1. fejezet, a - mi - tudni valamit - Krum

Hálás vagyok minden egyes kritikus, aki helyeselte FIC. Külön köszönet illő lány. Ő először mutatott nekem a hibát. És persze, a nővérem, aki szorgalmasan ülő nekem a számítógépét, hogy írjon ezt a munkát.

1. fejezet, amelyben tanulni valamit Krum.

War - ez ijesztő. Még ha tudja, hogy a harcok mágusok, és ezért nem lesz az utcán fütyülő golyók. Akkor is, ha él anya és apa, hogy a háború, és nincs tudatában. De csak azt tudom, hogy a háború ijesztő. Még Hermione Granger, akik mindig képesek védelmet.

# 133; Cassandra: Szóval, most fogunk beszélni, ami a leginkább érdeklődő olvasók. Azt mondják, hogy fogsz elvenni. Igaz ez?
Victor: Igen.
Cassandra: Ki a menyasszonya? Tavaly, a bosszú megvitassák a viszonya egy diák a Roxfort, Hermione Granger. Miért szakítottak?
Victor: (fogcsikorgatva) Mi nem hagyott. Ez csak azért történik - hagytam, ő maradt az én mérkőzést, képzés, órák az ő vizsgák. És én férjhez énekes Lesmo Godefroy. Ő volt a francia. Lesmo 17 # 133;

Aztán nem olvasta. Túl nehéz volt. Ők levelezett Viktor az egész elmúlt évben! És megtudja az ő esküvő az újságok! És miért feleségül? Hermione zokogott, és megragadta a papírt egy harmonika. A pokolba velük, és ezt a hírt. Olvasd fel a következő kérdést. Megfordult az ő oldalán, még szorongatta az újságot.

Hermione nem vette észre, hogy könnyek folyni a szeméből, ujjaival tépte a papírt szét. Tudta, csak az, hogy Victor feleségül. És mivel ő még csak 19 éves! Tényleg nem tudtam várni rá két év? Persze, ő nem fog férjhez ilyen korán. De csak azért, hogy vele legyenek # 133; És elvesztette.

- Igen, mint a pimaszság elég! - kiáltotta Hermione. Ennek ellenére, ő indított újság lapot. Ron kezét kiemelte a vonalak a házasság és a hanyag aláírta: „Én figyelmeztettelek!” A levél félszegen beakadt tűzőgép. Hermione lehet szomorú, vihogott láttán Ron próbálkozásai, hogy megtanulják, hogyan kell használni a mugli dolgokat.

Üdvözlet!
Küldök neked egy cikket a wiki! Olvasása és írása, mit gondol róla. Azt hiszem, ez egy gazember, nem tudta elvenni a korábbi lány - sportoló az „ágyú”! Bocsánat, elfelejtettem rólad. Oké, most tervezzen híreket.
Apa megpróbál a közönség a Caramel beszélni You Tudodkivel. De Percy folyamatosan dob azt mondja, „nincs semmi akasztani erőkkel Dumbledore.” Furcsa, meg tudta érteni az összes eseményt a saját Minisztérium. By the way, van most egy nagy átalakítást.
Gyakran gondolok a próféciát. Gondolod, hogy az összes Harry elmondta? Véleményem ő hozza valamit vissza. Ott kell mondani, hogy ki fog nyerni!
Fred és George a boltban jól van. Fele a pénzt szerzett őszintén közvetíteni a Rend. By the way, hiszen kíváncsi, hogy miért vagyok olyan nyugodt mindent írjak? Csak Fred és George jött egy menő. A Roxfortba jött, hogy elmondja!
Ezen talán, mindent
a Ron

Ui Hamarosan elvenni Harry. Azonban ő szinte nem írja. Tudja, hogy miért? Tehát egy pár sort - él és virul, és mindent.

- Freak, de elfelejtette rólam # 133; - mormogta Hermione. - sokat mond, csak gúnyolódott. És miért Harry nem írja - nos, hogyan tudom! Nincs bagoly, nem tudok küldeni neki # 133;

Megragadta a kezében Csámpásnak, aki éppen belépett a szobába. Sichik elégedetlen zengett. Letette a macska az ágyon, és leült, hogy kiírja a választ, hogy Ron.

2. fejezet, amelyben Victor szomorú, és az anyja meglepődött.

