8 in 1 balzsam lassítja a haj növekedését eveline vélemények

- hiánya az állítólagos hatás.

Megvettem a gyártó ígér. Aki nem akarja, hogy elhalasztja az ilyen kellemetlen folyamat szőrtelenítés. Ezért úgy döntött, és hirtelen tényleg segít. Ez nem segített.

A krém nagyon szép. Az illata édes. Alkalmazva nem érez semmilyen hatást, mint egy bizsergő, szúró, hő. A bőr az alkalmazás után hidratált és puha. Több, mint egy krém. Élveztem elég hosszú idő. Amíg a krém még nem ért véget. De ahhoz, hogy értékelje az eredményt, és nem tudott. Ez nem létezik. Epilátor és használja hetente egyszer. Semmi sem csökkent, és lelassult.

Elvileg az ígéretek kezdetben hangzott valószínűtlen, és ez az eredmény. Krém nem sikerült teljesen a kitűzött cél.

Nos magas költsége nélkül. És mint egy rendes krém, eleget tett.

Volt a felülvizsgálat hasznos?

Megjegyzések: 0, gyors. 168

Pénzt az ablakon

Szőrszálakat is nőtt, és a nő

Minden lány fontos lába a lehető legtovább maradt sima, úgyhogy megfordult a figyelmet, hogy a cég Eveline Cosmetics. Ezek meglehetősen változatos eszközökkel és néhány gyakran használok. Termékei eltér sokan mások olcsósága, úgyhogy egyedül is abszolút minden nő. Ez a krém illata jó, nem okoz allergiát és 7 akció 8 nyilvánították. A készítmény nagyon jó, de hol van az anyag lelassítja a haj növekedését? Csak nem oda. Azonban a krém igazán alkalmas bőrápoló után szőrtelenítés: hogy hidratálja, táplálja, nyugtatja az irritációt és bőrpírt, és gazdagítja vitaminokkal. A lényeg az, hogy vettem a krém nem, hogy: no: .Nem Tanácsot, hogy a csomagolás, ez nem éri meg.

Volt a felülvizsgálat hasznos?

Megjegyzések: 0, gyors. 300

Szőrtelenítés utáni szinte nulla eredmény

Költség, hidratáló, frissítő, jól alkalmazható

A hajnövekedés nem lassul, a készítmény

Mint sok nő, álmodom, hogy a test, vagy inkább annak egyes területeken volt kevesebb szőr eltávolítására, miután azok nem nőnek. Itt kedvéért azt vettem ezt a terméket.

Ezen lengyel cég, jól ismerte, most van a maszkok, arckrém, amely boldog vagyok. Itt és pontozott egy balzsam, abban a reményben, hogy ő jó lenne, hogy megbirkózzon a feladatát.

8 in 1 balzsam lassítja a haj növekedését eveline vélemények


A költség kicsi volt, az más lenne, azt nem is néz ki. A csomagolás egy puha cső stabil fedéllel 100 ml.

8 in 1 balzsam lassítja a haj növekedését eveline vélemények

A hátoldalon van festve az összes pontot az ő „figyelemre méltó” tulajdonság, leírást, és csábította rám. Elvégre, ha azt szeretné, hogy jól érzik magukat után szőrtelenítés, több és felejtsd el sokáig. Készítmény nem tökéletes, nagyon jól, hogy vette, akkor meg kell próbálni.

8 in 1 balzsam lassítja a haj növekedését eveline vélemények


Biztosítják minket, de mi nem is ellenőrzi, hogy gazdag antioxidánsokban, a koenzim Q10 R. ifjúsági

A tartalom a gél textúra, de sűrű, fehér. Szaga egy nagyon személyes, szépség, szép, nem az, hogy a szőrtelenítő krém.

8 in 1 balzsam lassítja a haj növekedését eveline vélemények


Valami dicsérni, így ez egy szelíd alkalmazás, jó felszívódását, csodálatos hidratáló. És miután nincs nyoma, nincs sok, hogy dörzsölje meg csak olvad a bőrbe.

Most a keresete közvetlenül proepilirovannye területeken. Őszintén szólva, attól tartok, hogy használat előtt shugaring, de miután a gép, hogy borotválja a lábam teljesen. Saját mester azt mondta, hogy a bőr hidratált és merev szőrszálak lassabban fog növekedni, mint a jól ápolt. A balzsam hidratálja, eltávolítja szárazság és hámlás, puhítja a bőrt, nem vette észre, hogy megszünteti az irritációt. Mintegy lassuló növekedés hallgatnak. Rendszeresen alkalmazott, dörzsölni, és penechki megjelent a következő napon, a haj nem lapos ki. Ugyanez történik, ha namazyukatsya babakrém.

Munkájukat csak néhány az ígért terméket. Természetesen e többé nem szerezhet szinte használhatatlan terméket, és keresni az ideális, de más gyártók.

Volt a felülvizsgálat hasznos?

Kapcsolódó cikkek