20 értékelés alapján mintegy medswiss Moszkva, Nagorny Nagorny utazás, 6, p

Teljes szívemből köszönetet szeretnék mondani az orvosi ultrahang Avakov Boris Alekszandrovics, köszönhetően a magas szakmai diagnosztizáltak nálam az időben. Emellett az a tény, hogy ő egy profi nagybetűvel, ez is egy érzékeny és megértő ember! Köszönöm neki szépen a segítséget!

Az orvos jött haza a biztosítási, azt mondta, zihálás mindkét oldalról, így irány az X-ray, azt mondta, hogy sürgősen menjen a következő nap csinálni. Medsviss jött a hegyen. X-sugarak, megkérdeztem mikor lesz az eredmény. Azt mondta az orvos jön. De volt 60 beteg, így amikor majd a döntést rajtad, nem világos. Ülök a recepción már 40 percen át 38, várva az orvos. Az egészséges és Litfonda csak csináld röntgen és a következtetést írnak. A Medsviss több mint egy láb. És nincs cipő kiterjed.

Korábban nem mentem a klinikára, de ezen a héten pénteken letette az orvosi vizsgálatok a munka LCA. Elvette a vér nem nagyon jól, mert nem csak fáj, így most már a zúzódások az egész kezét. Vérmintákat vettünk sem egy tucatszor, és soha nem volt ilyen következmények nem. Nem nagyon képzett mézet. személyzet.

A felülvizsgálatot követően „Óvakodj a fogorvos!” Jelentkeztem a fogorvos Medsviss (VHI). Ezt megelőzően volt egy fogorvos Mikoelyana (talán egy kis hiba a nevét, de érti Arthur nevét). Ekkor (2 évvel ezelőtt) nem tetszik a javasolt koronát, nélkülük állítólag sehol. Ki írta a fogorvos-nő. Így jöttem, és ez Mikoelyan (nem tudom, hogyan történt). Volt az a tény, hogy van egy kis fogszuvasodás, tudtam, ez látható (kicsi, de oldalról nézve, a gyökér). további ›

Kapcsolat az MedSviss a hegyi akut fogfájás. Ideje választani valamit, ami nem választották, hogy földrajzilag kényelmes. És nem bánta. Van egy találkozót a fogorvos vagy Mikelyanu Mikaelyan, csak nem emlékszem a nevére. Az első találkozó, udvariasan, mosolyogva és viccek törölve a bátorságom, anélkül, tüzelési egyetlen lövés! Mi találkoztam először. Nos, azt remélték, hogy ez lesz a következő alkalommal. Tettem egy ideiglenes tömés és hazaküldték. Minden nap, amíg a következő találkozó I. további ›

Klinika a legkellemesebb élmény. Tiszteletteljes és gondoskodó hozzáállás, hogy az ügyfél, a tisztaság, csendes és kényelmes. Sorban állás, és a rekord nem a „két hét”. Talán volt olyan szerencsés, de tudta, hogy egy találkozót az orvos napján a hívást, és csak néhány óra. Külön köszönet Laura, Andrew Yakshina a gondoskodó, türelmes hozzáállás, részletes konzultáció (például részletes hogy körülbelül a fele értékének szó, csak sejtem), és a tudását, tapasztalatait egészére.

Kapcsolódó cikkek