2. lecke elkészítése, jelölés, kivágása, varrás

cikk írás, írás órákat. És még mindig kérni ugyanezt. És mindig ...

Ahhoz, hogy azonnal zárja be az összes kérdésre Zatar kamera, a türelem és a vágy, hogy segítsen)

Most van egy csatorna a YouTube-on, ahol folyamatosan látni az új órákat, és csak dolgozik pillanatok az életemben. Csatorna létrehozva elsősorban a kormánnyal. Sajnos nem volt baj az anyag - szombaton és vasárnap teljesen forgatták a teljes munkafolyamatot a kormánykeréken és hat Rafik Mazda. Mindkét napon általjövénk az első órán jelölés vágott hornyokkal és jelölések kormányzott ... Minden anyag nem egyenletesen oszlanak el. Én vágjuk érdekes darab, és várja meg a kereket, ha tudnak egy kicsit tovább tart minden fényképet.

Szóval megy a sorozat órák, hogy hamarabb kezdődött.
Csak ebben az időben, valószínűleg elkezdi használni egy másik megközelítés. Csináljunk valami egyszerű, de teljesen kívül és belül. Ahhoz, hogy megértsük az összes pontot, hogy megtapasztalják magad minden szakaszában a termék előállítása során.

Vedd és felhívni minden Whatman papíron, rétegelt lemezre, farostlemez, forgácslap, íróasztal, bármi egyszerű formákat. Az én esetemben ez az autó szőnyegek ... Hozzávetőleges méret 60h80sm ... Bármely igazán.

Legyen a két vonal, mintha a szőnyeg osztják három részre. Ismét - festék maga. A vonalak egyenesnek kell lennie és sima.

Azt hogy címkéket. Óvatosan, nem vastag vonal. 0,5 cm-es minden irányban. Címkézze mindenütt merőlegesek a vonalat. Ez a címke minden sugarát szigorúan 90 milliméter képest ez egyenes vonal.

Elvileg a több címke, annál könnyebb varrni. De mi sok közülük?
Egyenes elég 10-15-20sm szünet.

Az éles sugarak lehetséges és ezen keresztül 2-3cm, egyszerű keresztül 5-10cm.

Ön dönti el, mindegy, akkor fog megfelelően.

Ha rajzolt karton, akkor mód vonalak.
Ha az asztalra, mint én, akkor távolítsa el a celofán. Sűrű.

Mint látható, én préselt jól vágtam celofán közvetlenül a sorokat.
Ez sokkal kényelmesebb. Olló így simán nem szeleteljük fel a celofán.

Kényelmesen köröm tűzőgép is az asztalra.

Ügyeljen arra, hogy aláírja az arc, hogy ne elhasználódtak utána.
Kard minden fél, ha azonos számú részből áll.
Itt működik egy szabály - több felirat és jelölések - egyszerűbb egy év, kettő, három esetben ugyanaz, ha szükséges))))

További modellek fel az anyagot, és lefordítani.
Akkor tedd az arcodra, és csak vágni a megfelelő támogatásra, gyakran ezzel egyszerű termékeket. Azt tedd, lefordított címkék és vágtam 1 cm ráhagyás.

A kritikus részek modelku jobban tenni a rossz oldalon az anyag (nem arc).
Put felhívjuk a modellek, lefordítani címkéket.

Távolítsuk el a modell. Ő nyomva mellesleg mindig jó, hogy nem futott sehova.

Rajzolj egy vonalat fogantyú készlet. Festek mindig 1cm. Könnyebb így.
0.8sm akinek valamit. Minél kisebb a támogatás, annál jobb az anyag esik sugarú alákínálásra nem, de kényelmetlen hímezni, és túllövés és lehet fogni élek kényelmetlen.

Így néz ki a gyakorlatban

Következő, áttörni a csipesz egyenes címke és megy varrni.

Itt kezdődik a lényeg.
Ismét a sokadik alkalommal.

Grind alkatrészek cérna száma 40. Ha nagyon terhelt kitett helyeken állandó stressz szünetet, a 30 kA.

Tű 90 R. Csak az akut, nem LR, stb "R" csak.

Lépés fel valahol 2-3mm. Nem a 3-as szám a gombot, hogy - ez nem egy milliméter. Ez a lépés számozás. USLOVANAYA. Elhelyezés 5-ös szám a különböző vastagságú, akkor kap a különböző lépéseket a varrás.

Ez lehet kevesebb lehet. Ki szereti még. Túl gyakran nem szeretem. Ritkán szintén nem szép és rossz, nem megbízható.

