6 fájlkezelő az Android, amely helyettesítheti a sérült es fájlkezelő

Solid Explorer

Solid Explorer - az első versenyző a figyelmet a felhasználók csalódott ES File Explorer. Ő még egy kicsit, mint a program - mint például ez volt a régi szép időkben. Solid Explorer értékelik elegáns felület, egy teljes csomagot funkciók a stabil működés és a sebesség. Ahhoz, hogy teljes mértékben kihasználják a program meg kell vásárolni, de biztos vagyok benne, egy pillanatra sem bántam ezt a vásárlást.

Total Commander

Fájlkezelő ZenUI

X-plore File Manager

A megkülönböztető jegyei a fájlkezelő egy könyvtárszerkezetet és két paneles nézet. Ezért annak annyira szereti tablet tulajdonosok: a nagy képernyőn kezelhető X-plore igazán kényelmes. Elvégzése mellett szabványos fájl műveletek, a program tud dolgozni levéltárak, megtekintheti számos típusú fájlt, adatátvitelre a számítógépre és vissza, csatlakozik számos népszerű felhő szolgáltatások tárolására.

File Manager

Ha szükség van egy egyszerű és megbízható eszköz dolgozik fájlokat, figyeljen ezt a programot. Ő is elveszíti a funkcionalitás a többi résztvevő e felülvizsgálat, de úgy néz ki, szép és gyors. Kitűnő választás a kezdő felhasználók számára, akik nem akarnak egy egész napot, hogy megértsék a beállításokat, csak másolja a fájlt sehol.

Az alkalmazás nem található a boltban. - (

És a desszert, mi van az egyik legjobb fájlkezelő az Android, amely azonban nem fogja megtalálni a Google Play Áruház alkalmazást. Létrehozásakor a program, a fejlesztő vette mintául rendszeres karmestere MIUI operációs rendszer. Ezért a megjelenése MiXplorer, mint tudjuk, minden rendben van.

6 fájlkezelő az Android, amely helyettesítheti a sérült es fájlkezelő
6 fájlkezelő az Android, amely helyettesítheti a sérült es fájlkezelő

És mi van a fájlkezelő az Android használ?

Egyszer vettem Szilárd, mert a felület ES File Explorer, őszintén szólva, nem volt elégedett, és további eszközöket cserélhető jobb alternatívák (pl SD Maid, ami szintén egy must-buy). Valamint hozzáférést a felhők - semmi a felmérésben nem mondtam, hogy ez az állapot már javasolt alternatívák (nem feledve a lehetőséget, hogy összekapcsolja a helyi Yandex.Disk és WebDav Több vonzotta plugint Chromecastjához (de ez csak akkor igaz, azok számára, akik azt ,. mint én).

Az android ő rosszabb, mint a másik, hogy a számítógép nem kétséges, hogy a legjobb

Élveztem ZenUI, nagyon elégedett.

Réges-régen, amikor ott volt az első verzió béta elkezdtem használni Solid Explorer, majd kijött a beta és eladták, és rögtön megvette, majd jött a második változat a cool design az Anyag és a licenc marad. Mostanáig használni, még mindig úgy gondolom, hogy a legjobb FM és soha nem bántam a vásárlást. És az ára is szimbolikus.

Tehát miután a teljes fizetett változat Es Explorer - legalábbis ha ez még mindig jó!

Használok MIUI firmware-t, úgy, hogy állomány több mint elégedett. Amellett, hogy RootExplorer hozzá.

Andrew, az étel lehet, és az üzletekben lopni, ez csak tisztességes emberek nem tehetem.

Nekem is van raktáron MIUI elégedett, kivéve egyet: nem csomagolja jelszóval védett zip archívumokat.

Ismét a logikája „nem értek egyet a másik ember véleménye, akkor fizettek, csak a pénz, akkor nem hiszem, mint én.”