10 Ways, hogy fejlesszék a pontosság

Az én pontosság és az a kérdés, amikor azt hiszem, az én családom rúgott időben egy adott találkozón. Ez valójában egy nagyon jó minőségű. Mindannyian életemben valahol siet, és nem érdekel, hogy iskolába, vagy dolgozni. És senki sem lenne pontos sosem árt. És most azt fogja mondani, 10 tipp, hogyan lehet fejleszteni a pontosság, vagy hogyan kell tanulni, mindig és mindenütt biztosított időben.

10 Ways, hogy fejlesszék a pontosság

1. Ellenőrizze, hogy az óra helyesen

Természetesen sok lesz nevetségesnek tűnnek, de sokan nem veszik észre, hogy az óra akkumulátor vagy falu, csak lerobbant, nem is beszélve arról, hogy egyszerűen elfelejtette, hogy a szél is. Győződjön meg arról, hogy a hirdetésével abban a pillanatban, nem a múlt.

2. Győződjön meg róla, hogy helyesen értelmezzük idő

Tudok adni legalább 2 példát személyes életében, amikor tévesen értékelte az időt, ami ahhoz vezetett, hogy valami baj. Egyszer néztem az órát és vegyes nyilak, és azért, mert ez a torta szinte égett a földre! Azt hittem, hogy a hosszú kéz - ez egy rövid, de keres egy idő után az óra ismét rájött, hogy a lány nem mozdul! És nem számít, hogy milyen fura hangzik, az orr rögtön megüt a szaga égett a kedvenc pite.

3. Ne mozgassa a riasztás ideje reggel

4. megérkezik a rendeltetési előre

Én is nem szeretnek várni, de néha jobb, ha korábban érkezik, mint az idő, vagy később. És csak erre az alkalomra kellett vele mindig egy könyvet. Reading szórakoztatja nem számít, hogy hol van. Bár a zene, vagy valamilyen elektronikus játék ebben az esetben is szép! Én meg magamnak, hogy mindig és mindenhol belül meg kell érkezniük 10 előtt 15 perccel volt köszönhető, hogy hirtelen, ha befut bármilyen kérdése vagy problémája van, eljött az ideje, hogy oldja meg.

5. Ne időérzékét intuitív szinten,

6. Kap elég alvás éjjel

Ha kap a megfelelő alvás. A fej jól működik, és nem tartja fel a tervezett intézkedéseket. Ha nincs, aki könnyű felébreszteni fel tevékenységüket, próbálja ébredni pihent. Ellenkező esetben, akkor könnyen elfelejti valami fontos, és akkor az egész nap el fog jönni, hogy semmi.

7. Hagyja magát emlékeztetők

A ház körül írt egy feljegyzést, amit meg kell csinálni, és mit ne felejtsük el. Azt is mindig érdemes mellette egy laptop, amely közzétett egy listát minden esetben. Ha nem tudja felvenni, nem emlékszik. És kiad egy csomó időt, hogy emlékezzen, majd egy másik, és nem. Köszönjük, hogy időt, ne hagyja el a fontos dolgokat később.

8. Helyezze egyszerre mindenütt a házban

A legtöbb időt a különböző óráiban a ház megy másképp. A falióra - az egyik a lejátszó DVD - Más, a mikrohullámú - a harmadik. Győződjön meg róla, hogy minden van ugyanaz, és ami a legfontosabb - a jobb oldalon. És csak hadd le, amikor szüksége van rá. A gyerekeim, ha nem akar menni valamit csinálni, egy ideig táplálják, például mikrohullámú sütőben. Ezért minden mindig emlékezni, hogy az idő már kevesebb, mint 5 perc.

9. Korlátozza a végrehajtás bizonyos esetekben időkeret

Mit értek ez alatt? Határozza meg, hogy mennyi időt töltött mosás, fogmosás, smink, reggeli, utazás dolgozni. Állítsa be a riasztás szerint az időpontját, a hosszú ideig.

10. Készítse el a ruhát este

A lányok egy hatalmas darab a reggeli időt töltött a válogatott ruha, így Ön rengeteg navertetsya a tükör előtt az éjszaka előtt.

Néhány ilyen tippeket fejlesztésére pontosság feltétlenül működik. Van egy barátom, aki még soha nem valami rövid idő alatt. És bármennyire igyekezett, nem tud együtt az időt. Biztos vagyok benne, lesz valami elvonja a figyelmét. Talán nekünk valamit, hogy tanácsot ebben a témában?

Kapcsolódó cikkek