7 catchphrase lányok, hogyan kell reagálni a férfiak

7 catchphrase lányok, hogyan kell reagálni a férfiak
„Te nem szeretsz engem”

Sőt, van egy olyan felfogás, hogy ez a kifejezés a lányok szeretik, hogy ismételje meg. És ha nem mondjuk ki hangosan, sokszor gondolok rá. Igyekszem kiejteni ezt a kifejezést a lehető legkevesebbet, mert tudom, hogy ez nem igaz. De ez nem nehéz feltételezni, hogy egy lány azt mondja, hogy csak azt, hogy felhívják magukra a figyelmet. Ezek hiánya gondot és figyelmet, ezért az ilyen szomorú gondolatokat. Lehet, hogy a lány, volt egy rossz nap. És most jön haza, ő akar beszélni, hogy egy szűk ölelés, majd a következő a műhold például ugyanazon szerencsétlen ülés. Lány ideges, az ember nem figyel rá. És akkor jön a márkás mondatok, a koronát. Itt az egyik közülük. Men Csak azt kell megérteni, hogy a nők a természet szereti a törődést és figyelmet. És ez a kifejezés valószínűleg annak a jele, hogy most fáradt és minden eddiginél nagyobb szükségük van a támogatásra.

„Te velem élnek, mert ez kényelmes Önnek (én mosni, főzni, takarítani)”

Csúnya és kellemetlen kifejezés, hogy őszinte legyek. Mindenki azt kell tanácsolni, hogy kizárja azt. Úgy vélem, hogy a feltételek nem komolyak. Végül is, csak ezeket a szavakat a szél csepp. Valószínűleg a nő nem érzi a támogatást, húzza terhét magára, és az ember csak maradjon távol. Nő ijedt és ideges. Ez egy komoly jele annak, hogy meg kell változtatni a hozzáállást társa. Végül is, ezek a gondolatok nem merülnek fel csak úgy. Azt tanácsolnám a férfiak, hogy radikálisan felül hozzáállása a nő, akit szeret.

lányok gyakran úgy érzik, hogy az ember nem érti, és nem hallja őket. Az, hogy minden arc a kapcsolatainkat. Amikor azt mondjuk, igen, azt akarjuk, hogy fordítsanak figyelmet a gondolatait és érzéseit. Előfordul, hogy mi vagyunk a nem szerződő valamit, és reméljük, hogy az ember meg fogja érteni, nekünk csak úgy. A rejtélyt a álmok minden lány. De ez nagyon ritkán történik. Csak azt kell fogadnunk azt a tényt, a pszichológia, a nemek között. Férfiak, akik hallják ezt, meg kell venni a kezét, hogy üljön mellé, és csak beszélni. A legfontosabb dolog -, hogy nyugodtan beszélni, és óvatosan!

Ohh ... ez a mondat, már beszéltünk egy millió alkalommal! Csak a lányok néha szeretnek túlbecsülni magukat, és azt mutatják, azok fontosságát. Gyakran szeretünk tanítani fele semmit. És amikor az ember épp az ellenkezőjét tette, és nem hallgatott meg a tanácsunkat, akkor jön a cégünk, „én megmondtam ...”, és azt mondta, hogy természetesen egy speciális hang! Férfi csak hogy nekünk így van! Ha úgy tetszik, csak hallgatni a fedélzeten, és próbálja meg, legalább néha követni.

„Én tényleg nincs semmi viselni”

Men gyorsan vezet a lány egy új ruhát! Természetesen gyakran eltúlozzák ebben a tekintetben. Minden lány csak akar egy új ruhát vagy tartozékokat. Gyakran jön az abszurd, de csak egy orvos segíthet. És az is igaz, hogy nem kényeztesse magát sokáig új ruhát. Ebben az esetben meg kell vásárolni a kedvenc valami újat. És nem feltétlenül a ruha vagy cipő, csak azért, hogy egy kellemes meglepetés.

„Mit gondolsz?”

Lányok szeretnek beszélgetni. Ha egy nő szerelmes egy férfi, ő lenne érdekelt minden mozdulatát. Szeretném tudni, hogy hol van, ő beszél. Szeretném lebeg valahol a levegőben, hogy milyen a nap. Vannak is nagyon bosszantó, de itt van egy kérdésem a férfi -, hogy az ilyen, vagy sem. És van egy valódi érdeklődés, ami nem kíséri hívások ötpercenként. A nők szeretnék beszélni, és ez nagyon fontos, amit az ember gondol. Az ember csak örülnek ennek. És ha az ember nem akar beszélni a pillanatban, okos nő megérti, és a szünet.