A fennmaradó időben az esküvő előtt gyorsan csökken. Victor elszörnyedve gondolja, hogy mindössze három hét alatt ez lesz összekötve házasság a Lesmo. „A válás a varázsvilág vannak ítélve!” - gondolta vágyakozva, elhagyni a pályát az edzéshez.

- Victor, milyen unalmas? - hívtam Ivan Volkov. - A menyasszony fél? Ez az első alkalom ez ijesztő!

- Nem, mit csinálsz, Lesma ő fél tőlem. És a seprű! - Cram viccelődött, de a szíve volt homályos. Ivan volt egy nagy szakértője zhenibelnoy részből áll: az ő 33 éves, ő már házas negyedik alkalommal. Ezen kívül volt egy hatalmas mennyiségű barátok. Volkov nagyon őszinte, és soha nem volt viszonya két nő egyszerre. Ledobta mindig elég általános. Ebben a társadalomban megbocsátott neki a válás - Volkov kezdetben amint jött a csapat készített egy „rossz” kép. És Victor, éppen ellenkezőleg, a „jó”. Ezért már nyomja a házasság, és egyáltalán nem bocsát meg a válást. Természetesen az esküvő lesz ideges sok lány és különösen Hermione # 133;

És nem akarta felbosszantani azt. Nem akarom. Ez volt a legjobb lány az életében. Látta Viktor Krum elsősorban ember, nem gazdag és híres vonzza. Hermione volt egyszerű és szórakoztató, lemásolták az egész évben, de férjhez megy, azt mondta neki, hogy ne. Bizonyára ő olvastam egy interjút Donagan. Cassandra természetesen nem Skeeter, de még mindig beleegyezett, hogy semmit.

Ezek a gondolatok zsúfolt Krum a fejét, miközben ő vezette haza. Victor szeretett mugli sok mindent, és mindenek felett volt egy motorkerékpár lelkét. Gondosan fel a kocsi (erre, és vett egy motorkerékpár oldalkocsival) seprű viselt fekete sisakot, és repült a kviddicspálya ő Szófia otthonában boom. Igen, adrenalin - egy nagy dolog! Bár lehet, hogy úgy gondolja, az ő adrenalin mező hiányzik # 133;

- Victor, drágám, te vissza? - anyám kiszaladt a házból, és megtörölte a kezét a törülközőt. Krama gazdag volt, lehetett felvenni egy házimanó, de Mary szerette belegyömöszölni a házi feladatot. Továbbá, furcsa módon, Victor anyja félt házimanó. - Csak húst sütött! Megteszed?

- Igen - mondta Victor csendesen. - Én most is a motorkerékpár.

anyja arcát szigorodott:

- Én már többször mondtam, hogy nem hajt ezt a dolgot! Mi nem tetszik, egy seprűvel vagy transgressirovanie?

- Anya, már mondtam százszor, hogy nem hagyja el a motorkerékpár - mondta Victor.

Anya a fejét rázta, és bement a házba. Krum ismét felsóhajtott, és elment, hogy a kerékpáros a garázsban. A garázs volt az egyik kedvenc helyek (nem számítva persze kviddicspálya). Ott volt a # 133; Egyedül # 133; Anélkül, hogy a Lesmo és az anya, aki kiszabott rá.

Elhárítani memóriák, Victor bement a házba. Amikor ő és az anyja ült az asztalnál (mindig beugrott valami apjáról, valamit Lesmo és esküvői), egy bagoly repült be az ablakon. Kicsi, ronda, és rettenetesen zajos. Ő húzta a nagy, élénk piros betűkkel. „Hermione!” - villám cikázott át az emberi elme.

- Hű, gromoveschatel! - meglepett mondta az anyja. - Wow. Valaki a # 133; m-m-m # 133; rajongók, azt hiszem.

Victor kinyitotta a levelet figyelmesen. Azonnal kitört a vad üvöltés idegen kisfiús hangon. Egyeztetés még az egyes szavak rettenetesen nehéz. De Victor fogott valamit az esküvő, a Sötét Nagyúr, és az ex-barátnője. És nem hint semmit a feladó, levél tüzelt.

- Előfordul - meglepett az anyja azt mondta, figyelmen kívül hagyva a sápadt Victor.

3. fejezet, amelyben ő kapta meg a levelet.

