Vorskla „után” Young Boys „ünneprontó” dinamó "

Vorskla „után” Young Boys „ünneprontó” dinamó

A háttérben a pszichológiai problémák a Berne lidérces vereség a „Young Boys” a harmadik selejtezőkör a Bajnokok Ligája, „Dinamo” jött Poltava a játék az egyik versenyző a helyét a LES a szezon - „Vorskla”. És nem csak a pszichológiai. Sérülések miatt maradt tartalék a fő csatár Alexander Khatskevich - Mbokani. Nem szerepel a kezdő line-up Morozyuk, Shepelev és Gonzalez helyett lépett a pályán Kendzera, Buyalsky és Tsygankov. A Bessedin Mbokani cserélni.

„Vorskla” tegye a legtöbb harci erejét, de 5 perc alatt, ez volt a kiigazításokra a harc a labdát kár volt a fő kapus Shust. Azonban helyettesítő Tkachenko (mellesleg - egy diploma a „Dynamo” iskola) játszott csak finom, a megtakarítás a csapat a gól a legszokatlanabb helyzetekben.

Bár néha, amikor nem tudta megmenteni, megmenteni Poltava jött Fortuna. 35 perc elteltével Garmash, lyukasztó az üres kapu után egy menetben Yarmolenko lehet tudni, hogy a kapufáról. És a 36., amikor Bessedin beverte a fejét, miután a pass Tsygankov, kiadott egy gyönyörű egyéni kapus biztosítani Matvienko.

Dynamo és ez a meccs lesz emlékezni, mint egy rémálom. Még rosszabb, hogy lehet, hogy egy gyermek vagy Chesnakov a 85. percig, de az első Koval húzta a labdát az alsó sarokban, majd a fejét Poltava középpályás nem kopogtattak a keretet. Az eredmény - 0: 0, „Dynamo” a második mérkőzés a sorban nem lehet nyerni, és a bajnoki Ukrajnának az emberek Kijev közel jött „Shakhtar”.