CSZKA Moszkva - a zenit, mint az utolsó fociztak július 23-án az eredmény, video fejek, áttekintés - Hírek

Ha szétszerelni a mérkőzés alapján néhány konkrét részleteket, akkor lehet azonosítani, hogy a „Zenith” először tartott hivatalos mérkőzés alatt új edző Mircea Lucescu. Azonnal világossá vált, hogy a szakember ad az új osztályon ez a stílus a játék, ami azt jelenti, a teljes birtokolta a labdát és megteremti az ellenfél térfelén veszélyes pillanatokat.

Az első és egyetlen cél ebben a játékban is született 22. percben, amikor Alexander Kokorin könnyen mozgatható a szélről a központba, majd a sikeres játék kihasználta Jose Mauricio, aki okozott egy ütést a sarok közelében, míg Igor Akinfeev ebben a helyzetben képes volt megütni a labdát a zászló, ahonnan Artur Yusupov készült kereszt, és zárt a siker a „Zenith” módon mindegy aktív Mauricio.

A második felében a játék osztályon Leonid Slutsky kezdett fellépni sokkal agresszívabb. Azonban minden kísérlet eredménye nem vezet sikerre. Ennek eredményeként a mérkőzés nem ért véget az állás 1: 0 javára „Zenith”.

St. Petersburg csapat számára ez a trófea a negyedik. Azonban CSZKA továbbra is megtartja a vezetést a számát Super Bowl nyerte Oroszország - Moszkva kollektív malacka a hat.