5 év Lanos - Autokadabra

Két és fél évvel ezelőtt már írt pénzügyi sztriptíz Bucephalus, ez idő alatt nem volt valami hozzá.

tudod, hogy lehet kapni, hogy a Lanos Angliában.
Ha érdekel, akkor egy macska


Hogyan kezdődött?
18 évesen, megvan a megfelelő gép nem különösen nagy szükség van, ezért rendszeresen elment apja 21053

5 év Lanos - Autokadabra


Gépen fut vissza 95K 13 év, de az elején nagyon szeszélyes. hogy még mindig vidám indul az autó az autó teli ásványvizes -20 (épület szárító csodákat), aztán megy az ablakok nyitva, mert kályha ventilátor nem működik.

3 fogásos kezdett többé-kevésbé aktívan működik - bydloadminit / enikeit meg kellett lovagolni a városban, néha sokat. ez kényelmetlen használni a gépet apja, így a húgom és én úgy döntött, hogy egy autó.

Kiválasztása megállt Opel kadét, úgy tűnik, '87 - az autó egy kicsit idősebb, mint én. Machine tüzet. Azonnal felkeltette, élveztem - szép kormánykerék, versenyautó motorja 1.3L és ismeretlen hatalom PTS, sport társalgó, rádió olvasni mp3, rövid sportos markolat, nem kicsit szép, anélkül halad át az Orosz Föderáció. nos, akkor kap az igazi „afto”
képgaléria nincs jól megőrzött, csak egy csoportkép, a párt a dress code:

5 év Lanos - Autokadabra


Vettünk a 65k befektetett 40 eladott $ 35 hat hónapon belül, mert mindig valami eltört -, és a szomorú szomorú történet, nekem ez volt a nagy leckét.

Ekkorra én már felhalmozódott 150.000 és szeretnék venni 3-5 év top 10, szülei mondták - „Elég elviselni!”, Még mindig a memória a történelem, a kadett és javasolta, hogy az lenne, hogy egy új top 10 (abban az időben az ár terület 290k volt) Lanos érdemes 270K, valójában hogyan találkoztunk Bucephalus.


Tervezett és nem tervezett karbantartási
Először elmentem a hivatalos forgalmazótól, és megdöbbentem a ár (különösen a diákok dolgoznak részmunkaidőben), és a második abbahagytam fog ofitsalam. Mi nehezebb, például csapágycserével vagy ha ez történik, a téli - egy hitelesített ételkínálat, illetve bírságok és a legtöbb lehet tenni, mivel vannak utasítások a javítási és szerszámkészlet kalapáccsal

5 év Lanos - Autokadabra


Ez az olajszűrő el lehet távolítani a nem csak a törés a csavarhúzót, és megérinti egy kalapáccsal, de vannak speciális lehúzó.

és ki fogja sütni kupaty és vízipipázáshoz a benzinkút, és a legtöbb nehochu izmazyukatsya

5 év Lanos - Autokadabra

És Dámázzon és teát inni!

5 év Lanos - Autokadabra

és néha hasznos, hogy látogassa meg a mosogató:

5 év Lanos - Autokadabra

Itt van egy lista a munkát:
10K - to1 olajszűrő
19K - TO2 olajszűrő, hűtőborda
29k - TO3 olajszűrő, dugók, párna
31K - a csere olaj a dobozban
33K - csere kipufogódob
40k - TO4 olajszűrő
45k - a 2 hátsó kerék csapágyak
50k - olajszűrő, fékfolyadék
58K - olaj, szűrők, fékbetétek, dugók, vezérműszíjat

Egyéb:
- cseréje izzók félhomályban - 3-szor
- Eltört kötelet rögzítő légáram, 20 perc alatt, és egy darab drót
- Távolítsuk el a csavart biztosítása a vezetőülés a padlóra
- Távolítsuk el a csavart műanyag szemetes körül a sebességváltókar
- Kiemelt téli ablaktörlő relé
- az elmúlt télen a pályán egyszer pislogott ellenőrizni (többszörös gyújtásnál)
- morzsolt biztosíték blokesignalki
- Letört egy sziréna csavar
- halott akkumulátort

Amint látható a listán semmi komoly, csak fogyóeszközök. És a legdrágább MOT - az első kb 6.5k. ennyi év után is fennmaradt feljegyzések az összes költséget, de azt tervezik, kivéve a csere hangtompító és az akkumulátor

Bucephalus nem egyszer, amikor az akkumulátor halott volt, epikus. Odajött hozzám egy kolléga Angliában, az első napon - megyünk dolgozni, és a sündisznó kirdyk. Egy nappal korábban, azt mondta: „Hiba marhakocsi mindig növényi”, aki kihúzta a nyelvét? És így, mint általában, én segítettem a vészhelyzetekben. A legtávolabbi húzta kötni egy másik 170km, miután meghalt a tengelykapcsoló egy másik városban.

A Lanos (jelenleg Senso) továbbra is gondot 8 szelepes motorok 86l.s. Tehát ne várjon csodát a hatékonyság szempontjából.

Az utolsó 2 years'm vezetése az üzemanyag-fogyasztás ellenőrzés - írja le a futásteljesítmény és a számát a leadott benzin literenként, ennek eredményeként a hosszú ideig lehet emelni elég pontos statisztikát fogyasztása 100.
Kapom a következő:
10.4 - átlagos fogyasztás benzin minden az idő, hogy a statisztika, és ez majdnem 2 éves.
11.7 - téli fogyasztási vezetés közben esetek 95% -ában, csak a város, figyelembe véve azt a tényt, hogy én felmelegedjen a gép körülbelül 10 percig, mielőtt az utazást, és amikor hidegebb -27 fut 2 óránként
9.2 - év fogyasztás a benzin, 85% város, 15% autópálya
7.2 - fogyasztás az autópályán megmértük utat Angliába

A távoli és nem annyira utazás

Általában én utak korlátozott Cseljabinszk in
- Ekaterinburg (200km)
annak ellenére, hogy sok érdekes helyeken, vízum központok, kapcsolat van vele baj.

5 év Lanos - Autokadabra


egyáltalán nem szerencse:

5 év Lanos - Autokadabra

- Halom (280 km)
- Miass (120km) Turgoyak különösen - egy remek hely

5 év Lanos - Autokadabra

- Egy hely, ahol a halak életét

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

De néha utazni:
- Kostanay (360km), de nincsenek képek, csak még egy pár módon

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra


és a kemény tény, hogy az alvás ooooochen nem kényelmes módon sem elöl, sem vissza, bár nem kellemes kivételtől eltekintve, hogy szeretne aludni:

5 év Lanos - Autokadabra

és az összes vette észre, hogy néha csúszik képek különböző autók?

5 év Lanos - Autokadabra

Tavaly, az egyik autót vásárol a területen 220-230k alacsony futásteljesítmény, ennek eredményeként az általa választott volt, Lanos, légkondicionált csak.

ahelyett, hogy a következtetés
Azt nem mondhatjuk, hogy a koreai mérnökök elérték a csúcsot tökéletesség másolás Opel Kadet 80-as években, Bucephalus De őszintén működik megszakítás nélkül, és igazolja azok árát. Bár a cél nem elég kényelmes, különösen a hosszú utakon.

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra

5 év Lanos - Autokadabra