„Te úgy nézett a lány tetszett? Őszintén szólva, nem sértve ... "

Ooooy! Mielőtt féltékeny ember! Itt is, mint az előző esetben, a futás, vagy oda. Mert a féltékenység nem vész, az biztos. Ennek oka lehet, hogy az ember sokáig nem csinál egy nő bókokat, ő nem érzi, szeretett és dédelgetett. Igen, ez hogyan mindannyian világszerte. Maga írtak az egészet, és rájött, hogy még mindig szilárd ellentmondásokat. De őszintén, minden nő kell egy meleg mondat, megértés, szeretet, gondoskodás és a gyengédség. Mellesleg, ez ugyanaz a szükség és a férfiak! Ezért vigyázni kapcsolatok és töltse ki őket a fény érzés.

7 catchphrase lányok, hogyan kell reagálni a férfiak
„Te nem szeretsz engem”

Nos, persze, én nem szeretem, miért csinálom mindezt csak az Ön számára? Nem szeretlek, kiderül, hogy ez hülyeség, én volt.

„Te velem élnek, mert ez kényelmes Önnek (én mosni, főzni, takarítani)”

És élsz, mert én keresni minket egy élő, 1: 1? Többek között, elkészíti és kap magam, és törli az összes a házban mosógép, mint ahogy nem?

Nos, azt hiszem, valami erőltetett, én megmondom. Bár ez a kifejezés arra utal, hogy akkor vagyok az oka mindennek, így gondolom én is nagyon hosszú.

Úgy tűnik, rájössz, hogy néhány sok állítások igazak, és hogy kifejezésre szeretné felvidítani magad. Jól van, igazad volt, de jön rá, és befejezni.

„Én tényleg nincs semmi viselni”

Nos, az utolsó ruha nagyon személyes, akkor mehet benne, tetszik. Te olyan szép benne, különben is, amikor megvásárolta, hogy tetszett.


„Mit gondolsz?”
Arra gondolok, milyen jó is lenne átvenni a világ, ez egy jó ötlet, nem? És persze, gondolok állandóan.


„Te úgy nézett a lány tetszett? Őszintén szólva, nem sértve ... "

Nem, persze, én csak, mint te, és néztem rá, mert volt egy jó kabátot, hogy nem vette észre? Segítségével vásárolni ugyanaz? Zulfiya Khusainova

7 catchphrase lányok, hogyan kell reagálni a férfiak
„Te nem szeretsz engem”

A férfiak, hogy nem egyértelmű, már csak be kell több szeretetet, figyelmet és gondoskodást. Ez minden.

„Te velem élnek, mert ez kényelmes Önnek (én mosni, főzni, takarítani)”

Nem szeretem ezt a kifejezést, és ez jó, hogy nem kell, hogy ezt mondja. De tudom, hogy a lányok, akik nagyon fáradt a napi rutin: takarítás, főzés, mosás, és a férfiak, sajnos, nem veszik észre, vagy ami még rosszabb, nem tartja működik.

Igen, az emberek megszokták, hogy, hogy minden, amit akarnak egy ezüst tál szolgálni. És ne fordítsa el a fejét, és úgy gondolja, hogy mi történt - nem tudnak. Talán ez a mondat vezetne egy még nagyobb botrány, de néha meg kell, hogy tisztában legyenek saját maguk és mi történt.

Kedvenc mondat sok lány. Gyakran gondoljuk, tudjuk, hogy pontosan hogyan kell. Van egy másik kifejezés: „Hallgasd meg a nőt, és az ellenkezőjét!”

„Én tényleg nincs semmi viselni”

Talán a férfiak és bosszantó kifejezés, de tenni valamit állandóan bámulni a jól öltözött nő. Akkor hadd és a hölgy öltözött ugyanúgy, hogy más férfiak mohón nézte.

„Mit gondolsz?”

És ez gyakran előfordul: hazugság srác egy lány, ő úgy gondolja az ember most terveket készít, figyelembe véve a jövőbeli - valami globális fejében pontosan abban a pillanatban, és az ember, és azt hiszi, mint egy légy a plafonon feltérképezés fejjel lefelé, és nem esik.

„Te úgy nézett a lány tetszett? Őszintén szólva, nem sértve ... "

Az egyetlen helyes válasz: „Nem, drágám. Te vagy a legszebb a világon!”.

7 catchphrase lányok, hogyan kell reagálni a férfiak
„Te nem szeretsz engem”

Ez a kifejezés azt jelenti, hogy a lány nem elég figyelmet, kezdődik szeszélyeit. Nem hiszem, hogy ezt bátorítani kell. Megőrült, és minden rendben lesz.

