12 Rossz tanácsot a vőlegény

1. Miután felajánlotta a küldetése befejeződött

A legfontosabb ajándék, amit már megtettem, így most pihenni, és a legjobb, néha tanácsot adni. De néha én engedte meg magának, morog, és sértette, hogy az esküvő nem adott túl sok időt. Mikor tette a javaslatot, azt vártam, nem így van!

2. Tekintsük az esküvő pénzkidobás

Férjhez menni, csak megy az anyakönyvi hivatal, és nem számít, hogy mi a menyasszony mindig álmodott egy szép ünnep. Tulajdonképpen ez jobb, csak menni valahová pihenni, mint hogy gondoskodjon „családi összejövetel”. Ez az esküvő - csak egy drága party!

3. késésben, és megfeledkezik arról előkészítése

Figyelmetlenség, hogy az esküvő - ez nem kell aggódni. Igen, én is késni a találkozó, felejtsd el, hogy teljesítse a kérést, vagy hívja a vállalkozók, a könyv a szállítás, stb Nos nem tudok koncentrálni a részleteket ezek a nők! Hagyja, hogy a menyasszony maga nézi ezt.

4. Nézzük rengeteg tanácsot elkészítéséhez

Még ha nem is tudom, ki, hol, mikor, mi lesz az esküvőn, megpróbálom, hogy adjon tanácsot, bármilyen alkalomra. Nem tudom, mi az a boutonniere, de azt tudom, hogy nekem nem kell! A képzésben való részvételre, és nem akarom, hogy segítsen, de a tanácsot, hogy - az öröm!

12 Rossz tanácsot a vőlegény

12 Rossz tanácsot a vőlegény

5. Ahelyett, hogy - viccek

Ahhoz, hogy a menyasszonyom volt, még kényelmetlen, leszek több móka, elfelejti útlevél az anyakönyvvezető, hogy nevessen a vállalkozók és nem utal a készítmény komolyan, és ha ő nem érti viccet az esküvő, így egyszerűen nincs humorérzéke. Joke - az egyetlen dolog, ami segít túlélni ezt az időszakot a felkészülés!

6. Már kezd vicc a „Tiffany”

Még az esküvő előtt, Megtanultam az összes viccet anyós és én is mondom őket, és anélkül. Ez túl gyakran hív mászik be az életünkbe, túl sokat kérdez. Nem számít, hogy a viccek kerülnek a kényelmetlen helyzetben leendő feleségem és zavarja a békét a családban, de jól érzem magam!

7. Ne próbálja megjegyezni a nevét, rokonok a menyasszony

Miért van szükség, hogy megtanulják a nevét az 1000 család, ha látom őket az első és utolsó alkalom életében? Nos, még a nevét apák és anyák tanulni fejből, és csak a nagyszülők, stb még akkor is megy, mivel nem szükséges.

8. voltam egy öltöny a kipufogó - egy esküvő nem szükséges

Miért vesz egy extra ruha, különösen ha csak egy nap? Úgy jött, és az egyik, hogy már van. És mivel ő is szeret engem, aki vagyok! Felelne akkor számít ez? Tehát mi, ő egy zseniális?

9. Rendezzük vulgáris szarvas

Vége agglegény élet kell nagy megjegyzés! Maró-, az alkohol és a teljes szabadságot - ezen a napon, akkor felejtsd el a kedvenc, és lejön gőzerővel! Nem számít, hogy megérinti a menyasszony, mert én is véget ér az esküvő után annyira szórakoztató!

12 Rossz tanácsot a vőlegény

10. Ügyeljen arra, hogy egy vicc az anyakönyvi hivatal

Ez nagyon szórakoztató, ha ahelyett, hogy megállapodás, azt mondja: „Nem ... nem tudok visszautasítani”, hagyja, hogy a menyasszony és az egész család ideges, de jól érzem magam. Nem számít, hogy ez a vicc már nem eredeti, és 1000 egyéb esküvők teljesítményemet akkor koronázza szobában az esküvő!

11. Az esküvő napján ült egy unott arcot, mert a szarvas letelt

Azon a napon megérkezett, és hogyan álmodom, hogy gyorsan véget ért. Ez nem ünnep, hanem a gyötrelem: öltöztetős, készülj, egész nap és egész fényképezett mosolyogva, mi lenne jobb, csak megnősült és nem felel meg a cirkusz! Nos, semmi, hogy szenved egy kicsit balra.

12. Az esküvő után, pihenjen többet már nem kell semmit

Hasznos tippek a vőlegény

Kapcsolódó cikkek