10 értékelés a International Academy of Sports Irina Viner Moszkva, Strogino, Stroginsky

Helló Ha írok neked, akkor ez nekem az Isten kegyelmét. A kapcsolatot a legenda sport, ritmikus gimnasztika Isten, még a szavak, hogy a boldogság. Hálás vagyok Istennek, hogy a szüleim, hogy én születtem, és lehetősége van arra, hogy dolgozzon. Szintén köszönet edzők Krasznojarszk, ők rendes emberek. És te egy ikon az edzőteremben. Én már ezt a fajta művészet 7 év, ez idő alatt elért szerény eredmények, de úgy érzem, hogy tudok tovább. Ha a szülők lenne lehetőség. további ›

Kedves Irina, a lányom foglalkozik ritmikus gimnasztika, és így nagy lépéseket. És amikor találkoznak egy közös irigység, és már nincs erő a harcot, akkor nézem az interjú, és választ a tanácsot a kérdéseimre. Köszönöm. Üdvözlettel, Sima, Bakuban.

Kedves Irina! A lányom (7 éves) foglalkozik vékony. torna 4,4 év, az amatőr. Prof. akar. tennie. Én egy egyedülálló anya, mondd, hogyan lehet az Ön számára?

Irina Viner program segíti a gyerekek nemcsak fizikailag erősebbek, hanem korrigálja a görnyedt testtartás, lúdtalp. A gyermekek beszéd elmaradottság együtt koordinálása visszanyerjük.

Helló Rugalmas vagyok ezekkel a természetes leánya, és akartam csinálni torna komolyan. Részt veszünk a Strogino állomáson. Átadja az akadémia közel 2 éve felismerték, hogy ez a reménytelenség. Nincs visszatérés, nincs előrehaladási jelentéseket, meg sem kísérelte, hogy a gyerekek legalább néhány elemi egyszerű szobákat, akár egy csoport, legalábbis az önbecsülésüket és tevékenységének ösztönzésére. Vannak gyerekek, akik ott közel 5 éve, és a kép ugyanaz. A szülők felháborodott összetételét. további ›

Akadémia is - méltó intézmény, amely működik sikeresen több évtizeden én nem látok semmi rosszat. De, sajnos, sokan nem lehet semmilyen kapcsolatot az akadémia (és valójában szeretnék egy jó hely), csak azért, mert van Irina Werner - az emberek nem szeretik, ha nyitva vannak nem tartják tiszteletben. Irina magát - epés és dühös személy nem ismeri senki, de saját magát és társaik. Ez nem üres kritika, mert írom ezt a felülvizsgálatot foglalkozott „vernershey”. további ›

Önmagában a klub jó és nagyon jó edzői stáb, amit nem tudok mondani a menedzsment a klub. Nos, nem akarják, hogy fektessenek pénzt a klub, és azt szeretnék, hogy minél több belőle. A pálya minden nyikorgó, repedés, és mindig meg kell várni a sort, mint a pályán, súlyzó sor félig veszélyes foglalkoztatás (lazíthat edzés közben), a hely és a kulcs az öltözőben nem elég, meg kell várni egy fél órát a zuhanyfülkék büdös (mintha valaki meghalt), és állandóan fülledt a szobában. további ›

Helló Rugalmas vagyok ezekkel a természetes leánya, és akartam csinálni torna komolyan. Részt veszünk a Strogino állomáson. Átadja az akadémia közel 2 éve felismerték, hogy ez a reménytelenség. Nincs visszatérés, nincs előrehaladási jelentéseket, meg sem kísérelte, hogy a gyerekek legalább néhány elemi egyszerű szobákat, akár egy csoport, legalábbis az önbecsülésüket és tevékenységének ösztönzésére. Vannak gyerekek, akik ott közel 5 éve, és a kép ugyanaz. A szülők felháborodott összetételét. további ›

