100 K 1

A mikulások nem tud több okból, például

1) pradniki véget ért, és a Santa Claus már nem szükséges;

2) Ön túl fiatal vagy kevés növekedést;

3) nincs művészi tehetség;

4) Azt kérte, túl magas díjak;

5) State of Télapó már személyzettel;

6) Tetszik inni;

7) van egy rossz emlék, és akkor nem lesz képes emlékezni egy gratuláló beszéd és a nevét, akik kell gratulálni;

8) Nem adtál egy ajánlólevelet vagy kérdeztek;

9) Ön túl félénk és félénk félénk beszélni a nyilvánosság előtt.

Remélem javasolt lehetőségeket, hogy segítsen a játékban részt vesz „A 100-1” kitalálni a helyes választ.

Kívánok minden szerencsét a játékban!

Azt nem vette a mikulások:

  1. Én fulladás e fehér szakállal.
  2. Nem kell a Snow Maiden.
  3. Előbb ember jött, amikor még nem nagyapa és unokája.
  4. Maiden nem engedte el.
  5. Növekedési nem jött ki.
  6. Nyikorgó hang, Mikulás kell a basszus.
  7. Tulajdonképpen nő vagyok, de én voltam a Maiden szintén nem hozott, azt mondták, hogy Maiden éppen elkészített párban nagyapák fagyok, és mikulások lehet külön-külön. De a Télapó még nyikorgó hang.
  8. Nincs a következő évben lesz.
  9. Beard minden alkalommal leválásra és egy öltönyt túl nagy, vékony ez az ember nagyon sok.
  10. A felesége elment a felvételi bizottság, amely megteszi a mikulások, és azt mondta neki, hogy a Télapó és a legnagyobb szükség van.

Télapó nem tudja, mert -

1 - kis termetű. 2 - Vékony és karcsú (hasonló Koshchey). 3 - A hang hasonlít a női (lágy és gyengéd, és ő volt Vitsin a film „foglya Kaukázus) 4 -. Mindenki jött, de a hangja lett rekedt után hideg (mint Kramarova a film” Gentlemen of Fortune „után vypitygo sampon helyett cologne, az első percben): 5 -. a hangja pedig fordítva lenne túl nehéz, hogy csak ijeszteni gyerekek, de alkalmas arra, hogy a szerepe a rabló 6 -. Előbb ivott sok bort és megrészegültek mint egy pingvin jeges hegyen 7 -. is teljes volt, mint egy zsemle valamint a ruha túl kicsi volt, és hasonlók már több a kerek a hold, mint a fagy nagyapa.