29 értékelés alapján körülbelül Moshkovskaya központi kerületi kórház Moshkovo pn, Maxim Gorkij utca

Köszönjük a személyzet CRH sebészeti osztályon! A felülvizsgálat általában írják az emberek, csak akkor, ha valami nagyon elégedetlen. És amikor minden rendben van, akkor az alap jó, mint amilyennek lennie kellene. Ezért nem vagyok meglepve, hogy a jó véleménye kevesebb.))) Most szeretném megköszönni az orvosok és sebészek CRH magának és az anyja. 7 évvel ezelőtt működött ezen az osztályon is. Újabban ott működött az anyám. Anyám nagyon fél, a kórházak és úgy véli, hogy segíteni fog semmilyen betegség. további ›

Köszönjük a személyzet CRH sebészeti osztályon! A felülvizsgálat általában írják az emberek, csak akkor, ha valami nagyon elégedetlen. És amikor minden rendben van, akkor az alap jó, mint amilyennek lennie kellene. Ezért nem vagyok meglepve, hogy a jó véleménye kevesebb.))) Most szeretném megköszönni az orvosok és sebészek CRH magának és az anyja. 7 évvel ezelőtt működött ezen az osztályon is. Újabban ott működött az anyám. Anyám nagyon fél, a kórházak és úgy véli, hogy segíteni fog semmilyen betegség. további ›

Azt nagyon beteg lett. Volt egy gennyes torokgyulladás, nyirokcsomó-duzzanat, úgyhogy nehéz volt lélegezni. Az orvos (a családi Lukin) azt mondta, teáskanál tisztítani a genny a mirigyek. Mi ez az ostobaság! Mindenki régóta nyilvánvaló, hogy csak a vesztesek Moshkovsky munka a kórházban, és még a helyettes. vezetője. Ennek eredményeként, én egy hónapot töltött kórházban Moshkovsky magas lázzal, csak szúrta a lidokain, és az orvosok nem tudták gyógyítani engem. Aztán át a város, azt mondták, ott kezelték. további ›

13 érkezett a fogadó tanszék műtét anyja, ő volt a rák 3. lépésben jutunk, melynek szövődményeként a lábon, a hólyag és a vesék. Legs nagyon duzzadt, úgy, hogy gyakorlatilag nem tud mozogni önállóan. Szörnyű fájdalom, magas vérnyomás, az úgynevezett sebész fel a katétert, nincs nyilatkozatok a magatartása az eljárás nem. Idézte a fejét a terápia részleg, megkértem, hogy kórházba annak érdekében, hogy távolítsa el a duzzanatot és kezelésére a vese. Amit én válaszolt durvaság. további ›

Ma is volt a helyzet. Azt akarták, hogy hívjon orvost otthon. Így elküldte nekünk udvariasan. Mi válaszolt: „van, és akkor jönnek”, meg kell csinálni a kórház, valamint a fejezetek. orvos diszperz. Csak ül és nem csinál semmit. Holnap enni a minisztérium, hogy írjon egy panaszt.

Szörnyű hozzáállás gyermekorvos irodája jelenleg 10 influenza időszakban. Próbáltam a megfelelő kezelés a gyermek, aki 2 év 11 hónap. A hőmérséklet 39, ültünk sorban 2 óra üti egy találkozót, ő nem igazán vizsgálta a gyermeket és nevezi inhalációs BERDUALOM HŐMÉRSÉKLET! Nem voltam döbbenve megy, a fizetett gyermekorvos, mi tesz egy obstruktív bronchitis. Itt van, hogyan nem lehet hallani a hörghurut. Rémült vagyok. És még egy probléma, azt rezidensek és vigyen, de nem akar, mégis. további ›

Hogyan kell a piaci hozzáférés és a kiabálva, akik a határidő? Miért vagyok minden nyilatkoznia kell, amely orvos menni? Card elvesztette kedden, a nap a terhesség, az orvos szerdán nem, csütörtök napja terhes, péntek jött 8,20! Neve gyógyszert öt percet, hogy írjon - ment három napig. Optometrista véleményem csak nagy ünnepek. Öt évvel ezelőtt, császármetszés, hála Vasilyeva adta irányban a regionális kórház másolt háromszor. Ez nem gyakran megy a kórházba, mert ez szörnyű. Ha pénzügyek lehetővé. további ›

A klinika lehetetlen átadni bármilyen irodai, bárhol durva, kiabálás. Moszkowski orvosok dolgozni az állatkertben, gyógyítani azokat az állatokat! Között a falvak vicc „akar meghalni, hazugság Moszkowski kórházban!” Egy intézkedés nem fogadható sok éven át.

Anyám-in-két hónapig látogatható szemész, de a helyes diagnózis még nem valósult meg OKB irányba azt javasolták. Mindezek hónappal veje húzta szempillák állítólag, hogy enyhítse a feltétel, amely nem jött. Egy magánklinikán, „Toast” fiatal (tapasztalatlan) optometrista azonnal diagnosztizálja a „inverzió az alsó szemhéj”, és hogy enyhítse a szenvedést és időbeli hibaelhárítási ragasztó tapaszt az alsó szemhéjon (szempillák rángatás nélkül). Javasolja, hogy az iroda az operatív. további ›

Főorvos - tisztítsák meg a gyerekek osztálya. Írok egy panaszt az egészségügyi miniszter, medst. Ők nem tudják, hogy injekciót intravénásan gyerek, nincs gyógyszer, forró vízzel. Szükséges lépéseket.

Kapcsolódó cikkek