6 árboccsúcs postmen OS X

Azt UNIBOX egy év 2.

Nincs még közel sem választott kényelmét.
Levelek nem szerepelnek a teljes gabona hazugság, és vannak sorolva kapcsolatokat. Ez a fő jellemzője, mert vettem az alkalmazást.
Akkor kényelmesen megtekintheti a teljes történetét üzeneteket egy kapcsolat, mint egy közönséges chat. Fantasztikus!

Egy másik érdekes dolog, amit 1 kattintással megjeleníti az összes mellékleteket, amely kommunikál a bizonyos kapcsolatot. Vagy 2 kattintás általában az összes beruházás.

ÉN használ mind a munka és a személyes leveleket.
És nem tudom, mit csinálnék nélküle a munka.

Normál postázó megbirkózni az összes feladatot. Unibox csak iOS. A többi perverzió csendes és spammerek :) kliens Gmeil is szar.

Volt egy vicces eset, vásárolt légiposta 1-es verzió, egy héttel később jött a második. Volt, hogy visszatérjen a pénzt, és csak vesz az új verzió. Kiderült, tudtam dobni ezt a fejlesztő softiny. Légiposta élvezheti a rendkívül kényelmes stop rajta. Nagyon kényelmes. Megvetette a tálcán, és várja a leveleket ül.

Az érdekelt Beérkezett üzenetek. De xs iPad Pro nem akar testre szabható. Minden más kliens könnyen, majd ellenőrizze a fékek imap (mellesleg, mint a natív kliens mail ios) más eszközökön minden sima - iPhone, iMac (

Nem tudom az elmúlt néhány hónapban, hogy vegye fel a standard az EPL-mail mail.ru, minden beállítás és a jelszót helyesen, csak egy ponton kérte, hogy erősítse meg a jelszót, és minden nem lehet tesztelni, és legalább usris: (((9 Ki tudja, mi a baj lehet ez?

Élvezte légipostai 1.x napjai óta zárt tesztelés, majd tovább haladt a 2.x, de én nem szeretem, mert néhány betű megnyíltak 10-20 másodpercig (a különböző eszközök SSD / SSD meghajtók nem). Visszatért a normál mail.app ma úgy döntött, hogy légipostával 2.6.1, amíg a normális repülési.

@Kirk. szankcionálja))

Kapcsolódó cikkek