2 macska a lakásban -, hogy mit kell tennie, hogy vegye a cica a házból, de nem akarja, hogy elhagyja őt

Jó emberek, tanácsot, plz. Ma jön ki az ajtón, és a lift lobby, ülő vörös macska hihetetlenül szép, és egyértelműek. Mossa meg, tisztítsa meg, és az ár nem - meg lehetne venni minden további nélkül. De egy idióta már van (Brit, 4 éves, kasztrált). Itt ülök a munkahelyen és félek, hogy menjen haza: a szívem úgy érzi, hogy ha a macska nem fog eltűnni az ajtón, vagy valaki más veszi fel a fonalat - Majd én hazaviszem. Milyen következményekkel jár ez a „szellemi impulzus”? Ne maradunk (én, a férjem és egy új macskát) él? Nem lenne globális kataklizmák a családban, mivel ő tépte a falak, jelölt szögek, stb Köszönöm, hogy elolvasta a „CRI de coeur” :). PS: Ó, rúgtak ezzel macska a házban.

Sőt, elméletileg heteroszexuális →

Kitten 5 hónap. Tegnap, nézni nem egy cica lakás ablak nyitva volt, a harmadik emeleten. Kitten 5 hónap. Nos, a macska és a macska, mi gyakran a lépcsőházban macskák élnek. Kóbor kutyák, macskák és egyéb állatok enni az ételt maradt, és ezzel egyidejűleg egy cica.

Macska nagyon jól élnek a vidéki területeken, anélkül, sűrű emberi felügyelet. fajta nyilvánvaló, egyszer hozott egy cica, akkor volt szükség, ezért, hogy velük, különben miért lettek kiválasztva. :-) kalocsni otthon a lakásban, és az országban. hagy egy macska az országban.

elveszett macska. a lakásban. Cat húz kölykök az ágyba. De itt a reggel (4 óra) már próbál tenni egész éjjel, hogy a fiát a kanapén. Félünk, mi van, ha nem érzi közel cica.

Hagy egy nyári rezidenciája, hanem, hogy vegyenek részt az intézkedés a hajlandóság és képesség, cselekedetek nélkül? Azt hagyta volna, minden jön a tapasztalat. :-) kalocsni otthon a lakásban, és az országban. Üdvözlet!

Durva átkutatta a lakást, a macska nem található. Cat viselkedik, mint rendesen, ne aggódj, ezzel a régiben. A megkérdezett szomszédok a tornácon, és az udvaron, varrónők, akik a pincében (bejárat keresztül is a bejárat), senki sem látta a macska minden bejáratnál vagy.

és mit kell tenni, ha ez nem egy macska és egy gyermek 9>. Írd le, mit bestiális egész lakást, gyönyörű függöny szakadás rögzített parketta, karcos a gyermek, utasítsa el vyazalku hogy hagyja felügyelet nélkül az asztalon, és zabál fel a vezetékek, amelyek nem a szezonban.

Két kis cica dobta a bejáratnál, vak, friss pupovinki stb Mi is minden Figyelj jobban, ha úgy dönt, hogy elhagyja, amíg legalább az árnyékszék! Vagy: „mit kell tenni”? Az én MPD szültem öt cica a múlt héten. Mit csinálnak -Mi?

Amennyiben így szűz macskák. Prompt. Nagyon szeretnék egy cicát, a férj tiltakozik elsősorban annak a ténynek köszönhető, hogy évente egyszer megyünk 2-3 hétig a tengeren, felmerül a kérdés, hogy mi köze van a macska. .T hagyja a macskák a lakásban, kulcsok és a háló>.

Szakasz: Cat. elhagyja, vagy ad el egy macska? Körülbelül 5 évvel ezelőtt a férjem kezdte egy perzsa macska nélkül nem élünk egy stúdió lakás, most én vagyok a 7. hónapban a terhesség. És akkor, segítségével macskák gyerekek nagyon hamar rájön, hogy a beteg állatok nem kell.

Kapcsolódó cikkek