86 értékelés alapján körülbelül Yar Moszkva, futópad, Leningrád Prospect, 32

Egy héttel ezelőtt, megvacsoráztunk az étteremben Yar! Ez valami undorító! Azt prismoterl ezt a helyet magamnak sokáig, hogy tegyen javaslatot, hogy a barátnője, úgy döntöttem, hogy a felfedezés volt, de olyan perturbáció, hogy vissza több van nem fog! Az étel ízletes volt, de jött, és leült a kérődző, ez nagyon kellemetlen, alig otskrob, minden pincér szolgál durva volt, és nézte az időt, a fele az ételek nem volt a menü, ugyanazt működik egyáltalán hülye menedzser! Mikor fejezte ki, hogy neki a követelés, elmosolyodott. további ›

A megjelenése az étterem természetesen lenyűgöző. egy kitömött medve bejáratánál a kép támogatja. Hrenovuha a verem a bejáratnál - is a téma, bár a mosófolyadék. Az igazi arcát az étterem egy ruhatár. Nagyon kedves ember jól néz ki, ideális a történelem az étteremben. Valaki azt írta, hogy úgy tűnik, mintha ő itt dolgozik az étterem megnyitását. hostess lány is nagyon szép, de valamilyen oknál fogva, hogy nagyon ideges. De akkor ez volt az első meglepetés. Eleinte nem értettem, hogy miért. további ›

Kedves potenciális vevők Duncan Hall étteremben Yar. Ha Ön egy banketten érdekében lépjen Natalia Novikova, akkor inspirálja a nyugalmat és a bizalom pozitív kimenetele esetén, de készüljön fel az alábbiakban ismertetjük. 27/7/13 ünnepeltük az esküvő fia a teremben Duncan, az étterem Yar (ha lehet nevezni egy étterem), a lakoma kezdődik 18.00. Felmentem a terembe, abban a reményben, hogy szépen szolgált táblázatok és érezni a hangulatát egy ünnep, de a nézet jelenik meg. további ›

Jó napot, hölgyeim és uraim potenciális ügyfelek ennek az intézménynek! Ha alkalmazza a megrendelés lépjen Natalia Novikova, akkor inspirálja a nyugalmat és a bizalom pozitív kimenetele esetén, de készüljön fel az alábbiakban ismertetjük. 27/07/13 ünnepeltük az esküvő, hogy a fia a teremben az étterem komplexum Duncan Yar (ha nevezhetjük így). Kezdés lakoma 18.00. A folyamat szóló lefedő táblázatok a koncepció fázisban. Felmentem a terembe, abban a reményben, hogy szépen szolgált. további ›

Van rendelt egy salátát „Cézár saláta csirkével” leves, gombaleves, és egy pár ételeket. Összesen fizetett 5000 p. 3 fő. Így a végén mi maradt éhes. Sőt, az étel nem volt finom, „Caesar” volt főtt csirke és a főtt nem volt valószínű, hogy a nap, de volt egy csomó levél, anélkül, hogy a paradicsom, tojás nélkül. A leves volt a padlólap, lebegő darabokat a gombák. Általában ez az.

Neyutny nagytermében Brezsnyev idejében a kormány. Azokban a napokban valószínűleg ez az étterem volt a magassága a divat. Ifjúsági nem lesz ott kényelmesen, még mindig a régi korszak. A földalatti járni kényelmetlen, de egy egyenes vonal.

Azt hittem, hogy a mi korunkban már nem lehet szembenézni ilyen iszonyatos szolgálnak lakoma. A verseny egy nagyszerű éttermek, és az étterem „Yar” - egy étteremben egy hosszú történelem és a hagyomány. De én még nem találkoztam. Kezdjük azzal, hogy a lakoma 25 ember már teljesen kifizetett előleg, 10% szolgáltatási díjat, akkor feltételezi 2 pincérek. By 15,30 (és az elején a nyaralás volt, 16.00 órakor) az asztalon nem volt annyira snack, de nem voltak lapok, nincsenek eszközei, nincs szemüveget. Ismételt. további ›

Adtunk egy csomó pénzt a vállalati, a végén - a savanyú káposzta táblák nagy mennyiségben és pezsgő „remény”. Ennyit a Yar. Kollégáim és én, amikor láttuk, hogy mi szolgált csak mélyponton, nos, mit is mondhatnék, cocottes a julienne lesz szolgált egy tál nincs kanál, csak fel az abroszon, azt mondják, zhrite, és így fog süllyedni. Volt Yar korábbi benyomások pozitívak voltak, a szolgáltatás, konyhát. Mi történt most nem világos. A kis, shtetl éttermekben mesterművek ellentétben Yar.