„Te velem élnek, mert ez kényelmes Önnek (én mosni, főzni, takarítani)”

Nem lehet egy csomó lehetőség van: vagy fáradt volt, és várja a segítséget, vagy arra utal, hogy az ember nem csinál semmit, csak ő „magával rántja az egész házat,” az ember nem látja, és nem érdekel, köszönöm. Mi kéne, hogy több, milyen intonáció mondja azt, és aztán következtetéseket levonni, és megfelelően reagálni.

Ez a leginkább bosszantó kifejezésre. Lány valami jött ki a fejemben, és nem tud beszélni. És nem tudja, hogy mit gondol. Lehetőség van például játszani halott.

Ez azt jelenti, hogy a lány - jól sikerült, és te egy vesztes. Ez minden. Általános szabály, hogy a férfiak nem érzékelik ezt a kifejezést a konstruktív kritikát, csak húzza ki a dugót, és a jég, és a lány.

„Én tényleg nincs semmi viselni”

Vagy ő tényleg nincs semmi kopás vagy ismét szeszélyes. Ezt a problémát oldja gyorsan - a vásárlás az új jó dolgok, de sajnos, ez elég egy darabig.

„Mit gondolsz?”

Nem tudom, ami engem illet, egy lány semmi köze, és ez csak ásni vagy ő igazán akar beszélni.

„Te úgy nézett a lány tetszett? Őszintén szólva, nem sértve ... "

Mit is mondhatnék - féltékenység. Ő csak féltékeny barátja. Egyrészt, jó. De a másik - akkor nagyon bosszantó!

Anastasia Trubitsina, Gestalt terapeuta

7 catchphrase lányok, hogyan kell reagálni a férfiak
- Megértem, hogy ezek a kifejezések, ilyen vagy olyan módon, amelyek kapcsolódnak a háztartási pszichológiai manipuláció. Ez arra utal, hogy a hatás a gondolatok, érzések és a viselkedés egy másik személy (ebben az esetben úgy tűnik, a férfi partner), hogy a kívánt módon, hogy ne viseli a felelősséget.

Érdemes megjegyezni, hogy manipulálják a nem csak a nők, hanem a férfiak. Tény, hogy nem egy személy, és a világban, aki nem használja a manipuláció a saját másokkal. Megtanuljuk ezt a gyermekkori, főleg a szülők, akkor mások, akikkel kommunikálni az életben. Manipuláció jellemzője, hogy nem ismeri el a manipulátor. Ha szeretné megtudni, hogy ismeri a saját manipulációknak, mindig szükség van egy másik személy, barátságos hangulat, ami megáll, és figyelni, hogy mi történik most. Személyes pszichológus a legalkalmasabb a feladatra. Tudatos manipuláció hívják intrika.


Meg kell jegyezni, hogy az egyes konkrét esetekben motívumokat és buktatóit különböző módon manipuláció különböző lehet. Fogom leírni, amit látok ezeket a mondatokat, amely az én tényleges tapasztalat ma. Kérjük, ne vegye a szavaimat, mint egy útmutató a fellépés vagy verbális fegyver, hanem inkább elgondolkodtató.


„Te nem szeretsz engem!”

Általában a mondat hangsúlyos, ha a partner nem valami, hogy a lány nem szereti, vagy nem tenni, amit elvár. Ne vásároljon egy bundában -, akkor nem szeretem, nem érdekel. Elhagyva este a barátok - nem tetszik, ők inkább fontos. A kifejezés okoz a partner bűntudat vagy szégyen. És akkor, ha ez történik, akkor készen áll a nagy hosszúságú nemcsak tapasztalja ezeket a kellemetlen tapasztalatokat. Közvetlen üzenet lenne, mint például a „Vásárlás, kérem, a bunda”, „Legyen, kérlek, velem este.” Ez a közvetlen kérés. De a kérelmet lehet tagadni, illetve a kérdést: „És mi cserébe?”. Nem minden lány készen áll rá. Sőt, „nem szeretsz engem” - ez egy provokáció, hogy a partner bizonyítani a szerelmét. Számomra úgy tűnik, abszurd ötlet: bizonyítani a szeretetet. Ha nem hiszed, hogy a partner szeret, vagy nem szeret téged, vagy nem tudja elhinni.


„Te velem élnek, mert ez kényelmes Önnek (én mosni, főzni, takarítani)”

Ez a kifejezés - szemrehányást, utalva arra, hogy egy nő nem érzi értékes. Célja, hogy rábírja a partner szégyen. Tény, hogy belépnek a kapcsolatot pontosan azért, hogy tudja, hogy valami mástól, mint például a használata is. Ez normális. Általában nehéz prostroen kölcsönhatás úgy, hogy a csere volt szubjektíven egyenértékű engedély. A leggyakoribb változat: elborít, főz, takarít, és ő teszi a pénzt - és mindenki boldog.

