10 tipp a mosógép a konyhában

Helló, az én kedvenc olvasók! Ma bokovina.ru, hogy megosszák tapasztalataikat a témában a mosógép telepítve a konyhában fülhallgatót. Mint minden üzleti, vannak árnyalatok, amelyek nélkül a tudás lehet könnyen esnek „a baj.”

10 tipp a mosógép a konyhában

Olvasd el ezt a bejegyzést, amíg a végén, és meg fogja találni 10 gyakorlati tanácsokat a megfelelő telepítéshez. Figyeljük meg, hogy védje magát a kellemetlen meglepetéseket. Ne feledje, hogy nem minden tervező megmondja róluk.

10 jó tanács

10 tipp a mosógép a konyhában

1. Ne pazarolja az erejét a keresést egy beépített mosógép. mert Abban különbözik csak a homlokzatok kötődés a járművet. Különösen azért, mert a mount nem merev, és végül megszűnik betölthesse.

2. Vásárolja meg a szűk mélységélesség mosógépek, kell elhelyezni a konyhában fülhallgatót. Mivel normál asztallap 600 mm mély. Így, ha megszünteti a sok problémák korábban.

3. telepítését támogatja az alsó lábazat, úgy a mélység a mosógépet. Ie láb ne süllyesztett több, mint a mélység a gép. Mindennek tetejébe a konyhabútor nem nyugodott a helyzet, ideális esetben egy rés.

4. Hogy megszüntesse a vibráció szintjét kell meghatározni stiralki - mindenki tudja. De nem mindenki csinálja következetesen. Ezért, a készüléket egy munkalap telepítés, hogy képes volt erre.

5. távolsága aljzatba ne haladja meg a hossza a rendszeres tápkábel dugót. Ahhoz, hogy kiküszöböli a járulékos kockázat kapcsolatokat. Egyes helyeken telepítése aljzatok a konyhában azt mondták részletesen ebben a cikkben.

A gyalogos távolságra van, a szolgáltatás elérhető kiszámításához bútorok.

10 tipp a mosógép a konyhában

6. Tervezze meg a gép helyét a csatornacső parttól hosszával megegyező rendszeres tömlőt lefolyó szennyvíz. Ellenkező esetben a szivattyú terhelt és élettartama jelentősen csökken.

7. Nyomja meg a Power a huroknak az ajtón a fiókból az alábbi lotka.Chtoby nem tilthatja le. Én általában egy helyet a homlokzat 210 mm felülről lefelé, hogy a központ hurok. Hogyan kell helyesen és kockázat nélkül beállítani a hurok Elmagyaráztam ezt a cikket.

8. Amikor a blokkolt hozzáférést a fiókot, mivel a túlnyúlás munkalapok, lehet vágni a visszatartó szerkezet elemeit. Vagy használja a tartályt, amelyből a mosószer, együtt fehérnemű. Mellesleg, egy ilyen tartály menti por fogyasztás.

9. Nem ajánlom, hogy integrálja a konyhabútor mosógép és szárító. Ezekre a célokra kell elérni, hogy a vágott munkalapok. Ami nagymértékben csökkenti az időszak annak működését. Ennek következtében a teljes készlet.

befejez

Tervezze elhelyezése egy mosógép a konyhában meghatározott kezdeti szakaszában javítási konyha szoba. Ez nagymértékben növeli a minősége a telepítés a gép, és mentse el a költségvetést. Használd a tippeket javára magad!

Ha szüksége van egy részlet a szekrényben vagy beépített bútorok. kapcsolatot. Mi biztosan megvitatják az együttműködés feltételeit és jön a konszenzus. Egy közepes százalékos munkájuk fogom készíteni a projekt részletes menetrend az Ön számára.

Mit szeretne hozzáadni ezt a cikket?

Én is nagyon érdekelt, hogy hallja a történeteket!

A jó gondolatok, mindig a fűrészpor 🙂

Kapcsolódó cikkek