1. rész

1. rész

Otomi kezdődik a történet, mint én építettem a házam. Azt hiszem, a hosszú téli estéken lesz érdekelt, hogy tudja jobban az építési magánlakásokban Kanadában, és én még egyszer felidézni az epikus. A téma lesz hosszú, ha igen, persze, nem volt booed. Előre szeretném tisztázni, hogy nem folytatja az elképzelést, dicsekvés, de csak megosztani egy darab a zhizni.Moy ház nem nagy, és nem gazdag.

Az alapok szerények voltak. Mindent megtettek saját maguk és kéréseket. Valamint én utcán paloták nem csal én bungaló. Hatalmas és gazdag márvány, íves ablak, Comino, hogy a második emeleten. Mi erre nem követett. Nem úgy, mint az egész életét annak köszönhető, hogy a Bank.
Tehát a téma az, hogy hogyan építették a házat.

Az első téma fordítanak majd a földvásárlást. Törlése része. Pince ásás és szakadó az alapítvány. Végén ez a téma, a következő altéma jön létre a következő építési szakaszban. Ebben az üzemmódban tudok többet elmondani, megmutatni az építkezésen, és válaszolni a kérdésekre.

És mivel az elején az építési

Van, hogy vesz egy telek 25 éve ez lehetetlen, mivel a kialakulását a tartalék. De gyakran van! 1935-ben az egyik ukrán bevándorlók, Kanada tett határozatlan bérleti földet. És osszuk különálló szakaszok 125-ben megalapította az ukrán klub.

Először volt a klub a vadászok. Később átkeresztelték ----. Club Alkotmány kimondja, hogy földet fejlesztés ott csak vesz egy klubtag. A tag a klub lehet az egyetlen, aki egy családi legalább egy ukrán. Megfordult így az ő ukrán komyuniti. Most, persze, van minden „okanadilos”. Sok majd öreg ember meghalt, a régi és az övék a gyerekek. Sok család nem beszélnek ukrán, különösen a gyerekek, de a nagy része. Még mindig a gerincét az ukrán.

A jobb alsó szakasza alapján fut egy kis rechka.Desyat évvel ezelőtt szült Salmon.No a telepítés után a gát az öntözés mezőgazdasági területek, illetve eltűnt. De vannak kisebb halak és raki.Vse feltárásokat klubunkban azonos méretű 200fit 100 fit.Eto primerno70h35 metrov.Vse körül a növényzet, nagy fenyők és juharfák.

Vettünk két telek egyszerre, mert árulják egy személy, és adott egy jó kedvezmény a földre, ha vesszük csak kettő. A második rész, a bal oldalon a mi eladott megépítése előtt. A pénzt nagyon nagy szükség van. Ahhoz azonban, hogy ez a nap is épül, és senki sem önmagát csendben zarostaet bokrok és fák.

Minden, de az alapítvány kézzel végezték. Nettó idő telt házat építeni -rovno hat hónapon belül vrezaaniya merítőkanál a földre, és a bevezető. A pince, azonban kész, már él az új házban. Nos, most fotografiy.Ih idő lesz sok. Elnézést a hibákért. Írok a „Beviteli eszközök” az angol clave. Ez még mindig Rabotka.

Andy Krím A moszkvai 30 írta:

> 1. Mi végül megkapta, és vastagsága az esztrich réteg
> Bekapcsolva hab ragasztott kerülete körül a házat?

Tolchhina kapcsolatok magasságának felel meg a hab, amely elválasztja a falak a betonon. A magassága 100 mm.


> 2. krepp alsó alaplapot az esztrich?

Igen, krepilas.Pri szögekkel betonu.Gvozdi bizonyos hosszúságú, amely nem éri el a vízvezetékek a fűtési és károsítja azokat.

> 3. tartók közötti függőleges és vízszintes lapok nem
> Látták. Kis- és csavarok? Szerelt a földre, majd
> Emelt, és csatolja a falak, a padló?