Victor ébredt a napfény, hogy futott a párnáján. Amíg a nap az esküvő 2 hét volt. „És a jövő héten megy a hatodik évben” - gondolta vágyakozva. Hála Istennek, nem volt minden nap megerőltető edzés, és szinte nincs ideje egy találkozót a Lesmo. Ő egy nagyszerű kezdeményezés is, nem mutatott: ez folyamatosan felvételt a dal, az album bemutatása, az ülésen a rajongók. Lesma kezdett végző 14 éves korában, és már sikerült felvenni négy albumot az ő 17 éves. Most keményen dolgozik, hogy az ötödik. Nem tetszik neki a zene, nem érti. De mégis, a Lesmo légiói rajongók, a legtöbb tizenéves.

- Sonny, itt az ideje, hogy felébredjen! - kiabáltam az anya a konyhából. Ismét megpróbálja bejutni az életét. A furcsa az, hogy Maria Cram őszintén hitt önmagában, hogy az egyik legfontosabb személy az életében fiát. Az első helyen most, persze, ez volt Lesma.

- kelek, - komoran válaszolt a fiú.

Körülbelül egy órával később már repül a területen, és csendben örült, hogy Lesma nem küldött egy baglyot. Volt a felelős.

- Nos, Che, Cram, sétálsz egy kicsit balra - boldogan megveregette a hátán a Wolves. - Nem, nem tudom elképzelni, hogyan lehet egy egész életen át tartó fáradságos Baba. Nos, nem fog egy válás?

- Erősen kétlem - Victor halványan elmosolyodott. - Általánosságban elmondható, hogy van olyan dolog, mint a szerelem.

Ott. De nem szeretem Lesmo volt # 133;

# 133; És ő ebben az időben olvasta a levelet a Roxfortból. Ő nagyon kellemesen meglepett, látva három bemutató DADA. „Valószínűleg egy jó tanár lesz!” - gondolta. Aztán eszébe jutott a hét könyv Lockhart és depressziós. „Mindenesetre, jól, ha legalább valaki. Természetesen nem a minisztérium „- gondolta.

- Anya, ez egy levél a Roxfortból! - kiáltotta a lány le, anya.

- Menj le és beszélj - mondta Mrs. Granger.

Szaladt le a lépcsőn. A ház volt egy kis kétszintes, de csak hét szoba. Figyelembe véve a gyakran szeretnének látogassa meg a nővérek Granger szülei és Mrs. Granger, és ez nem egy kicsit. Most szerencsére senki sem volt ott.

- Írj Ron és Harry - javasolta az anya. - megy együtt.

- Hogyan írhatok nekik, ha nincs egy bagoly? - Megkérdeztem egy logikus kérdés Hermione.

- Tehát ott legyek - mutatja az anya.

- Igen, megyek, írok a válasz - mondta halkan. Anya bólintott:

- Tovább. És ne aggódj. Minden rendben lesz, ugye?

„Remélem,” - gondolta, és felment az emeletre. A szobájában, ahol senki más. Ez az igény a magányt érzett után a vizsgálat kezdetekor a Roxfortban. Hermione volt nehéz, még a négy lány a szobában. Daphne Greenglass és Sally-Anne Perks még elviselhető, de Parvati és Lavender! Ez a két kuklochki, gondolkodás csak a ruhák és a fiúk # 133; „Elfelejtetted a smink! Ő is figyelt „- emlékeztette magát. Ezzel a pár nehéz volt. Nevettek rá, és Krum egy időben a labdát, és utána. Irigyelt # 133; „Nyugodt, hála Merlinnek,” - gondolta, és kinyitotta az ajtót, hogy a szobában. Ott várt egy bagoly. Roxfortba.

„Az eredmények a SOC!” - villant át a fejemen Hermione. Kinyitotta a borítékot kézremegés. Ott esett egy feljegyzést McGalagony és ügyes pergament, melynek tetején megjelent zöld tintával: „Az eredmények a Magic SuperOtmennomu vizsgák. Hermione Granger "

- Végül - mondta kibontakozó lap és merészkednek olvasás. Elvileg az eredmény kiszámítható. 35 pont! Hermione sikerült preschegolyat Percy, miután megkapta harminc. Ez volt szinte az egyetlen örömteli esemény néhány nappal ezelőtt. Mondd, amit szeret, és még rettenetesen szerelmes Hermione tanulmány volt az első helyen. Tehát az üzenetet a tökéletes végén az ötödik évben az ő nagyon boldog. Ilyen nagy szellemek, és leült, hogy levelet Harry válasza a javaslat, hogy túl tankönyvek együtt.

Párhuzamos fejezetek honlapján közzétett, a projekt vezetője.