9 esetben hihetetlen szerencsét tartóknak a World of Warcraft

9 esetben hihetetlen szerencsét tartóknak a World of Warcraft

Tengeri teknős minimális készség horgászat, Karazhan az első próbálkozás, vagy a második Ashes A'lara? Reddit játékosok megosztott történetek a legsikeresebb Csepp a játék, ami lehet, hogy az irigység mások.

„Megvan Amani War Bear eredeti Zul'Aman. Ott voltam az első alkalommal. Az első céh seb az egyesülettel, amely az imént lépett be. Kibocsátások során tekercs 99. Állításuk, arról, hogy adja ide, mert volt egy kezdő. De még mindig adtam - Biztosítottam őket, hogy segítsen ütni a többi medve. Egy héttel később, az egyesületi szétesett »- FotShop.

Az egyik játékos tréfát WoW moderátor Aphoenix'om szakasz - úgy tűnik, nem tud a maguk számára a teknős, hogy úszik a víz gyorsan.

„Kaptam egy tengeri teknős, mielőtt megkapta a kitüntetést 50 fogott halat, és Aphoenix gyűlöl érte” - írta CJGibson.

«Aphoenix, ha ez megnyugtat, kaptam egy tengeri teknős először öntött egy sort Northrend (amikor ez csak oda),” - mondta WhiteLama.

De néha a szerencse játékosok és függött mások. Vandahl elmondta, hogy véletlenül idején Wrath of the Lich King kapott egy tárgyat egy másik dimenzió.

„Én az egyik legjobb céhek én szerver, RAID pap egy ága a sötétség. Mindig volt 100% -os részvétel, soha senki nem fogadott razziák. De egy éjszaka egy előrelépés raid guild tiszt osztály vezetője shedouprist is, nem jött. Ez a fickó minden EPGP és ő is kap, amit csak akar, ha esik a főnök. Mindig is a második neki.

De nem sokat gondolok rá, amíg odaértünk Rotface. Aztán rájöttem. = Rotface másik célja mérési, Heroic. Imádkoztam és imádkoztam, srácok. Imádkozó volt rohadt nehéz ... és akkor történt. Object egy másik dimenzió kiesett főnök és ordítottam 45 perc telt el a mikrofont, amikor ő volt a táskámban. Hogy ez volt a szerencsém. Ha a CR jött raid tárgyát hősiesség lenne az. "

9 esetben hihetetlen szerencsét tartóknak a World of Warcraft

K1llbasa játékosa először kapott az asztrális felhő kígyó (drop rate - 1,2%), és BooleanGateKeeper - tüzes paripa.

Rogue Adventure_Hat leírt ürügyként Onyx viharfelhő kígyó.

„Valamilyen oknál fogva azt gondoltam, hogy a csökkenés mértéke szerelhető Holon - 100% (99% a baj - a szerk.). Az elején én voltam a WOD időtlen sziget valamilyen intézmény, Holon látta és azt gondolta „Oké, hűvös, tudok a hegyen” (még soha nem küzdött vele). Megölte NPC, kígyók vihar volt a helyén. Azt mondta a barátja, és először nem érti, hogy miért volt annyira izgatott, amíg kerestem a lehetőséget, hogy a zsákmány ".

Magoo WaterChestnut3 a tartóknak összesen hat hétig a szerencse.

„Nem tudom, ha ez számít. Az első héten estem Onyxiához mount. A második - a gyeplőt a kék sárkány. A harmadik - az azúrkék sárkány. Aztán abbahagyta a játékot WoW 4 hónapig. Visszatérve a „negyedik” héten kapott hamu A'lara. Az ötödik - a ló Karazhan. A hatodik - a nagy fekete mamut ".

Superduperbals egyike volt az első tulajdonosok egy nagy rakéta szerelem. ami még mindig ritka tartók.

9 esetben hihetetlen szerencsét tartóknak a World of Warcraft

Először sebek kedvéért a Lord of the Ravens, sogildeets hogy továbbra is anélkül zsákmány (vicc). A második, ő is írt: „Utállak”, „Graetz”, amikor achivki lógott a chat. A második seb esett Al'art. És amikor ráztam első karakter Offe, a tompított Stonecore először srollil Slabhide. „Graetz”, „lol” „Ez a második alkalom az életemben, amikor látom ezt a mount.” Bár én még nem is vett részt a harcban (blokkolt előrelépés a csatában kőrakás). Más ritka: Mount vulgaris (2- / 3-EH Traynev történelem).

Először sebek kedvéért a Lord of the Ravens, sogildeets hogy továbbra is anélkül zsákmány (vicc). A második, ő is írt: „Utállak”, „Graetz”, amikor achivki lógott a chat. A második seb esett Al'art. És amikor ráztam első karakter Offe, a tompított Stonecore először srollil Slabhide. „Graetz”, „lol” „Ez a második alkalom az életemben, amikor látom ezt a mount.” Bár én még nem is vett részt a harcban (blokkolt előrelépés a csatában kőrakás). Más ritka: Mount vulgaris (2- / 3-EH Traynev történelem).