Végzett ebben az étteremben esküvő! Kezdjük azzal, hogy a szovjet szálloda maga nagyon szép, bár egy kicsit kopott, de a képek kapunk szuper duper. Yar étterem ragyogó, nagy belmagasságú, gazdag díszítés. Ideges csak lépcső a jelenet volt, az összes hibák friss virágokkal díszített. Az étel finom, kielégítő, mind elégedettek voltak. Cake lefoglalva ott minden kérésünket figyelembe vették, a torta kijött szép és finom. Balett Irina Knyazeva is jól működött az egész. Svetovik és zvukovik. további ›

A megjelenése az étterem lenyűgöző. egy kitömött medve bejáratánál a kép támogatja. Hrenovuha a verem a bejáratnál - is a téma, bár a mosófolyadék. Az igazi arcát az étterem egy ruhatár. Nagyon kedves ember, jó megjelenés, tökéletesen alkalmas arra, hogy a történelem az étteremben. Valaki azt írta, hogy úgy tűnik, mintha ő itt dolgozik az étterem megnyitását. Hostess lány meglehetősen szép, de valamilyen oknál fogva nagyon ideges volt. De akkor ez volt az első meglepetés. Eleinte nem értettem, hogy miért megrendelés velünk. további ›

Borzalmas, lassú, csúnya szolgáltatás a kávézóban is jobb, mint itt. A belső tér hűvös, soha nem látott ilyet. Nem lennék itt kezdett ünnepelni néhány szabadság, jelentős dátumokat. Nem állítják, hogy tiszta, szép lenni, de a horror szolgáltatás.

Voltam a Yar étterem, úgy döntött, hogy nézd meg, mielőtt az ünneplés az ezüst esküvői. Szóval A nagyteremben a nyár táblák vannak beállítva lyukak sátrak, szövettel borított. Érti, hogy az egyenetlen felülete néhány étel nem fogja fel. A teremben csak négy asztalnál ültek, és meg kell várni a pincér kb 15-20 perc, és ez annak ellenére, hogy mintegy tisztátalanná nem letöltött a látogatók. De a legmeglepőbb - ebben az étteremben koldulni TIP talán ez volt a pincér, de az ilyen. további ›

egy időben település. Feladata volt: hogy megünnepeljék a születésnapját a különböző korú és hogy senki unatkozott. Hosszú gondolkodás és úgy döntött, „Yar” - még egy legenda egy évszázados történetét, saját színház, nagy stílus. Általában - minden élvezte a feladat teljes volt. De én komolyan gondolni, hogy hogy menjen vissza még egyszer. Benyomások az étterem világosan elkülönül a „show” és a „étterem”. Körülbelül minden részét kell külön tárgyaljuk: Show: show „Faberge”. Színes jelmezek és díszletek kellemesen meglepett. Karaktert. további ›

Mi töltött „Yar” menyegző, folytatva a családi hagyományokat (étkezés húga, szülei ünnepelte a születésnapját, esküvő testvér töltötte). Volt egy Tükörterem - gyönyörű környezetben, asztalok kerek és kellemesen elrendezett, a légkondicionáló, a normál módban, hogy megbirkózzanak a 35 fokos meleg, hogy a vendégek a verandán a szökőkút. Az asztal nagyon szép és gazdag étel, nem jelenti azt, hogy az orgazmus, a klasszikus ízlés. Szakács nagy fiúk és a szakértők a maguk területén. DE! Ó, a horror, és. további ›

Yar - nagyon magas színvonalú tervezett környezetben elegáns hely, elegáns ünnep, elegáns nap. Annak ellenére azonban, a benne rejlő olyan hely ezen a szinten a pompa, a Yar jelen légkörben kényelem, a kényelem, a szabadidő. Abszolút tökéletes fontos ünnepélyek bálteremben. Azt lehet mondani, hogy miután az összes pincérek néhány nem „tart ki”, hogy a bejelentett szint (sebesség, „megértés” a helyzet, a tudás, a bor sorozat.); hiányzik vasárnap sommelier - szintén nem fest egy kicsit. további ›

Abszolút gusztustalan manager! Viselkednek arrogánsan, legyen buta elcsépelt viccek, nem tippeket egy jó tipp, cserébe egy tisztességes szolgáltatást. Ami a többit illeti, egy jó étterem, gyönyörű show. Ez egyszerűen egy gyönyörűség!

Meglátogatott a családi étterem Yar egyszerűen lenyűgözött perzisztencia menedzser, aki nem hagy békén minket (valószínűleg számít a nagy hegy, ne habozzon, szürke haja!)

Az étterem szép, kivéve a munkavállalók ohrany- műveletlen louts, utalt rá, egy pimasz tea. Nincs vágy, hogy menjen oda.

Kapcsolódó cikkek