Helló Ha írok neked, akkor ez nekem az Isten kegyelmét. A kapcsolatot a legenda sport, ritmikus gimnasztika Isten, még a szavak, hogy a boldogság. Hálás vagyok Istennek, hogy a szüleim, hogy én születtem, és lehetősége van arra, hogy dolgozzon. Szintén köszönet edzők Krasznojarszk, ők rendes emberek. És te egy ikon az edzőteremben. Én már ezt a fajta művészet 7 év, ez idő alatt elért szerény eredmények, de úgy érzem, hogy tudok tovább. Ha a szülők lenne lehetőség. további ›

Kedves Irina, a lányom foglalkozik ritmikus gimnasztika, és így nagy lépéseket. És amikor találkoznak egy közös irigység, és már nincs erő a harcot, akkor nézem az interjú, és választ a tanácsot a kérdéseimre. Köszönöm. Üdvözlettel, Sima, Bakuban.

Akadémia is - méltó intézmény, amely működik sikeresen több évtizeden én nem látok semmi rosszat. De, sajnos, sokan nem lehet semmilyen kapcsolatot az akadémia (és valójában szeretnék egy jó hely), csak azért, mert van Irina Werner - az emberek nem szeretik, ha nyitva vannak nem tartják tiszteletben. Irina magát - epés és dühös személy nem ismeri senki, de saját magát és társaik. Ez nem üres kritika, mert írom ezt a felülvizsgálatot foglalkozott „vernershey”. további ›

Lehetséges, hogy az Ön számára a munka

Jó napot! Az érdekelt üresedési oktató és koreográfus nagy tapasztalattal sport koreográfus (dolgozott a közeli és távoli külföldön) - a férjem. Szeretem :) tapasztalt internet marketinges, hívták dolgozni Moszkvában. Ezért a család érkezett Moszkvába. Szeretném, ha a férje, hogy találni egy tisztességes munkát, különösen azért, mert széles körű tapasztalattal, mint a sport koreográfus. Férj - edző és koreográfus a ritmikus gimnasztika, dolgozott a Szövetség a ritmikus gimnasztika. további ›

I, Alekszej Antonov, 59 éves, két felsőoktatási (tanár - GTSOLIFK és jogi - Omszk Akadémia MIA Oroszország) már nyugdíjas a tartalék és az élő Khimki kerületben, közel az Akadémia a sport Novogorske. Azt találkoztunk, és Olga római Isakson Buyanova a verseny ideje alatt, emlékének irkutyanke világbajnok ritmikus gimnasztika Oksana Kostina Irkutszkban. Holding ezeket a versenyeket segítettem, mint az elnök a regionális. további ›

Irina, ez Bek-Bulatov Kamil, beszéltünk korábban Taskentben, hogyan lehet kapcsolatba? Remélem emlékszel rám, én zongorázni, anyáink jó barátok, nagyon szeretnék, hogy találkoztunk, tisztelettel, Camila. Kérjük, lépjen kapcsolatba velem, Irina. Tel. 89672464280. Itt egy fotó, azt sok éve, de még mindig, és ismersz.

Remélem, hogy lesz nekem. Azt akarom, hogy ismert és kiváló tornász. Azt akarom, hogy a vonat és nevelő én. Azt szeretné, hogy az Ön számára, és hogy a karok a szeretett edző. Megosztani veletek a titkok és rejtélyek. Legyen Ön tanuló. Azt akarom, hogy legyen, mint Averin, és sok a tornászok. Remélem, hallja és elfogadja.

Abban a pillanatban, én 11 éves vagyok, és élek Ukrajnában. 2 év után, megyek Oroszországba. Abban a pillanatban, én részt vesz a művészi torna 8 éve. Azt akarom, hogy bekerüljön a nemzeti csapat Oroszország egyéni teljesítmények. Az álmom az, hogy az Ön számára. Gyermekkora óta szerettem volna, hogy a vonat van, és Shatalina Vera Nikolayevna. Csak azt akarom, hogy át. Van jó rugalmasság és a nyújtás. Remélem hallasz és megvalósítani az álmom. Azt akarom, hogy nagy dolgokat elérni a ritmikus gimnasztika. Egész életemben posvischu ezt a sportot. Lehetséges, hogy az Ön számára?