Vajon a Bajnokok Ligája az új kiválasztási méret

Ellenfelek osztály képesítés a Bajnokok Ligája Bajnokok pályaútra és liga egyre több, de a fő esemény nem a problémát.

Kezdeményezések támogatására az UEFA az utóbbi időben - a hálátlan feladat, de megpróbálom.

A nap a mérkőzés előtt, sokan látták a római „Lazio” és a Leverkusen, „Bayer”. 90 perc felháborítóan meredek fakitermelés zárult minimális győzelmet „Lazio” egy játék, ahol az összes költség nem lenne meglepő. Mielőtt a visszatérő lábát Németországban ebben a pár semmit sem döntött, és ez nem megoldható, akkor is, ha az egyik versenyző nyert két vagy három gól -, hogy az első mérkőzés, így turretless.

De egy ilyen klub is kell repülni. És a Bajnokok Ligája játék, vagy albán „Skenderbeu”, vagy szörnyű, borzalmas Zagreb „Dinamo”, amely csak a véletlen és a balszerencse teljes norvég „Molde” Európában repült körben korábban.

Tekintettel arra, hogy a Bajnokok Ligája nem játszik többet, és az egyik egy pár „Valencia” - „Monaco”, miután lejárt a vita arról, hogy szükség van a Bajnokok Way a kvalifikációs versenyen. Ellenfelek mesterséges megosztottságot időmérő folyni egy csomó, és fennáll annak a lehetősége, hogy miután a visszavágón a Leverkusen és a Monte Carlo lesznek még. Számomra úgy tűnik, jobb részlege, bár nem tökéletes a végére.

Trump ellenfelei szétválást módon szerzett képesítések az elmúlt szezonban, amikor mind az öt győztes a Bajnokok Path befejezte utolsó a csoportjában, miután a tárcsázott öt 14 pont a lehetséges 90 az idegen gólkülönbség 16:76. Ugyanakkor nem szabad elfelejteni, hogy ezek között öt csapat volt „Ludogorets”, amely lezárta az utat, hogy a rájátszásba, „Liverpool”, „Malmö”, 90 perc, elfojtott otthonok hatályos akkori döntős „Atlétika” verseny, és a „Maribor” egyszer játszott döntetlent "Chelsea", "Schalke 04" és a "Sporting". Igen, nem sikerült teljesen és BATE APOEL, hiányzott a kettős 36 gól 12 mérkőzést. de mielőtt ezek a klubok is némi zajt a Bajnokok Ligája csak azért, mert az út áthalad a Bajnokok.

Másodszor, a csapat teljesítette a csoport útján a liga, több, mint a képviselői a Bajnokok út, de nem erősebb, mint azok közül választott közvetlenül. Még képviselői az utat liga hat év nem szereznek a csoportkörben több mint 50% -ponttal (45,7% vs. 24% a nyertesek a Bajnokok út), alig több mint 50% ment a rájátszásba, és csak nyolc esetből 30 ezek a klubok ők nyertek a csoportban. Ugyanakkor a hat év alatt, az út a bajnokság volt olyan komoly csapat a „Bavaria”, „Oroszlán”, „Milan” és a „Schalke” és „Arsenal” nem került be a kieséses fordulóban Bajnokok Ligája.

Végül, mintha hangzik szentimentális, szükséges felidézni a címet a torna. Champions az országokat kell bizonyos kedvezményeket, mert ez a Bajnokok Ligájában. Egyértelmű, hogy még a 10. csapat bajnokságot Spanyolország vagy Németország erősebb bajnoka Cipruson vagy Bulgária, de az értelmét és ötlet a Bajnokok Ligája fog veszni, ha nem veszi el a legjobb a saját országukban, hanem egyszerűen a legjobb Európában. A verseny a legjobb Európában nevezhetjük a Super League legjobb 5 ország, de nem a Bajnokok Ligája Európában. „Liverpool”, aki játszott a Bajnokok Ligája előző szezonban, tavaly megnyerte a kupát Angliában 25 évvel ezelőtt, „Bayer” eljáró állandó versenyben nyerte el a német bajnokságot pontosan nulla alkalommal. A feltételek az ideológia a verseny cím általuk preferált „Maribor” vagy „Malmö”? Szeretne játszani a Bajnokok Ligája - arra törekszünk, hogy a fenti az erős bajnokságban.

Az előző szezonban volt véletlen a sorsolás - négy csapat, bajnokság már az utat, illeszkedik két csoportban, öt győztes a Bajnokok pálya egyenletesen oszlik el a csoportmérkőzések során, szelíden a szerepe a kívülállók azok kvartettek. Kérdőjelezik helyességét jelenléte bajnok az út, mi mellett még nagyobb differenciálás az európai labdarúgásban. 12-13 évvel ezelőtt, az első csoportkörben a Bajnokok Ligája mérkőzés azonos nyertesek bajnokságok Norvégia, Ausztria, Izrael és a Cseh Köztársaságban, de aztán „Rosenborg” és a „Sparta” játszhatnak egyenrangú a „Bavaria” és a „valódi”, és most ez a Trondheim és Prága csak álom. Bajnokok Ligája csoportmérkőzések során a formában a 32 résztvevő nem tett gyengébb, mint a jelenléte „Skenderbeu” és BATE, de az a tény, hogy a 15 éves, támogatások egyre erősebb rovására az átlagos teljes gyengülő európai osztályban.