10 ok, amiért az élet Ausztriában nem olyan mesés, mint az általa képviselt

802 plusz 271 mínusz

  • Top top
  • először a tetején
  • tényleges felső

Ja, nem ad ajándékot, az étterem nem az élelmiszer - szegény ország.

Nyilvánosságra az ág 49

Még nem pospisyvat.

Felfedés ág 4

Tőlünk a különbség az európai és az amerikai 1-3 év mondta. 5 alkalommal egy hónapban pontosan a különböző tanárok.
csak azért, mert van egy ilyen rendszer csak akkor ellenőrzik - sőt ma a kéreg a VO. Ez garantálja semmi - még egy minimális tudást.
* Ne vegye figyelembe, hogy tiszteli 10-20. Vannak emberek bármit is tudja)

Felfedés ág 0

Felfedés ág 0

A Nyugat gyakran át egymásnak kiabálva csaló az egész osztály)

Felfedés ág 0

de nem tudja lejátszani a tolerastov
Ami engem illet, ez inkább egy plusz

Felfedés ág 0

Mint egy lány, aki él és Németországban nevelkedett, azt lehet mondani, a következő elemeket tartalmazza:

1. A modern világban, a nők nem kell fizetnie a maguk számára az első időpontban (különböző okokból)
2.Spisyvat rossz mindenhol. Itt tanítani az egész félévben, a bölény, és egy csomó lentyaev * ui rúgás, és uspeshnenko teker, osztály!

Rovására ajándéka. olcsó ajándékokat jelent a megfelelő hozzáállás az Ön számára.

Fejleszti vpechatlenieb, hogy nem nagyon sikeres a társadalomban.

Felfedés ág 7

> 2.Spisyvat rossz mindenhol. Itt tanítani az egész félévben, a bölény, és egy csomó lentyaev * ui rúgás, és uspeshnenko teker, osztály!

Nos, akkor lehet leírni, és hogy?

Mivel ez segíti őket, majd dolgozni a szakmában?

Normális emberek nem tanulnak számolni és oklevelek és az ismeretek és készségek, hogy írják le a lehetetlent!

Személy szerint én ezt felismerve egy osztály a 7.. Let hengerelt - kevésbé éles a verseny a munkaerőpiacon lesz!

Nyilvánosságra ág 3

A munkáltató tudomást szerez a tudást a becsléseket.

Nyilvánosságra ág 2

pusztán utalás - általában a munkáltató megmutatod egy oklevelet bélés nélkül a becsléseket.
Az interjú és a munka lesz szükség a tudás és nem értékelési

Felfedés ág 1

Referenciaként - az Európai Unióban, mielőtt bármilyen interjú, amire szükség van, hogy egy komplett önéletrajz, amely tartalmazza még a táblázat 9., 10., 11., 12. (és korábban 13) osztályok.

Azt tanácsolom, hogy keresse meg objektív hátránya, mint a bürokrácia vagy a rossz kapcsolat, hogy Önt személyesen. Minél kevésbé fogja mérni a környező valóság prizmáján keresztül a fehérorosz élet, annál könnyebb lesz.
Nem, én nem teljesen ért egyet az európaiak. Nem, ez mind ugyanaz a nézeteimet. Én csak leírja a helyzetet, mint egy személy utazott Európában él korban, és ezért előítélet. Nem, nem az állandó lakóhely szerint tanulmányokat. Élt Hollandiában. Amikor visszatért, miután tanulmányozta a kazahsztáni, rájöttem, hogy bizonyos dolgokat nem Európa nem helyettesíti, majd én mindig is, és továbbra is egy kívülálló.
ps körülbelül attitűdök Európában élő bevándorlók kész megvitatni külön, bekövetkezik, és normális, és vadak. Valamint barátságos és druzhelyunyh külföldiek és az európaiak országok és példák az ellenkezőjét.

Nyilvánosságra az ág 29

Kiváló részletes választ az üzenet. plusz

Felfedés ág 0

Felfedés ág 8

Mi a helyzet a régóta megosztott egyet. Az egyik szembe az osztrák gyár. Tervezőmérnök az egyik egység - 28letny aki az említett társaság kezdte meg működését a 20 éves, miután elvégezte a szakiskolákban. Ezt megelőzően, ő tartott gyakorlatban és elégedettek voltak.

Nyilvánosságra ág 2

Voltam utalva a munkát egy másik terv: a bankok, a felső vezetés. Itt kezdődik „tábornokok” a problémát. A termelés, valószínűleg megoldható - Nem tud róla, és barátai ezen a területen nincs.
Ugyanaz ágak „- firmochki nyithat, de dolgozni nem lesz, ha van ugyanaz, de az osztrák iparágak, mint a személy- és áruszállítás -. Sajnálom, minden fel van osztva.

Felfedés ág 1

Tehát ez nem jelent problémát a főiskolát végzettek, és a telítettség / oversaturation a piacon. Mindenesetre, egy jó munkavállaló a magasabb árat, mint az átlagos, nem elég csillagokat az égről. Vagyok róla. És persze, a tetején csak feje fölött / a „holttest”, hogy úgy mondjam, vagy a kommunikáció. Ebben a tekintetben minden nemzet azonos, és a nyugati országokban, a probléma a kiváltságos családok és az utódok sokkal élesebb, mint a FÁK. Mi panaszkodnak, azt mondják, a gyerek uralkodók húzza. És akkor ezek a gyerekek gyerekkori körülvett jövőbeli versenytársak és a kollégákkal.

Felfedés ág 0

És kopogás alapján az oktatás és a mentalitás. Mert „a rendőrség erős állampolgár támogatását.”
Mint valami rossz.

Felfedés ág 4

Nos, itt egy példa az életből: Siess, tedd az autó a rossz helyen. Osztrák szomszéd teszi megjegyzést. Azt sajnálom, magyarázza azt mondja, hogy nem lesz 5 perc után, mert csak mászni a lakásba, és vegye fel a dolgokat. Szomszéd mosolyog, azt mondja, azt mondják, nem számít, barátom, mindent értek. 3 perc elteltével az autóban örvénylő rendőrök. Mi az? Hol? A szomszéd hívott.
Jó? Bad?
Van egy ilyen helyzetben, hogy nem az ember a törvény, és a törvény az ember. Ön nem rosszindulatú StopHam Ön szomszédja, amelyet mindenki ismer, mint a normális és értelmes ember, akkor bocsánatot kért, és 5 perc után minden rendben lesz. De Lex bolond!

Nyilvánosságra ág 3

Szép és jó. Teljes mértékben támogatom. Senkinek nem kell, hogy szar, akkor siet, vagy csak kérni. A törvény az törvény. És ez az, amit az emberek tanítják. Tehát nem volt dibilov a avariechkoy a második sorban, annak érdekében, hogy ne harcoljon csendben telt el.

Azt fagyon ellenkező példákat, amikor minden szar a bűncselekmény.

Nyilvánosságra ág 2

Ismét, jein.
Ha bosszantó autóm, csak szólj - nem elfogadható, hogy egy tragacs. De tapsolnak a vállát: „Igen, állni, akik meggátol”, majd hívja a rendőrséget.

Felfedés ág 1

De tapsolnak a vállát: „Igen, állni, akik meggátol”, majd hívja a rendőrséget.
Pontosabban, ez volt csúnya.

A többi pofigu.Narushitel szenvednek, és csak az a bizonyosság büntetés segíteni fogja a polgárokat, hogy törvénytisztelő.

Kapcsolódó cikkek