Malkin sérülés, bírói baklövés és ska győzelem nélkül Kovalcsuk - Sport hírek

Malkin hiányozni fog 6-8 hét sérülés miatt vált ismertté, időzítése hasznosítás előre „, Pittsburgh Penguins' Evgeni Malkin. Mivel a felső test sérülés kiesett orosz előre.

Malkin hiányozni fog 6-8 hét sérülés miatt

Az időkeretet helyreállítási előre „, Pittsburgh Penguins' Evgeni Malkin. Mivel a felsőtest sérülések orosz csatár ki hatását 6-8 hét. Malkin megsérült a játék „Columbus” után egy ütközés védő Dalton Prout.

Ebben a szezonban a 29 éves hokis szerzett 58 (27 31) pont 57 játékok.

„Én vagyok a kapcsolatot Evgeni Malkin. Ő nagyon hiányzik körülbelül hat-nyolc hét. Azt hiszem, ő lesz ideje, hogy visszaszerezze a világbajnokság. Ebben az esetben, azt hiszem, „Pittsburgh” egy erős csapat, amely nem veszi le az első fordulóban a rájátszás a Stanley Kupa „- mondta egy interjúban a Tass jégkorong szer Gennagyij Ushakov.

Panarin - kedvenc a harc „Calder Trophy”

A hivatalos honlapja Az NHL ismertette változata a versenyző a „Calder Trophy” díjat a legjobb újonc a szezon.

Kedvenc nyújtásának nevezték csatár „Chicago Blackhawks” Artemy Panarin, a vezető a pontok és a célok között az újoncoknak. 67 játékkal, az oroszok 62 pontot (25 + 37) a teljesítmény. Két döntős, az NHL, majd Jack Eichel a „Buffalo Sabres” Shane Gostisber, aki játszik a „Philadelphia Flyers”.

Az is lehetséges jelölteket nevű Connor McDavid ( "Edmonton Oilers"), Max Domi "Arizona Coyotes" és Dylan Larkin ( "Detroit Red Wings").

SKA nélkül Kovalcsuk a rájátszásban: 5 játék - 5 győzelem

SKA St. Petersburg átvette a moszkvai „Dynamo” a negyedik mérkőzés az elődöntőben rájátszásban sor a Nyugati főcsoport, a játék véget ért a pontszám 4: 0-ra. Összpontszám lett 2-2 a sorozatban.

Ennek része Szergej Zubov elhagyott a korongot a saját költségén rögzítette a csapat Evgeny Dadonov és Vadim Vadim Shipachyov, szerzett egy mesterhármast. Tiszta lapot adott ki a kapus Mikko Koskinent.

Így a SKA nyerte az ötödik győzelem öt playoff nélkül Ilja Kovalcsuk. Ezek közül négy, a szentpétervári csoport tartotta céljukat ép. Kovalcsuk töltött négy mérkőzést a jelenlegi Gagarin-kupa, ahol SKA szerzett egy győzelmet.

„A srácok végre a telepítést. Játszottunk az elsőtől az utolsó pillanatig. Miután a harmadik mérkőzés bontott hibákat. Megpróbálta elvenni a legjobb az első játék, távolítsa el a negativitás korábbi vereség. Ezután a játék megy két győzelmet. Kovalcsuk távollétében? Ma játszom az optimális összetételét. Kovalcsuk legszerencsétlenebb játékos a SKA a rájátszásban? Mit mondasz? Csak ma, úgy éreztük, mint ez. Ez minden „- foglalta össze a mérkőzést Szergej Zubov.

Látogasson Chempionat.com csatorna a YouTube-on

„Hogyan lehetséges, hogy megítélje, mi?”

„A kemény játék, ideges. Ezért a befejezés volt ilyen. Hogyan lehetséges, hogy megítélje (Nyikityin fellebbezést nyújtott be a tompított a bírók - .. Megjegyzés „Championship”) is? Miért van egy ilyen helyzetben? Mivel azonos helyzetben a különböző döntéseket. A harmadik harmadban, hogy sikerült nyerni rovására önfeláldozás. A fiúk harcoltak, és ezért nyert. Ez a játék ugyanaz a játék, mint mindenki más.
Mivel a felsőtest sérülések orosz csatár ki hatását 6-8 hét. Malkin megsérült a játék „Columbus” után egy ütközés védő Dalton Prout.

Hogyan alakult ki a sorozat, így továbbra is „- mondta Nyikityin sugárzott csatorna CHL-vel.

„Linesman leállítja a korongot az exit” nulla „és azt mondja:” Sajnálom "

Vezetőedző „Torpedo” Peteris Skudra elvesztése után a CSZKA a pontszám 3: 5, a negyedik mérkőzés a Gagarin-kupa negyeddöntős sorozat a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón bírálta a partjelző.

„Van egy harmadik cél, jegesedés, a vonalbíró megállítja a korongot görkorcsolya, túrák, azt mondta: Sajnálom, kérlek. Van egy playoff 1: 2, és nem látja a túlsó tilos felszabadítás a lábát! Megáll a korong alatt exit „nulla”, érkezik a padra, és azt mondta: „Sajnálom.” Azt mondják, "Wow!"

Itt Skudra megszakított Dmitry Quarterly.

„Várj egy percet, azt már fogant” - egy vicc volt háborodva.

„Én csak vonalbíró a megbocsátás vasárnap? Azt szeretné, hogy valahol és megbocsátani”- mondta Skudra.

TCA és a „Dynamo” játszott a leghosszabb mérkőzés a történelem orosz jégkorong

TCA (Tver) és a „Dynamo” (Balasiha), a második játékban a playoff-sorozat naprakész nyilvántartást tart a mérkőzés az orosz jégkorong.