2. fejezet fanfic

TI Feküdtem az ő dupla ágy, amely olyan nagy volt neki egyedül, és élvezte a csendes reggel.

Ő nem aludt sokáig, de még így is az ugyanabban a helyzetben, és lelkesen minősített égszínkék mennyezet. Ez a szín vigasztalta és megadta a lehetőséget, hogy tükrözze, és az álom. Minden alkalommal, amikor úgy nézett ki, és elképzeltem magam szabad madár, amely mindennek ellenére mindent tud. Nem számít, milyen az időjárás az ablakon: eső vagy hó - saját „ég” mindig rózsás.

Ma, a lány jól megérdemelt nyaralás. Az ilyen napok rendkívül ritka a elfoglaltsága TI, mert a főnök nagyon szigorú volt, és soha nem adta származású, arra kényszerítve, hogy a munka nyolc nap egy héten.

Ki ez a rettenetes ember, és hogyan TI sikerült, hogy működjön? Minden sokkal könnyebb, mint amilyennek látszik első. A főnök a lány - a lány maga! És ez így rendkívül szigorú önmagaddal. Mások egy kis szerencsével, hiszen nekik egy kis kényeztetés ...

Egy kicsit többet pihent, TI Felkelt az ágyból, és csatlakozott a bolyhos papucsot, hogy általában szeretem hordani kislányok ki a szobából. Amikor elérte a konyhába, elővette a hűtőből valamit a fagyasztott élelmiszer csomag, melyből a polcokon zavarták. Ő volt teljesen még a tény, hogy ott van, mert tudta, hogy ez volt minden esetben ehető.

Ezért a kéz TI mechanikusan eltolódik a tartalmát egy tányérra, és all-in mikrohullámú sütő nyomja meg a „start”. A főzés után az első része a reggeli ment a kályha, hogy egy kávét.

Fagyasztott élelmiszerek és keserű kávét - a szokásos reggeli TI, de csak hétvégén. Hétköznapokon, a lány alig elég ideje egy csésze kávét, és a szokásos reggeli elájult közelebb a vacsorát és még késő este ...

Gyorsan készül egy frissítő italt, TI Leültem az asztalhoz, és megtette az első kortyot.

- Jó reggelt, TI - mondta hangosan, hallotta a lágy szavai visszhangzottak a falak a szoba virul.

Az egész lakásban halott volt a csend, és csak a hangja egy futó mikrohullámú sütő, megsértette ezt a harmóniát.

Tény, hogy a TI hosszú hozzászokott az ilyen valóságot. Elment, hogy egyedül él, amikor még alig tizennyolc éves. A következő két év után elhagyja otthon töltött el arra, hogy találják magukat, és megérteni, hogy mit akar csinálni. Ennek eredményeképpen, ő vett egy esélyt, és vett kölcsön -, majd eladni valamit felesleges, - nyitotta meg saját márkás ruhákat.

Eleinte egy kicsi és nagyon jellegtelen helyiség, ami nem volt túl népszerű, de később ... Hamarosan, hála a kemény munka a TI és jó a befektetők - az üzleti kezdett virágozni.

Most van egy hatalmas hálózatot üzletek és ez nem fog megállni. Rövid idő alatt azt tervezi, hogy megpróbálja a kezét a tervezési és engedje gyűjteménye ruhát. És azután ...

Az élet túl rövid ahhoz, elérni mindazt, amit ez a lány fogant, mindig törekvő siker.

Amióta gyermekkora, világossá vált, hogy a TI munkája lesz az első helyen. Így volt ez az elején. Amint megkapta első pénzt, aztán adtam egyértelmű, hogy a legjobbat érdemli, és hogy hamarosan elérni ezt. Minden gondolatát pontozták csak önfejlesztés és a vágy, hogy egy jó életet maguk és szeretteik.

Körülötte állította, hogy a huszonöt, ő már kap egy család és a gyerekek, de nem hallgatom ezt a tanácsot, már túl elfoglalt ahhoz, hogy gondolkodni az ilyen apróságok.

TI Soha nem találkoztam a srácokkal egy hónapnál hosszabb. Az összes lány lovas nem bírta a tény, hogy a lány úgy ragaszkodni a munkát, és inkább hagyják nyugodtan. Szóval milyen család ott van mondani?

Volt egy kedvenc munkája, barátok, kollégák ... Nem volt elég ideje gondolkodni, hogy ezt a hiányt a vár rá egy hatalmas lakásban. Coming home, nem vette észre, és csak lefeküdt a másnap ismét rohanás dolgozni, és elvégzik új elemeket a hatalmas listából.

Ezért az összes bosszantó kérdéseket a család, időről időre követett, ő válaszolt száraz „még mindig van idő” ...

TI Aligha kétséges, mert ez volt az első napot egy évben, és nem akarta elrontani. De gyorsan eszébe jutott, hogy ő volt a felnőtt és a felelős személy, ő is azt mondta:

- TI még nem kapta meg a megígért pénzt - a hír terjedt, mint egy csavar a kék. A lány azt mondja, ez képviselője a cég, amellyel TI Úgy tervezte, hogy gyümölcsöző együttműködés, és a hangja volt hallható, hogy ő egy kicsit csalódott a gondatlanság lehetséges partner. Különösen azért, mert a lányok ismerik egymást, és az ilyen cselekmény volt teljesen váratlan. - Sajnos, most már nem tudja elvégezni a kötelezettségek részeként.

- Nem De megpróbálom, hogy elhalasztja figyelembevételével mi esetünkben, és meggyőzni a hatóságokat, hogy ne zárja be a projektet. De kérlek siess a döntés az eseményről.

