cracker".

A második mérkőzés a „Szibéria” a kapu Jeff Glass játszott és öt nézett ki: Alekseev-Ignatovich, Krivonozhkin-Nikulin-Kopeikin; Glazkov-Safronov, Glazachev-Ted-Solodukhin. „Szibéria” nyerte meg a meccset a pontszám 4: 0, Üveg kimaradt egy korongot. Vjacseszlav Solodukhin lőtt kétszer (mindkét alkalommal a ki ketten egy sebességfokozatban Glazacheva), Alexander Nikulin Artem Ted.

Így a teljes pontszám a mérkőzés 6: 1 mellett a „szibériai”

Megjegyzendő, hogy ez még mindig nem állt helyre a sérülést Pozsony Viktor másik csatár. Edz, de nem teljes mértékben.