3 módon, hogy a bemutató több szakmai, ötletek

3 módon, hogy a bemutató több szakmai, ötletek

Őszintén szólva, nem vagyok egészen biztos, így minden, amit mondhatok oroszul: „Három módon, hogy a bemutatkozó profi.”

De ez volt a rövid változata, amit valójában akartam mondani: „Három módon, hogy a bemutatót nézni profi.” Kilenc szó a címben - ez egy kicsit túl sokat ezért választottam egy félig orosz opciót.

Így ma már a bemutató készségek fejlesztése. Ebben a cikkben azt fogja mondani, hogy nagyon könnyű és egyszerű, akkor lehet, hogy a diák professzionálisabb megjelenést. Mindezek chipek dolgoznak Keynote és a PowerPoint.

Ez nyilvánvalónak tűnik, de időről időre látom a bemutató nehéz olvasni a szöveget a diák. Itt van egy másik példa erre a megközelítésre, amikor az emberek elhanyagolják kontraszt és az olvashatóság:

És általában valami egyszerű, amennyire csak lehetséges:

Sötét szöveg világos háttér és a világos szöveg, sötét háttér.


3 módon, hogy a bemutató több szakmai, ötletek

3 módon, hogy a bemutató több szakmai, ötletek

Amikor fel a dián képeket, fotókat, képeket és inkább nem kell lefektetni és nem dokkolt, átfedik egymást, és akkor kiderül, mint ez, vagy majdnem:

3 módon, hogy a bemutató több szakmai, ötletek

Hogyan kerüljük meg? Nagyon egyszerű! Itt egy trükk №2 részeként mai prezentációs készség oktatása:

Először helyezze a dia darabokat, hogy azok ideálisak egymással, majd a „töltse ki” ezek a számok a képeket. Ehhez húzza a képet, hogy a szám.


3 módon, hogy a bemutató több szakmai, ötletek

3 módon, hogy a bemutató több szakmai, ötletek

Nem tudom, hogy ez egy szakmai kifejezés, akár nem, de meghal említett kiszerelés egy szám, ami „hazugság” a szöveget, hogy felhívják a figyelmet a szöveget, és biztosítsa a maximális olvashatóság.

Hogyan történik ez? Take 2 csésze liszt, tojás, vaníliás cukorral. ó, nem, ez egy másik blog.

Vegyük a szám, hogy fekete, állítsa átlátszatiansága ízlés 20% -ról 70% -ra, „fel” ez a szöveg alatt. Minden szerszám készen áll.


3 módon, hogy a bemutató több szakmai, ötletek

3 módon, hogy a bemutató több szakmai, ötletek

3 módon, hogy a bemutató több szakmai, ötletek

Még több hasznos talál oldalon „INGYEN”. És hogy a jövőben e-maileket tippeket prezentációs készség - iratkozz fel a hírlevélre.

Kapcsolódó cikkek