Miért félbeszakított egy labdarúgó mérkőzés chernogoriya- Oroszország, 27

Helyi rajongók már az első percben a játék dobott a tűz kapus Igor Akinfeev.

Furcsa módon, az első incidens után, a bíró helyett a törlését a játék úgy döntött, hogy folytatja a harcot, visszatérő játékosok a pályán. De a második felében a mérkőzés, a rajongók már használták pirotechnika, teljesen megzavarja a játékot.

A játékot meg kell szakítani, az elnök, Michel Platini UEFA személyesen úgy döntött, hogy nem fog újra játszani, és a válogatott Montenegró elvész 0: 3.

Nem értem, miért a mérkőzést nem azonnal abba, mert nyilvánvaló volt, hogy a játékosok is, hogy járjon el körültekintően, tehát nem egy normális játék lenne.

Vagy ez egy demonstratív szankciókat Oroszország ellen az EU által az arcát az UEFA elnökének és a megbízott az angol játék? Mi lehet olyan hosszú, hogy szándékos. Nem ez az első ilyen eset, mint általában, akár közvetett veszélyt jelent az egészségre labdarúgók lett az oka a megszüntetése a mérkőzést, így a tulajdonosok a játék elvész.

Ismét provokátorok veszekedés testvéri népek.

Konstantin s Sergey Nikolaev. [97.3K]

Elvileg, ha a csapat után egy „technikai szünet” tét ki a pályán, majd a vezetők az orosz nemzeti csapat adott hozzájárulását. - 2 éve

Sajnos az utóbbi időben gyakran tanúi csoport rajongók nem megfelelő, és amely nem merik megnevezni a rajongók, viselkedésük elrontja a lényege a hangulat a játék első számú. Az első eset a pályán az időmérő mérkőzés történt már az első másodpercben a játék, amikor az orosz kapus Igor Akinfeev jött égő tűz, és a második, tedd a ponton a játék, 65 perc után a kihagyott büntetőt Roman Shirokov. Ekkor az idegen tárgy repült a hátsó Dmitrij Vlagyimirovics Kombarov. A mérkőzés nem volt lehetséges, hogy befejezze a játékot. Bízunk benne, hogy a műszaki megoldások az UEFA fegyelmi bizottsága.

Match Oroszország-Montenegró véget ért 65 perc miatt a túlzásokat szurkolók. Miután Roman Shirokov kihagyott egy tizenegyest a ploschalku repült egy idegen tárgy, hogy a hit a hátsó egy másik orosz játékos Dmitry Kombarova.

És az első másodpercben a mérkőzés sújtotta a kapus Igor Akinfeev, akinek a feje égett szórólap.

Futballrajongók mindig is híresek agresszivitás, de olyan sok incidens egy játék, nem emlékszem.

De miért -, hogy a mérkőzés folytatódott a találkozó 35. percében, de az oroszok nem volt, hogy folytatni kell a játékot, mert az igazság az ő oldalukon áll, de a csapat folytatta a mérkőzést, melyet ismét megállt, de egy tórusz fél miatt a zavargások a stadionban, majd a mérkőzés Ezt végül megállt a pontszám 0 0.

A legvalószínűbb, hogy az oroszok jóváírják technikai győzelem, de a UEFA számíthat semmit, és még a váratlan megoldásokat. Azt majd meglátjuk.

Sajnos, a politikai intrika átterjedt az élet minden területén, akik tegnap éltek békében és barátságban.

Amikor egy kialakulóban lévő nemzetközi sportesemények, arra törekedtek, hogy elvonja a figyelmét a politikai harc. Abban az időben az olimpiai játékok megállítani háborúk országok közötti egyenlő jogokat biztosító valamennyi résztvevő, beleértve azt a jogot, hogy az alapvető emberi tekintetben.

Ma, amikor a világ sokkal jobb anyagilag, jobban képzett emberek, az ilyen magatartás a sportrajongók, amikor a sportolók dobni különböző tárgyakat a normális emberi elme csak nem illik.

És azok, akik elnéző az ilyen viselkedést, úgy tűnik, Isten nem megfosztott oka.