9 véleménye a kurare-gyógyszert Moszkva Pokrovsky-Streshnev Ivankovskoe Highway 3

Ez már 2 hete, lemerült a műtét után - arthroplasty térd előadásában Prof. Yarygin NV Panaszok a személyzet, nincs, mi mindent tökéletesen. Az orvos - szakmai, egészségügyi személyzet - kedves emberek, mindig készen áll, hogy segítsen! Azt hiszem, ez azért van, mert a klinika nem a hálózaton, így nincs értelme a „csővezeték” betegek. A hangulat a klinikán szinte család. Különösen fontosnak tartom, hogy tettem egy protézis Német (mindaddig, amíg van raktáron). további ›

Tegyük fel, hogy 9 év telt el, de még mindig szeretnék köszönetet nagy orvosok Choi A. Azért, mert már több mint 9 éve - megéri! A kezében Alexander S. laparoszkópiás nőgyógyászati ​​osztályon LRTS Roszdrav Kaptam már kiújult a műtét után a kerületi kórházban (mentő). Akkor azt mondták, (ismerős orvosok) szeretné visszaállítani, és szülni - menjen Choi, amit ő mond. Én 23 éves, és a jövőben a terhesség nem volt egyértelmű. Hála az. további ›

Elmentem a kórházba a tanácsadás egy barátja, és nem bántam. Magasan képzett orvosok, ápolók figyelmes kiszolgálás, nagyon kényelmes szobák. Csodálatos orvos traumatológus Maknassi Salah Taharovich késztetett egy sebészi eltávolítása a meniszkusz a térd. A műtét jól sikerült, minden szolgált egy orvos ajánlása rehabilitáció ideje alatt. Most továbbra is vezeti a sport életmód.

Jó napot! Doing laparoszkópia nőgyógyászati ​​Tsoi A. Igen, érdemes volt a pénz, hanem az egészség és a bizalom, hogy minden rendben lesz megéri. Tanács - kényelmes, mindenhol van egy WIFI terület, az egészségügyi személyzet nagyon figyelmes. A működési sebész a Nemzeti Rehabilitációs Központ, és azt mondja, hogy sokat. Bárcsak Alexander S. évben, és hogyan, hogy megmentsen minket, amíg csak lehetséges, a nők, a jövőnk gyerekek! Tisztelettel, Elena.

Elmentem a klinikára az első konzultáció a traumatológus-ortopéd (orvos egyszerűen lenyűgöző), majd nekem adta ugyanezt a műveletet a térdén. Minden nagyon jól ment, én maradtam a kórházban egy pár nap, és úgy érezte, nagyon kényelmes is. Hozzáállás, a figyelmet az orvosok - mindezt a legmagasabb szinten. Én biztosan menni, ha a szükség úgy kívánja.

Kapcsolódó cikkek