(9) Moszkvai Állami Orvosi és Fogorvosi Egyetem

Az én személyes véleményem. Az orvosok szakemberek tudják, hogy az üzleti, de szörnyű árat. Egy vigaszt, amelyek eredményeként a jövőben. És még mindig nem értem a fizetési rendszert, ha hazudik több szakember futni bevételek fizetés: az altatóorvos külön laboratóriumi külön a sebész egyedül, miért érkezést követően azonnal ne tegye a végösszeg helyes lenne, és gyakorolják mindenhol, és az ortopédiai különböző ruhák minden manipuláció érthetetlen kódok az ár se nem könnyű, hogy a költségek a koronák, héjak, műfogsor és így tovább. d., hogy fontolja meg, ahol mindenki, aki próbál olyan kemény és minden műveletet. Én, mint a beteg megérti, hogy a jövőben az orvosok az arcát a diákok kell tanulni, de nem az én időm, hogy én fizetni egy árat és teljes, és ha ez megtörténik, akkor tegye kedvezmények. Egy másik szembetűnő a WC nincs szappan, és vigye el a bal többször t. Hogy. Azt hiszem, a hozzám hasonló emberek normális betegeknél.

Az én személyes véleményem. Ebben az évben nem csinál egy szakmai! Nem. Nem vagyok hülye, 5,5 év elfelejt és vizsgák adta! Csak az ilyen, akik több pénzt, mint az agyvelő, vásárolt kis helyen. És amikor nemrég tesztelt, a tanárok játszott show, a vizsgálatok eredményeit, hogy a Big sír érte! Minden költségvetési helyek elfogytak! Hamarosan az eredmények fogják tudni, hogy ki „kapott”, és aki nem. Undorító!

Az én személyes véleményem. Hagyták a saját idióta diákok betegek! Az a tény, hogy a művelet fizetett majdnem 26.000 senkit sem érdekel! Adnak altatás várt, míg a férfi vágott le, és körülbelül egy sereg fiatal Down-szindróma! Félelmetes meglepetés kilépés altatás! A kérdés: „Miért működik a tömeg idegenek?” Válasz: „Ez az egyetem, megtanítjuk nekik!” E. Azt tanítják ezek az idióták rám, hazug altatásban, és még a pénzemért. Számomra úgy kellett volna.

Kapcsolódó cikkek