A mai világban, amikor a nők a legtöbb ugyanazt a munkát, hogy megtalálja az egyensúlyt nehezebbé válik. Ha egy nő születik szemrehányást a használatát, meg kell figyelni, hogy ő lesz elég az embereitől. Talán az ő szubjektív képet kapcsolatok most többet fizet, mint amennyit kap. Ebben az esetben van szükség, hogy hagyja abba, és hiszem, hogy pontosan mit akar (hogy több / kevesebb adni), és megpróbálja visszaállítani az egyensúlyt.

Nagyon erős manipuláció. Beszél az arrogáns helyzete „tanár” vagy „vizsgáztató” provokálja a félelem bűntudatot vagy szégyent. Ez azt jelenti, a nyilvánvaló válasz, ha nem létezik és nem is lehet, mert senki sem köteles kitalálni, hogy mit érez vagy gondol társa. A csapda abban rejlik, hogy ha egy férfi elkezd át, hogy az ő véleménye, nem lehet olyan, akkor kap még nehezebb helyzetben, mint korábban. Ezért ismétlem minden: senki sem köteles kitalálni, hogy mit érez vagy gondol társa. Megtanulnak kommunikálni az érzéseiket, gondolataikat, vágyak és partnereink igényeit a saját, nem várhatunk csodákat tőlük telepátia.

Ez, persze, teszi a kapcsolat kevésbé romantikus, de becsületes és biztonságos.

Véleményem szerint ezt a kifejezést gyakran használják egyaránt férfiak és nők által. Hangsúlyozza a primordiális jobb, ebben az esetben, a nők, és utalt rá, hogy a következő alkalommal a véleményét azonnal tűnik teljesen igaz. Ez egy kísérlet a hatalom a kapcsolatot.


„Én tényleg nincs semmi viselni”

Általában azt jelenti, hogy ő akar egy új dolog, de nem kér közvetlenül, és eltúlozza a méret a katasztrófa, a partner maga felajánlott üdvösség formájában egy bizonyos összeget. A választás a megfogalmazás lehet csatlakoztatni újra ugyanazokkal a nehézségekkel kell kezelni a kéréseket, ami már önmagában is egy közös probléma. Sokan azt hiszik, hogy kér megalázó, így minden alkalommal, amikor kell használni helyett kérelmek különböző manipulációk. Egy pszichológus segíthet megoldani az ilyen problémákat.


Gondolom pár együtt töltött idő. Egy ideje, a fiatalember megy gondolatait, és megkérdezi: „Mit gondolsz?”. Ebben a kérdésben is rejtett kísérlete az a lány, előfordul, hogy a barátja, ebben az esetben a gondolatait. A bizonytalanság és a kiszámíthatatlanság ezen a területen is okozhat nagy szorongást neki, melynek gyökerei törekedni kell a sérülések kapott egy kapcsolatban, gyakran gyermekkorban.


„Te úgy nézett a lány tetszett? Őszintén szólva, én nem botránkozik "

Úgy gondolom, hogy minden ember egy erős ösztön önfenntartás, egyértelmű, hogy a helyes válasz itt is csak egy: „Nem, én szeretem csak te.” Sok nő, akik számára a kérdést a női verseny a figyelmet a férfiak sürgős és fájdalmas, folyamatosan él a feszültség és az elvárás, hogy a partnere bármikor választhat másikat. Ez nagyon nehéz. Az ilyen párbeszéd szükséges egy ideig, hogy csökkenjen az a belső szorongás.


Manipulálni mindent. Ez se nem jó, se nem rossz. Néha manipulációk sikerül, néha nem. Nagyon jó, ha az emberek megtanulják, hogy felfedezzék a saját kezelési módját, általában párhuzamos, kezdik látni, hogyan manipulálják a körülöttük élők. Számomra úgy tűnik, hasznos megtanulni és páratlan arzenálját másokkal kommunikálhatnak közvetlenül ígér. Mivel a manipuláció, van egy jelentős hátránya: ők egy eleme a megtévesztés és az erőszak, néha nagyon jelentős.

Abban eléggé érzékeny emberek, ők súlyos irritációt, válaszul, hogy a rejtett részt. Például egy férfi nem vesz egy bunda ellen barátnője, ő is vissza akar térni valami megterhelő neki, de nem vásárol, mert nem kér közvetlenül, és manipulálja.


Gratulálunk minden a hölgyek a nyaralás, és kívánok kellemes kapcsolatot a választott képviselők!

Kapcsolódó cikkek