10 ok, hogy miért kell tiltani balerina

10 ok, hogy miért kell tiltani balerina

Balerinák mindenhol az utcán, felváltotta a cipő. cipők és cipők. Itt az ideje, hogy változtassa meg a beállításait, és adja fel a balett számára számos okból.

  • Mert ők egyáltalán. Próbáld meg egy kicsit más.
  • Mert nagyon sok izzadás láb és szag. Azt hiszem, akkor nem tagadja, hogy skladiruete balerina tartályban a kertben.
  • Mert készülnek a legtöbb lusta, kivéve csak akkor zokni.

10 ok, hogy miért kell tiltani balerina

  • Mert akkor nem egy táncos. Ez olyan, mint gumicsizma. ha nem megy horgászni. Nem érdekli.
  • Mivel Ön, mint Minnie és balett lakások a lábát.
  • Mivel balett lakások egy szalonképes megjelenést. Kis és nagy lábujj, teljesen sík talp, csak borzasztó.
  • Mert kap nedves láb. A cél a cipő - a minimális védelmet, és balett lakások ebben az esetben használhatatlan. A víz bennük lesz mindkét oldalon, még az alján.

10 ok, hogy miért kell tiltani balerina

  • Mert nem a lábadat, és akkor fennáll a veszélye, hogy elveszítik őket. Ezért jobb elfelejteni őket.
  • Mert nem adnak fantázia helyet, és nézd vonzó.
  • Mert már van UGG csizma Crocs és csizmát.

Igen, a kedvenc cipőt 8 37 37 0

És én még nem kell okokból nem bírom ezeket a cipőket, és soha nem is gondoltam, hogy nem kell megvenni. Első megjelenés - néhány formátlan papucs, másrészt ott van a talp elég lapos, nem tudom, hogy az ilyen lehet sétálni az utcán, a láb, mert biztosan nagyon fáradt, kell legalább egy kis sarok, vagy platform. És persze, zárt cipőt a nyáron, ez elfogadhatatlan számomra.

Irina, Sasha, nos, nagyon meglepődtem. Biztos voltam benne, olvasás írás, hogy minden rendben lesz ellenállni, beszélni „a” balerina. Személy szerint én szeretem őket, van nekik egy nagy fajta, és az én barátok és ismerősök is. Nagyon kényelmes, szép, bármi is mondta. A másik oldala az éremnek: károsítják a lábak, sokszor nem tudja viselni őket, meg kell váltakozott cipő sarka.

Ian, te ellentmondó magad. Azt mondják, hogy a balett lakások káros a láb, de ugyanakkor, hogy álljon fel nekik. Én személy szerint utálom ezeket a cipőket. Az a benyomás, hogy a lábad visel szandált vagy kalocsni, de nem szép nőies cipőt. Az elnyűtt a vidéken, ahol a kertben ásás, nos, legfeljebb a természet. De minden ilyen munka nem megy, vagy nem megy sétálni. Szégyen!

10 ok, hogy miért kell tiltani balerina

Ian, miért annyira meglepett, hogy sok barátom van ebben a kérdésben. Nem tudom, ki találta ki ezt a cipőt, és bedobta a „tömegek”, de az emlékmű ő egyértelműen nem érdemel meg. Ha valaha szeretné érezni fiatal fiús, akkor nem kétséges - ez a tiéd. És azt akarom, hogy úgy érzi, nőies és elegáns. Sajnos, a balett lakások ez nem lehetséges, különösen, ha nagy méretű cipő.

Ez lehet, amikor egy lány karcsú és finom, és nem 60 év alatti életkor. De most ezek mind egy sorban. És amikor egy hatalmas felhő lebeg a zsír és a lábak baletochki, így akár íjjal - úgy néz ki, elég vicces. És az egészség nem nagyon hasznos, Nagoya fárad könnyen, és a gerinc a jövőben lehetnek problémák. Szóval nem is gondol, hogy megvettem, akkor mindig talál egy alternatíva.

Cyrus, és én menni a balett lakások, hogy észre sem hiányzik a sarka. I őket nagyon kényelmes. Ezen túlmenően, azok a gyakorlatban, akkor lehet viselni egy szoknya ellenére, még a nadrág. És az ára ők többször olcsóbb, mint ugyanaz a modell cipő. Ami az egészség, és mivel a csapok nagyon káros, de visszük őket, figyelmeztetései ellenére az orvosok. Tehát ez az egész teljesen értelmetlen, mivel a vételi és megveszi függetlenül a divat és mindenféle figyelmeztetés.

Kapcsolódó cikkek