8 tipp, hogyan kell tanulni olasz tömés nélküli, egy útmutató, hogy Olaszország és az olasz nyelv

8 tipp, hogyan kell tanulni olasz tömés nélküli, egy útmutató, hogy Olaszország és az olasz nyelv

Sok csoda, de akkor mester az olasz nyelvet, és más idegen nyelven, tömés nélküli unalmas és végtelen ismétlése a szabályokat. Lehetséges. Ehhez kövesse néhány egyszerű szabályt:

1) Legyen ez a szabály, hogy tanulmányozza a nyelv 20-30 perc egy nap, ez nagyon fontos gyakorolni rendszeresen, akkor gyorsan látni az eredményeket, és akkor van egy vágy, hogy többet.

2) Ha a házimunka, vezetés dolgozni, vagy a munkából, beszélni, és leírja, hogy magad mit csinál, vagy látni ebben a percet.

5) rajzfilmeket nézni vagy filmeket olasz nyelven. Ha csak most kezdik tanulni a nyelvet, hogy egy filmet felirattal. Ez segít könnyen emlékezni a nyelvi fordulat, a fogyasztás az adott jelenet áttekintésével kedvenc epizód többször.

7) Hallgassa meg a dalt az olasz. Ez nagyon egyszerű, zenélnek, hogy fel a fejjel, és ugyanabban az időben, és memorizálni a verseket olasz. A dalok akkor megfelel a leggyakrabban alkalmazott sebességet és kifejezéseket. Ha nem tudja kivenni a szavakat, hogy az interneten dalszövegeket és dúdolt őket. Így meg lehet tanulni új szavakat könnyen.

8) De a legjobb módja annak, hogy megtanulják a nyelvet - ez élni Olaszországban. Megy nyaralni vagy egy hétvégére ebben a csodálatos országban, merüljön teljesen a nyelvi környezetben. Lesz lehetősége van arra, hogy a gyakorlatban a nyelv univerzális, akkor nem csak a látnivalók, hanem emlékezni a sok új szót, és használja őket beszédében.

És persze, ezek a módszerek kell képzéssel kombinálva a klasszikus tankönyvekben, amely megadja a szükséges nyelvtani ismereteket, és ne felejtsük el, sok szó esik.

Learn Italian öröm!

SZEDNI INGYENES Lessons olasz nyelv:

Elena, oktatóanyagok olasz nyelv nagyon, csak nézd meg először, de mindenki választja, amire szüksége van. A régebbi tankönyvek, például a nyelv tanulmányozására kezdődött nyelvtan, kiejtés, olvasás szabályok stb Az új, úgy vettem észre, hogy egy kis időt, hogy tanulmányozza a nyelvtan, megtanulnak beszélni egyszerre. Hamarosan elhagyja a tanfolyam „olasz Utazók” -ot, amely a nyelvtani és amely nélkül a tudás nem lehet tudni, a nyelv megfelelő elemzése gyakorlati példák az életből, mint a könyv egy szálloda és a jegyeket az olasz területek és egyéb anyagokat.
A választás attól függ, hogy mit pontosan szeretné tudni, hogy milyen szinten, és ehhez az szükséges, hogy a kezdet.

Kitűnő tanácsot. A lányom ismeri az olasz. Minden nap a munkahelyen is beszélgetni és az olaszok gyakran Olaszországban. Az olaszok azt mondják, hogy jól beszél, de még mindig folyamatosan figyeli az olasz filmeket, könyveket olvasni. Azt akarja tanulni olasz tökéletesség.
Igen, szeretnék hozzátenni, hogy elkezdte tanulmányozni nyelvtani

Nem baj, ha nem megy Olaszországba. Körbe magát az olasz nyelv, hadd jöjjön be a mindennapi életben, és akkor a mester az olasz nyelv nem rosszabb, mint azt ment volna Olaszországba nyaralni.
Sok szerencsét!

Nagyon jó tanácsot. Tudom, hogy sok nyelvre, többek között az olasz. Én általában nem csinál semmit, vagy majdnem valamint a tanulás maga a nyelv. Olasz és tanított az egyetemen (az USA-ban, amikor is ismert szintjén irodalom tanfolyamok, hogy végeztek kizárólag olasz, elment a Perugia és ott tanult egy pár hónappal a «corso Superiore» - szintaxis és stílus és az irodalom), angol nem tekinthető, de a spanyol német és tanítottam közel azonos. Német Nagyon majdnem feledésbe merült, mint a francia, hanem rajta vagyok érte csak a „turista” szinten, nem volt több ideje, hogy tanítani. Csak, rendszerint több dolgot egyszerre: találni természetesen az önálló tanulás, amely magában foglalja meghajtók zapyasyami hangszórók által szervezett és témák - az egyszerű (üdvözlet, utazás témákat, mint maga, üdvözlet, szabadban, az állomáson, egy boltban , egy étteremben, egy szállodában), bonyolultabb típusú interjú Felvételi dolgozni, nyelvtan, olvasás. Hallgatva párbeszédek, magamban beszélek jön hasonló helyzeteket, nem nyelvtani gyakorlatok orálisan, először nézett a szabályokat, akkor annak ellenére, hogy - használat válik avtomoticheskim. Igen, és én is olvastam, de szórakoztató, és nem nézett minden pillanatban a szótárban. Egy idő után tévéműsorok - az én tapasztalatom, hogy a legjobb filmek sorozata a hogy több beszélgetést mindenféle különböző témákban.

Kapcsolódó cikkek