20) vissza a hátsó kerékagy csapágy

Zengett csapágy, és csak 40 km \ h és 70 km \ h tishina.Ezdil további 2 héttel az ordít, mint a busz ősi gondolja meg kell változtatni.
Szem választotta a boltban sokáig, mind a gyártók úgynevezett összes csapágy a kezében a nyárson, még mindig nem tudta kitalálni, hogy mi a legjobb az összes ezt dobra.Pod márka Lada értékesített azonos csapágyakat, hogy megvettem, csak drágább 100r.V végül megvette ezt:


Ma úgy döntött, cserét, amíg a munka nem különösebben bylo.I úton, én biztosan úgy gondolta, hogy a megfelelő csapágy halott, mert úgy tűnt, a lépés, hogy a megfelelő gul.V végül megváltoztatta a jobb, ő volt nekem, és úgy néz ki mint az új, és én ez különösen gondosan lövés, hogy az állam, és nem zrya.No az állapota, amint ki a boltban, így megváltoztatják, hogy az új (valójában volt benne, hogy ő imeeno búg) az eltávolított csak abban az esetben el egy polcon))

Összeállított mindent vissza, azt hiszem, jól, minden rendben lesz most már nyugodt és szerintem ceto és hagyja, hogy hirtelen elhagyta, és úgy érzem, egy kicsit visszaüt, nos, azt hiszem lohanulsya)) nem kell, hogy csavarja az első, ezért úgy vélem, a füle változott egy nagy csapágy.
Röviden ez volt szükség, hogy távolítsa el a bal templomhajó és megváltoztatta az egyik, hogy tegye le a polcról, mert akkor is járni, és séta
Eltávolítása után az agy (nem könnyű anélkül sztriptíztáncosnő nem) látható, hogy mit meghalt viselő Tudu csak ostobán víz érte, ez nem róható fel a portok és zárt csapágy, tömítés:

Kapcsolódó cikkek