10 Gondolatok Stephen Fry, mit jelent az élet, a szerelem és a depresszió - én egy milliárdos

az emberi gondolkodás, amely egy nemzeti kincs a Nagy-Britannia, tudta, hogy a szédítő hullámvölgyön, és érzelmi osztja meg gondolatait, hogy mindenki olvassa

10 Gondolatok Stephen Fry, mit jelent az élet, a szerelem és a depresszió - én egy milliárdos

Személyiség Stephen Fry sokrétű. Ő egy igazi nemzeti kincs a Nagy-Britanniában. Man zenekar, egy igazi polihisztor, mutatja magát, mint egy nevelő, a rádió és televíziós műsorvezető, egy harcos a törvényes jogait a polgárok, a dokumentumfilmes és modern író.

Élete egy börtön mellett csalás, ő aktívan szívesen kokaint. Ő tett két kísérlet, hogy öngyilkos volt diagnosztizált bipoláris mentális zavar.

Íme néhány gondolat a Stephen Fry, aki ismert a szédítő magasságok és érzelmi esik teljes:

  1. Hitte és biztos akart lenni abban, hogy a modern világban sokkal értékesebb tehetség, a magasabb energia, a hangsúly az üzleti és az összes egyéb juttatások az emberi jóság van. Ha a világ kedvesebb és vidámabb emberek - így válik jobb és kedvesebb, mint ez a világ. És az összes dagályos hívószavak - az igazság, az igazságosság és a jóság - elhanyagolható a nagyságát és jelentőségét a jóság.
  2. Itt az ideje, hogy véget, hogy megtudja, mi is hasonló a sikeres emberek. Sokkal jobb, hogy nézd meg, és hogy mi a közös az összes sikertelen. Ez látható szabad szemmel. Folyamatosan beszélnek maguk és a problémákat. „Azt kell ezt vagy azt, kell még, azt kell ...” következetesen kezdődő mondatok megerősíti a hit, hogy hiányzik belőlük a szeretet, és nem tudják, hogy mire van szükségük az életben, mert az állandó „én , én, az enyém. " Csak mutat érdeklődést mások nyitott szemmel figyeljük sokrétű élet körül, és nem csak a saját maga. Akkor válhat egy érdekes személy e körül. Törekednek arra, akiktől árad báj, melegség és a lélek tapasztalata a kölcsönös érdeklődésre számot tartó egymást, és húzza.
  3. Minden alkalommal, s kezét a mellkasához, úgy érezte, a remegés és asztmás szívverés, tele a levegőt a fény, lüktető vér. Mindezen érzések kapnak megértést és lenyűgözött a hihetetlen erő, amely az emberben. Nem egy szellem, és a leghitelesebb, valóságos. Erők egyszerűen létezik, és szembenézni felmerülő kihívásokat már elég. De az érzés a saját épület adta mulattató és ezáltal másoknak örömet, módosítani, létrehozni, hozzon létre, szaporodnak.

Ugrás a következő oldalra kattintva a számát az alábbiakban.

Kapcsolódó cikkek