99 értékelés a klinika a színházban

Solid "négy". Elégedett vagyok a klinikán. Barátságos lányok a recepción. Kényelmes, dolgozó kerek egy hétig. Az orvos, aki tölti lökéshullám látható, tapasztalt srác. Ez jobb lett. Nem nevelt udvariasság. Jövök, tedd a lábát. Szeretem hallani többet magam. Hogyan élnek.

Tanácsok Nagyon tetszett. Nyilvánvaló, hogy Dr. profi. Figyelmes, hogy a betegek. Kaptam egy ajánlást. Ha szükséges, én kapcsolatba Tatiana Alekszandrovna.

Nagyon elégedett voltam a szolgáltatással. Kapok teljes körű konzultációt a lökéshullám-terápia. minden elmagyarázta nekem. Úgy véljük, hogy a klinikán kezelt ellátást a betegek és megadják a szükséges segítséget. Ütött egy kellemes hangulatú, barátságos személyzet, a folyamat a látogatók fogadására egy jól beállított, mind a jelig!

Nagyon boldog vagyok! A legmagasabb pontszámot! Azt kaptam, amit nem hallottam sokáig más szakemberek.

5 Ortopédia
gyermekgyógyászati ​​ortopédia

A - Az első, ő is megmutatta a helyet, ahol a gyermek gyulladt. A - A második, ő mindent megmagyarázott, és igazán látni, ahol van egy kis probléma. Kiderült, az elmozdulás a csigolyák és szüksége van egy kineziológus. Lehet, hogy megfordult a tornaterem sikertelenül, akkor egy pár hétig tolerálható, dörzsölni kenőcs, semmi sem működött, és úgy döntött, hogy forduljon Tatiana Alekszandrovna, amit választott a vendégek. Nagyon jó hozzáállás, ő beszélt a gyermek megérti a nyelvet. Nagyon óvatosan vizsgálja a figyelmeztetést. Ezen kívül ő is azt mondta nekünk, amire szükségünk van, hogy figyeljen, és átadta a koordinátáit, ahol meg kell nézni. Pozitív orvos megítélésétől is megérdemelt!

Felülvizsgálata Dr.

Konzultáció volt elégedett. Dmitri végzett alapos ellenőrzés, nézni, adott értékes tanácsokat. Kiderült, hogy van számos ellenjavallata manuális terápia, ezért nem végezték el az eljárást.

Felülvizsgálata Dr.

A jó orvos, a recepción nagyon tetszett! Tatiana - egy igazi profi a saját területén! Ő barátságos, segítőkész bántak velem, minden megkérdezett részletesen kifejtette, ajánlásokat tett, figyelembe véve, hogy én a nem-rezidensek, és jött speciálisan neki konzultáció. Előírt kezelési eredményes volt, ott jobban érzi magát.

Felülvizsgálata Dr.

Orvos csodálatos! Nem volt szüksége semmilyen felvétel, ez határozza meg a szeme, és teszi a pontos diagnózis. Most át a klinikára kezelés és sokkal jobban érzi magát. Köszönöm szépen!

Felülvizsgálata Dr.

Voltak konzultáció, minden rendben. Kellett csak információt. Minden egybeesett a véleményét más szakemberek. Kapok választ a kérdésekre. Úgy érzi, nagy élmény. Az orvos megerősítette, hogy van.

Felülvizsgálata Dr.

2 Ortopédia
gyermekgyógyászati ​​ortopédia

A törődés a sarok volt alapján ultrahang diagnosztizálták törés.
A kinevezések - 5 típusú eljárások, köztük egy kineziológus?!

Felülvizsgálata Dr.

Van egy nyaki gerinc sérv. Szükségem van a folyamatos támogatást, csontkovács, hogy javítsa az életminőséget. Irina voltam teljesen elégedett - az az iskola, ahol dolgozik, él fel a várakozásokat. Már foglalkozott - 10 éve - a különböző orvosok. Én egy csomó dolgot baj ezekkel menés. Örülök jöttem erre orvoshoz. Van valami összehasonlítani - Irina engem választott sokáig. Az ő élő kar és a szakmaiság megfelelően működik, és mentességet adhat. Ő segített is abban az esetben, gyulladás az állkapocsízület. Nem tudom elképzelni, hogy lehet helyettesíteni az én esetemben ülésein. Örömmel ajánlom, hogy bárki, akinek van egy gerinc sérv.

Felülvizsgálata Dr.

5. Gyógytorna
Lökéshullám terápia

A klinika kezelt magatartása lökéshullám terápiát. Érdemes megjegyezni, megfelelőségét költség, jó fizikai terapeuta, orvos, egy jó hozzáállás klinika személyzete a betegeiknek. Mi továbbra is használja a szolgáltatást a központ.

Volt, hogy konzultáljon egy két másik orvos más klinikák előtt, úgy döntött, hogy megyek még egy. Bár a konzultáció azonban nem tartott sokáig, valahol 15-20 perc, nem vizsgálta meg rám, nem néz MRI felvételek, de ennek ellenére a diagnózis, amit már elé kell erősíteni. Akárcsak én, ő megnyugtatott, és azt mondta, hogy a sebészeti beavatkozás szükségessége nem látszott jól, illetékes orvos.

Felülvizsgálata Dr.

Kapcsolódó cikkek