14. idézetek találhatóak a családi vállalkozás a TV sorozat „The Sopranos» (The Sopranos)

14. idézetek találhatóak a családi vállalkozás a TV sorozat „The Sopranos» (The Sopranos)

- Mit csinálsz?

- Én egy tanácsadó újrahasznosításra.

- Te hívott tegnap Tribough Towers új szerződésről?

- Nem, én későn jött haza, és nem akarta felébreszteni az öreg.

- Nos, ma korán, és hívja?

- Rosszul éreztem magam, anyám is azt mondta, hogy ne menjek dolgozni.

- És ez a gyerek, az unokaöcsém, aki most vettem egy új Lexus a $ 60,000.

14. idézetek találhatóak a családi vállalkozás a TV sorozat „The Sopranos» (The Sopranos)

Nem vagyunk egy nyugati lő.

Nézzük tisztázni valamit azonnal. Én részt vesz a hulladékok újrahasznosítása és karton, valamint veled beszélni, mert - a barát Silvio és Silvio - barátom. Tudok segíteni megoldani a családi problémákat, és ha sikerül, akkor boldoggá. Mivel az eltávolítani kívánt 50% -a származó bevétel a motel? Mi lesz csak 25%.

14. idézetek találhatóak a családi vállalkozás a TV sorozat „The Sopranos» (The Sopranos)

- Az Uncle Junior beborította adót, Tony.
- Ne! És azt mondta neki, hogy ha nem fizetnek adót a 20 év? Hogy apám szerette és tisztelte te? Ez minden 10 cent az ő üzleti jön a zálogház? Nos ez szükséges, bácsi! 10. perc: a főnök, és a már felborzolt idegeket.

Mondd nagybátyám, hogy én vissza azt a kibaszott teherautó, hadd most visszatér paprika ecet!

14. idézetek találhatóak a családi vállalkozás a TV sorozat „The Sopranos» (The Sopranos)

- Az élet megy tovább, én is mindig a vízvezeték-szerelő.

- Meg kell emlékezni egy dolog: a szar lefelé folyik csak.

- Nos, ők nem olyan rossz.

- Igen? És a kubai rakétaválság? Ezek a seggfejek robbanófejek átkerült Kuba és közvetlenül hozzánk!

- Ó, ez tényleg az volt? Láttam a filmet, gondoltam - képtelenség.

14. idézetek találhatóak a családi vállalkozás a TV sorozat „The Sopranos» (The Sopranos)

- Nem értem, miért kommunikálni ezekkel az emberekkel.

- keresni őket?

Milyen ember vagyok ilyen, még akkor is, ha egy anya akar ölni!

14. idézetek találhatóak a családi vállalkozás a TV sorozat „The Sopranos» (The Sopranos)

- Nem vagyok a mester beszédet vezetni.

- Igen, én is tartozom 50 cent, hallani sok beszédet!

- És az unokaöcsém nem szólt, ahol tudok eladni koksz?

- Igen, ez nem egy, hanem magát, egy fillért nem célja! Country, a fenébe is, a nő, szemét halmok, és ő nem ad kenyeret keresni!

14. idézetek találhatóak a családi vállalkozás a TV sorozat „The Sopranos» (The Sopranos)

Az orosz pszichiáter - ez nagyon ijesztő. Ez azt jelenti, a Gulag. Politikai elnyomás.

Azt hiszem, a legnehezebb feladat -, hogy egy apa. Nehéz minden dolgainkat munkával és az útvonalakat.

14. idézetek találhatóak a családi vállalkozás a TV sorozat „The Sopranos» (The Sopranos)

Kapcsolódó cikkek