- Köszönöm - lehelte hálás TI - Az este a pénz lesz.

- És jó reggelt - nyugodtan válaszolt a férfi, azonnal szigorítás mélyén bársonyos hangon.

- Igen. Gyönyörű reggel. Ugye te helyettesíti! Megbeszéltük egyáltalán, és megállapodott a múlt héten.

- Gyere be a „mi” kávézó és megbeszéljük mindent.

- Ott leszek fél óra - beleegyezett, hirtelen véget ért a beszélgetés. - Nos, milyen ember? Mégis annyira jó volt ... - kezdte siránkozás, amikor futott ki a házból, és ugorj be a kocsiba.

A Chunmonom lány együttműködő öt éve. Ha megítélése szerint a normák az üzleti, akkor talán még mindig elég hosszú idő. Ez a két látszólag nagyon különböző, de mégis, ugyanezek az emberek már csatlakozott számos közös projekt, és nem világos, hány vár a jövőben.

Ez idő alatt soha nem hagyja Chunmon TI és csak ma, hogy valami nem stimmel, és valamilyen oknál fogva nem küldte vissza a pénzt ígért az üzleti fejlődés. Egyértelmű, hogy nem tudott elmenni, hogy csak úgy, és célja az volt, hogy ezt a kérdést minden áron ...

Café, ahol TI irányított, és amely Chunmon említett „mi” annyira, mert a kezdetektől az üzleti együttműködés gyakran gyűltek ott megvitatni néhány részletet, és egyéb dolgokat. Ez tényleg egy „őket.” És bár az idő múlásával az ember megjelent helyszíni éttermekben és kávézókban, de amikor eljött a foglalkozik TI találkoztak csak „hogy” helyre.

Ahogy ígértem, TI - a helyszínen nem volt egy fél óra múlva. Repült az épületbe, és azonnal látta Chunmona. Ő nyugodtan ült a „saját” tábla, amely úgy tűnt, hogy mindig fenntartott csak ezt a két embert.

- Szóval mondd, hogy milyen helyzetben? - az elején TI egyszer közel került a partner.

- Ülj le - mondta nyugodtan Chunmon és felállt a helyéről, elment a lány, hogy segítsen neki egy széket. Ezt követően, került az asztalra, és a pincérek, hogy egy pár az ételt és italt szemüveg. - Csináltam egy rendelést, de azt hiszem, hogy nem bánja, mert én választottam, mit szeretne. - Egy férfi visszatért a helyére, és elment ette saláta. - Nem vagyok annyira éhes. Jó étvágyat.

- Hé, viccelsz? Már elveszítheti jövedelmező szerződéseket. Mi történt? Miért nem küld pénzt? Megváltozott néhány körülmények között?

- Nem dohányzik, ugye? - Chunmon hirtelen megkérdezte, figyelmen kívül hagyva a mérges társa és ezzel a villa egy késsel, hogy prop fel a fejét az újonnan szabad kezet.

- Igen, - megdöbbentett TI belekortyolt egy pohár gyümölcslé, áll közel a tányér salátát. - Allergiás vagyok a dohányzást. Várj. Ne fordítsa le a témában! Fogsz dobja rám? Hol van az ígért pénz?

- És ne inni? - férfi tovább kihallgatásra.

Ő öntudatlanul bólintott. Az ilyen kérdések kiütötte TI ki a kerékvágásból, és ő teljesen megfeledkezett arról, hogy miért jött ide.

- Jól vagy? Milyen furcsa kérdés?

- Legyen a gyermekeim anyja, - jegyezze fel a kérelmeket lehetett hallani a hangját Chunmona, de egyébként ez a mondat hangzott így igen, úgy tűnt, minden régóta döntött.

- Ön hallási problémák? Valami, amit nem vett észre ezt ...

- Beteg vagy? - kérdezte a lány gúnyos, megérinti az ujját a halántékához.

- Lesz egy-egy kérdést a kérdés? - Chunmon az asztal fölé hajolt, és kissé lehajtott fejjel nézett egyenesen a szemébe a lány, nem fogja megszakítani a kapcsolatot létesített. de TI Adtam az első: ő elfordította a fejét, és elnevette magát egy párszor, visszafordult, kezdve ismét egyfajta harag a hangjában:

- Mi az anyja? Mi gyerek? Milyen ostobaság beszélsz? Térjünk vissza a kérdésre, mert találkoztunk.

- És azt akarom, hogy egy adott kérdést, ami érdekel engem - nyugodtan felelte Chunmon és visszatért a korábbi álláspontja, elfordította a fejét, hogy az oldalán, szemmel nézett Sehuna. amikor TI Azért jöttem, hogy egy hely, még csak nem is figyelni, hogy a fiatal férfi, aki közel állt a tábla, de az egész idő alatt kötelességtudóan vár főnöke. És miután egy biccentéssel a hívójel jöttem közelebb, és kinyújtotta a kis mappát. - Ne siess. Adok egy kis időt. És ez - tette a mappát az asztalra, és közelebb húzta magához a beszélgetőpartner. - Ez egy olyan alkalom, hogy tükrözze, és a helyes választás. - Chunmon felállt, elővett egy pénztárca, dobott az asztalra néhány zöld darab papír, hozzá mosolyogva: - Meghívtam meg, így fizetni. Ha azt szeretnénk, akkor is, hogy valamit. Van elég pénz. És én időm a vállalkozásokat. Saját szám tudja, hogy a döntést - hívást. Várni fogok. És igen, az ígért pénz automata Google fiókjába.

Kapcsolódó cikkek