Igen, az első emeleten van elhelyezve a távolság az alsó és felső doska.mezhdu azokat a címkéket állandó jövőben függőleges teherhordó doski.Potom pneumatikus Szögezők kassetnogo (a fenébe, nem tudom, hogyan kell mondani oroszul) táblák szögezték három 100mm. körmök minden storony.Potom kész fal emelkedik és függőlegesen van elhelyezve egy előre megszerezte a cement vonalon. Lőni a konkrét fegyvert.

> 4. Miért amikor rbotal kotrógép ásott egy párszor, hogy ne
> Pit alatt a hordó, kisebb lett volna, hogy erőteljesebben törmelék :-))?

Mivel hordók helyét chtotochnoe helyen csak úgy lehet meghatározni, miután a bontás közvetlenül tompítja már a helyén. A kotrógép már kurva maradt. o)

> 2 roracotta
> Érdekes, informatív, szórakoztató is!
>
> Board fektetve az alap, impregnált védelem és tetőfedő
> Lay - túl sokkal drágább?


Az első tábla és a bázis szalagot meghatározza a tömítőgyűrű, mint szintetikus porolon.Ona megakadályozza a levegő bejutását a házba lehetséges szabálytalanságokat a bázis. A tetőfedő anyag nem skazat.Tut dolog az, hogy ő használja csak, mit kell ispolzovat.Kod! Standart.Esli akarja használni valami mást, akkor, hogy egy csomó leírások az utasításokat az anyagi rekomendovannogo.A rosszabb is, meg kell magyarázni, hogy miért van, hogy használja azt nem tudni, hogy van egy tesztelt, jóváhagyott és használható minden termék normál .

> És mégis - miért nem a pincében, mert drága? Mi a motiváció?

Zaabluzhdenie.Stroitelstvo nagy pince növeli a költség a ház mindössze 20% szerint otnosheniui 100% -os, ha valaki akart építeni egy második feleséget etazh.Moya zakomandovala: Nem Második etazhey.Nikakih lépésre naverh.Nash elegendően nagy, hogy épített volna széles és vvys.Teper keres odnogofundamenta kellett ásni, és nem szinte ugyanazt a munkát, és hogy tette ya.Podushka + falra. És mi történt? Most, hogy töltse vissza? Miután elvesztette 150 négyzetméter? Csak azért, mert én nem ezt, kapok majdnem kész padló. Csak vnizu.On én most fejezte be, úgy, hogy ha tesz egy idegen, ő soha nem fogja elmondani a pincében minden lakó pomescheniya.Te mint padlófűtéssel. Teljes fürdőszoba komnata.Tri nagy spalni.Krome rólam a pincében mosókonyha, kazánház, szauna, és ez td.Esli nem volt egy pince, akkor csak annyit kellett volna telepíteni az első etazhe.Zabral sokkal mesta.V pincében nekem megvan a saját Den, ahonnan én most veled, és obschayus.Ne, pince-labda a hozzáadott területre.

Válasz erre a bejegyzésre

Re: mesemondó tündér ház építés Ontario # 1.

Nagyon szép téma. Irigylem, fehér és örülök a folyamatot és az eredményeket. A külvárosokban keményebb és építők és az építőipar. Különösen, hogy élek, Poltava kedvenc unokatestvére, bár ő született Penza régióban. És lánya, a kedvenc unokahúgom Torontóban él. Állampolgárság, férje szlovák építőipar villanyszerelő fia Alex. Minden felnőtt. Fogorvos.

Válasz erre a bejegyzésre

Re: mesemondó tündér ház építés Ontario # 1.

> Nagyon szép téma. Irigylem fehér és boldog, hogy feldolgozza és
> Eredmény. A külvárosokban keményebb és építők és
> Építőipari. Különösen, hogy él Poltava kedvenc
> Cousin, bár ő született Penza régióban. A lányát,
> Kedvenc unokahúgom Torontóban él. Állampolgárság, férje szlovák
> Építőipari villanyszerelő fia Alex. Minden felnőtt. Fogorvos.


Látogasson meg minket a ogonek.Dalshe lesz egy csomó érdekes dolgot.