A sebesség egy kisebb helyen, vagy tartsa a bordás karját.

Még mielőtt bármilyen térhálósító eljárás rasshivaniya stb Ügyeljünk arra, hogy mind ugyanazon az anyagdarab, ugyanabban a helyzetben)

Ha hímezni vagy térhálósítható - I hajtsa két. Ha hab vagy padding, ez is hozott.

Felkészülni, amennyire csak lehetséges mosogató jeleket.

Itt tettem a legtöbb helyes utjazhki dekoratív díszvarrással. Alsó szál alig alig látható, hogy a szem, lényegében csomót az anyagon belül. Minden kapcsolat laposak és ugyanaz - nincs probléma az autóval.

Még ha változtatni csak a színe a menet, vagy a gyártó - a szálak száma nem változott, még mindig ellenőrizze egy darab.

Az összes szál a másik csavar, különböző vastagságú (a legkisebb, de van egy eltérés). Ez biztos.

Szóval csak megváltozott a bőr színe. A gyártó ugyanaz, mint az ugyanazt a számot.
De, hogy egy dekoratív panel vonalak és nekem nagyon fontos a minőség.
Egyébként én ellenőrizni.

Továbbmenve, varrás ...

Ez nagyon kényelmes varrni az első jel az anyagot.
Ez a vonal legtöbb modell körvonalait először.

Célszerű varrni a vonal vágja át a fedelet, ami alatt sorba. A tű jel pontosan 1 cm hosszan egy éles kernyshkom sor.

Ön is használja uralkodók speciális mágnesek. De én nem szeretem. Gyenge mágnes és könnyen mozgatni őket.

Igazítsa az első jel. Kezdjük varrni.

Jobb kezével fogja a két rész állandó feszültség, de nem annyira húzza. És nem proslablyaem. Bal segítő anyagot mozgatni a helyes irányba.

Folyamatosan szem előtt címke összehúzza vagy az alsó vagy a felső anyag, próbál jönni nullára a címkéken. Sokkal persze nem kell, hogy húzza át, ha sokat nem ugyanaz, akkor vagy valami rosszul jelölte hibás gépet, és valamit néhány vezető, hogy nem működik egyszerre.

ott van

Most el kell készíteni juttatásokat.
Különleges varga kalapács én is elsimítja egységek belül. A fém bázissal. Vagy egy jó asztal. De csak kopogtattak a fém. Nem sok mást lelapul rajzeszközök.

Nem kell ragaszkodni semmit. Kiküldetése - gonosz. Ha van tapasztalata - felgyorsítja a munkát időnként. De, ha megöl egy rossz beillesztés az egész varratot.

Az éles külső sugarak nem csak egy fokkal rövid 1mm stachnogo varrás. Csak kapcsolja be az anyagot, és indítsa olló juttatás és meg fogod érteni, hogyan kell hegeszteni maga feladata, hogy szabályozza akar, és mennyit kell tenni bemetszést.

Mert benne sugarak kell vágni „kerítés” háromszög. Szintén próbálja megérteni mindent magad.

Nem szállt ezeket a juttatásokat. Igen, nehezebb lesz varrni.
De nyomkodjuk kézzel, így aztán elkezdenek ragaszkodni, ha úgy érzi, hogy szüksége van rá.

További hímeztek anyag.

20kA cérna, tű 120 LR.
Alsó cérna száma 30 lehet 40. De én nem szeretem a 40, mert könnyebb lehet húzni a tetején a feszültséget, és a hosszabb ideig kell beállítani a játék, és minden eltérés a anyagvastagság kopogás utjazhki ezen intervallumban. A 30koy varrt stabilan.

Lépés legszebb 4-5mm. Ahogy tetszik.

Finoman - ez finoman.
Nagy - ez egy kanapé. )))) Valami ilyesmi.

a minimális sebesség.
Strauch bevésett vagy speciális lakk láb dekoratív díszvarrással. Ahogy tetszik.

Jobb alsó egyenesbe egységek balra és jobbra, balra, nyomja az anyagot. Igen kellemetlen az elején. De ez a kérdés a szokás, és ez gyorsan kezd el kell készíteni.

Anyaga kell tartani állandó feszültség, húzza el balra és jobbra. DE - ne húzza túl. Csak tartsd feszültséget, hogy a varrás lapos. PULL - egy kicsit rossz szó. Egyszerű vezérlés mérsékelt feszültséget.

Kapcsolódó cikkek