Kuban kikapta a döntetlen a mozdony otthon ellen a Cseh Köztársaság foci, foci, sport kerület

KRASNODAR április 14. - RIA Novosti, Ildar Satdinov. Labdarúgók Krasnodar „Kuban” és Moszkva „Mozdony” játszott döntetlen a mérkőzés a 39. fordulóban a bajnoki Oroszországban.

A találkozón, amelyet került sor szombaton a Krasnodar stadion „Kuban”, véget ért az állás 1: 1.

Előre pályaudvar Roman Pavljucsenko nyitotta meg a pontozási 61 perc, de a csatár „sárga-zöld” Pizzelli ütött a kapun Marinato Guilherme egy büntetőrúgás a 74..

Az első lövés a cél, a büntetés a harmadik percben fizetett védő „Mozdony” Roman Shishkin - Alexander Belenov gond nélkül megszüntette a veszélyt. Hamarosan „Kuban” válaszolt, mint egy lövés. A kapu felett ütött Gheorghe Bucur. Abban 9. percében, román csatár ismét megpróbálta távolságból zavarja a kapus „Mozdony” Marinato Guilherme - a labda alig több mint a bárban.

A második felében a játékrész a csapat aktívan. A 20. percben egy jó ideje létrehozott egy „mozdony” - Felipe Caicedo kilenc méter nem tudta legyőzni Belenova. Négy perccel később az ecuadori tudott ismét nyomja meg a kaput „Kuban”. Glushakov előrehozták egy-egy a kapus, de a „Loco” nem tudta legyőzni Belenova futballista. Vasutas folytatta ostromát a kapu a hazai csapat, és már Shishkin berontott a tizenhatos jobb oldali szárnyon, és lőtt a sarok közelében, ahol volt egy kapus, „sárga-zöld”.

29 perc elteltével Belenov majdnem hozta öngól. Kiugrott a csuklós kereszt, nem tudta megragadni a labdát. Játék lövedék visszapattant a Caicedo, de a kapus lábai ugrás volt a fenyegetés. Labdarúgók támadás „Kuban” viszont azt is kihagyott egy pontozási esélye a pontozás. Miután egy menetben Vladislav Kulik Pizzelli négy méter nem nyomja el a célt. Válaszul a támadás a vasút hozta a sokk helyzetben Roman Pavljucsenko - a labda alig több mint a bárban.

Befejezés fele maradt a Krasnodar csapat, kórtermek Dan Petrescu létrehozott három veszélyes pillanatokban egy sorban. 38 perc elteltével a vágás Pitstselli Paz talált a vonalon kapus Traore, aki a nézőpontból ütött a pólus közelében. Hamarosan egy szöglet után elefántcsontparti fel az erejét a post. Moszkoviták vitte a labdát, távol a cél, hanem a játékosok, „Kuban” folytatta a támadó. Aleksey Ionov berontott a büntetést vendég helyett üti a labdát úgy döntött, hogy a szél védő Taras Burlak, aki vette a fenyegetést alkategóriát.

Az elején a második felében a találkozó volt a „sárga-zöld”. A mérkőzés 48. percében, a játékosok, „Kuban” három adások kapcsolatban hozta a labdát Gheorghe Bucur a sorban a büntetés, ami ütött egy Guilherme. Öt perccel később ismét a sokk helyzetben volt román csatár, és újra lövése nem rejtette veszélye, hogy a kapu „mozdony”. 56 perc elteltével Pitstselli összhangban a kapus Guilherme lövés, de túl dicséret játszott kapus.

Egyházközségek Jose Couceiro több akut rohamok, „Kuban” válaszolt csak egy pontot, melyet pontozás. 61 perc elteltével a középhátvéd Igor Armas megpróbálta, hogy a labda az ő büntetést, de a játék lövedék visszapattant a Pavljucsenko kerületben 11 méteres határt. Előre orosz válogatott nem hiányzott - 1: 0. 69 perc elteltével Vladislav Ignatiev helyett Pavljucsenko kapta a labdát a sarokban a kapus lőtt a kapu fölé.

A 74. percben a házigazdák kiegyenlített. Pitstselli gyönyörű szabadrúgást a sarok közelében kénytelen kapitulálni Guilherme - 1: 1. Hamarosan Marco Ureña belépett a tizenhatos „Mozdony”, és amikor megpróbálta áttörni cél elütötte egy védő lábát. Whistle főbírája a találkozó Stanislav Sukhin hallgat. Vezetőedző „Kuban” Petrescu, aki nem ért egyet a döntéssel, elkezdett fellebbezni a bíró dobta a zakóját a futópadon és kivettük a padon.

Labdarúgók Krasnodar csapat nagy erőket rohant a támadást, felfedve a hátsó. Bucur higgadtan a kapus vendég és adott egy menetben Traoré - elefántcsontparti megnyomása után a labda mellé ment. 86 perc elteltével Shishkin megpróbálta lemásolni a pontozás büntetőrúgás Pitstselli - Belenov megbirkózott bumm. Három perccel később Ureña betört a tizenhatos, és nem a közelharci legyőzni a kapus, „Loco”, amely kiütötte a labdát Bucur. Románok megpróbáltak kitörni a büntetés, de lelőtték a vendégek védekezését. Sukhina rögzített szimulációs csatár „Kuban”, és így az elkövető egy sárga lapot. Az utolsó percben a találkozó egy szöglet után a kapu előtt „Mozdony” labda ugrott a tizenhatos és nyomja meg a kezét az egyik vendég játékos. Annak ellenére, hogy a fellebbezést a játékosok, „sárga-zöld”, a játékvezető nem látott szabálytalanságot.

„Lokomotiv” szerzett 64 pontot, és felmászott a 4. helyen a ranglistán a Premier League táblázat, „Kuban” 56 pont maradt a 8. sorban.