12 különbségek a városi területeken a területek az utolsó módosítás

Ár a kérdés: 408 000 ₽ Futott: 0 km

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a vitában is.

Jó felülvizsgálatát. De összkerékhajtás nem világos semmit. Azt mondják, hogy távolítsa el a zárat, ponizhaykoy, csak négykerék-hajtás. Nos, a kép lenne belsejében. Ez lett sokkal kényelmesebb, mint az autó,)

Feliratkozom. Kíváncsi vagyok, mi fog történni

és a rugók illik Urban on 21213?

ohrenet, 83000 rubel per Conder.

Jó napot! Lásd a többi különbségek listáját, talán részben elfogadott búzatábla Suite.

Üdvözlünk! Ez az, amit nem értek ... Most van Niva 21214 Suite, van olyan, mint Conder, és milyen egyéb különbségek?

Nem, csak bamperah.Smotrel személyesen, Salon megegyezik Urbana.

A motor ugyanaz

És mi van ott rovására a motor? Régi érdemes 1,7 vagy beszélt 16klapanov 126y motor Priora?

Az első 126 motor jelenleg a gép nem hozott, ő váltotta 129. Másodszor, megpróbál nem szükséges ezen a területen. Miért? - Azt kérdezed. És mivel a nyomaték csúcs a jó öreg klasszikus motor megy sokkal alacsonyabb sebességen nem dicsekedhet 16v. Mivel a területen soha nem lesz a motor a priusza

és most beszélj a szalon a díjat, akkor tegye a kerekek 17R terjedhet a gumik?

Még szalon és a motor normál

Köszönjük a részletes beszámolót! És lehetséges, néhány szó a gumik? Ő most minden új nivah azonos vagy Urban meghajtók és egyéb gumik? Ezért kérem, vettem egy autót, és szinte azonnal upylil nézni. Most olvastam a különböző Urbany és fotókat bárhol kama-232. Nagy betűkkel. Ne csak Cheto típusú Niva 4x4 van írva, hogy egy és ugyanaz a gumiabroncs?

Azt is Niva 4x4 abroncsok teljes idejű, így a télen. A hó és a jég, de akkor megy a fejed.

Köszönjük a részletes beszámolót! És lehetséges, néhány szó a gumik? Ő most minden új nivah azonos vagy Urban meghajtók és egyéb gumik? Ezért kérem, vettem egy autót, és szinte azonnal upylil nézni. Most olvastam a különböző Urbany és fotókat bárhol kama-232. Nagy betűkkel. Ne csak Cheto típusú Niva 4x4 van írva, hogy egy és ugyanaz a gumiabroncs?

majd fel, hogy a növény, attól függően, hogy a felek

Bamperochki, légkondicionáló, megy a motor, a másik dalyuboy így tudott menni, és nem zörög.

teljes verzió