23 - A kutya neve Shep ...


Talán már látta ezt a képet, és tudod, hogy az egész történetet ...
És ha nem, akkor hadd mondjak el egy megható történet a barátság igazi John Unger és a már idős kutya Shep.

***
Amikor John, együtt barátnőjével úgy döntött, hogy egy kiskutya. Mentek több mint egy tucat különböző menhelyeket az állatok, amíg nem találnak „nagyon” - Shep.

Úgy történt, hogy három közülük nem hosszú életű, a menyasszony dobott John, és a kutya vele maradt.
John annyira ideges az a rés, hogy még tervezett öngyilkosság.
Alatt rendszeres séta Shep elérte a szikla, és épp egy lépést a halál felé. De utolsó pillantást vetett Shep, megállította őt - olvasható komoly aggodalmát a kutya szemébe. Nézett gazdája nyilvánvaló szorongás és nyugtalanság.
„Úgy nézett rám, olyan kifejezéssel az arcán, amit nem látott előtt vagy az esemény után. Ez a tekintet, amely kifejezi az aggodalomra. Hunyorogva, és összevont szemöldökkel teszi a személy, aki mélyen át valami figyelmes. ez egyszerűen lenyűgöző. " - mondta John.
„Ki fog vigyázni rá?” - gondoltam abban a pillanatban tettem a végzetes lépésre.
Szó szerint csak csattant ki engem ezek a gondolatok.

Itt és élő - ember és kutya.

Idővel Shep hogy egy kiábrándító diagnózis - krónikus ízületi gyulladás.
Anger vezet kedvencét egy állatorvosi klinikán, ahol Shep kezeltek. Ahhoz azonban, hogy teljesen gyógyítani még mindig nem lehetséges, a terápia, és hozza csak átmeneti enyhülést.

Az orvosok azt tanácsolták, hogy John euthanize vele, de John nem tudott csinálni, hogy a barátom.
Rájött, hogy talán el kell válniuk a kedvencével, de most, hogy mindent meg fog tenni, hogy még egy napot a legjobb barátja Shep.

A betegség előrehaladtával.
A fájdalom olyan súlyos, hogy a kutya sem tudott rendesen aludni, és csak a meleg víz közelében található a tó nyújthat átmeneti vigaszt.


„Azt tartja a kezét a vízbe válik szinte súlytalan csinálok neki egy masszázs -. Gyúrjuk, lapocka ... ... ... és elalszik a fejét a mellemen ...”


mint ez, mentek a tóhoz minden nap, és ott is maradt egy pár órát ...

Mivel gyakran előfordul, a pénzügyi nehézségek kénytelen gondolni az állatorvosok hez (az eljárást a klinika lett nem emelő)

Felismerve, hogy valószínűleg hamarosan el kell hagynia, John megkérdezi barátja és fotós
(((Hannah Kő Hudson))), hogy a fotók együtt ...

És itt van egy fotó (kiterítve az oldal Facebook) -

Amikor John Unger rájöttek, hogy összegyűjtjük a pénzt sokkal több, mint szükséges, úgy döntöttek, hogy hozzon létre Schoep Legacy Foundation Fund. Az Alap támogatást nyújt a gazdik, akik nem képesek gondoskodni a háziállatok.
„Az állatok is, joguk van a méltóságteljes öregkort. Most rajtunk a sor, hogy „- mondja John.

Népszerűség hagyjuk meghosszabbítja az életet Shep majdnem egy év, ami neki a lehetőséget, hogy megfeleljen a 20. születésnapját.

kísért ezeket a nagyon szó -

„Én lélegezni, de fojtó ... ... ... Tegnap, Shep elhunyt”

(Shep 20 év és egy hónap ...)