10 fajta szülőket, hogy a tanár titokban utálják

10 fajta szülőket, hogy a tanár titokban utálják

A legtöbb szülő fantasztikus, de néhány tanár kénytelen álmodni jövő nyáron, mielőtt elkezdi az új tanév. Már írtam arról, hogyan lehet egy jó tanár. Most vessünk egy pillantást a helyzet a másik oldalról.

Tanár Jessica Bowers azonosítja 10 fajta szülők, hogy a tanár titokban utálják.

1. Szülő Különleges Hópehely

Igen, a gyermek különleges, hiszen minden tanuló az osztályban. Nem, a gyerek nem elég különleges, hogy a házi feladatot. későn, vagy nem követi más szabályok az osztályteremben. Értem. Én egy szülő is. A gyerekeim - ez az én világom, de a szülők kell, hogy le a földre, és elismeri, hogy a szabályok minden gyerek, még nekik. Ezek ugyanazok a szülők, akik meg vannak győződve arról, hogy az értékes baba nem tud semmit.

2. Szülő Magic Bullet

Minden szülő szeretné, hogy a gyermekek jobban az iskolában, de a szülő szeretné, ha a gyermek már jobb minőségű és jobb olvasni, de anélkül, hogy bármilyen extra munka. Bár én indokolja a közös olvasás éjszaka, még mindig keresi a módját, hogy gyorsan kijavítani vagy bármely más határozat, amit nem kellene részt vennie.

3. A szülő, pattogó a fejen keresztül

Ez rendben van, az órák alatt, de ahelyett, hogy foglalkozik a papírmunkát, azt idézték, hogy az igazgatói irodába. Én állványok agyam, hogy kitaláljam, hogy miért (tudom, már átadta a három hetes beszámolók), majd megvilágítja nekem: én voltam az áldozat, ha a Szülő, ugrálni a feje fölött. Ez a szülő akadtak problémák, de ahelyett, hogy beszéljen velem, megy egyenesen a főnököm.

4. Mindenütt Parent

Ez egy klón a szülő, vagy ő csak tökéletesítette a művészet teleportálás? Ő mindenütt jelen van, lóg a végén az osztály egy hosszú idő után a többi szülő ment el arról, hogy minden marad a régiben. Ezek a szülők, úgy tűnik, soha nem lesz képes, hogy gyermekeik a lehetőséget, hogy döntetlen a cipőjüket, hogy dobja a notebook, vagy hogy néhány hibát.

5. Szülő Ghost

A név a szülő a listán, de nem ő tényleg létezik? Ez a szülő szinte soha nem látott, és ez tesz engem egy kicsit ideges, mert tudom, hogy a szüleim, akikkel van kapcsolat, a gyerekek jobban tanulnak. Ismét azt megérteni, mi is egy szülő dolgozik, de szeretném látni, legalábbis ő megtalálta a lehetőséget, hogy hívja vagy keresse fel a szülő találkozón.

6. Egy szülő, aki nem tartja tiszteletben a határokat

Ha kapok egy szöveges üzenetet 11 órakor, én nem is ellenőrzi, hogy ki az. Tudom, hogy ez Parent-without-határok, amelyek „csak ellenőrzés” valamit a következő napon. Minden alkalommal, amikor megnézem a mailt, van egy üzenetet (vagy hat), hogy szülő. És ez nem egy rövid üzenetet; ők inkább epikus. Ha sietek, a fürdőszobában alatt az öt perc szünetet, vagy menjen el az ebéd, én is számíthat arra, hogy a találkozó a szülő, aki keres, hogy beszéljek.

7. Versengő szülők elváltak

A pár a szülők - a dinamikus duó katasztrófa, ahol nem csak a közös felügyeleti jog, hanem egy állandó harc a többit. A szülők elváltak. úgy tűnik, minden alkalommal kergeti annak érdekében, hogy megjelennek a legjobb fény, felfedve egy másik legrosszabb. Ebben a versenyben, a gyerek mindig a vesztes.

A szülő átadja az üzleti szabályok az osztályban, és azt akarja, hogy biztosan tudom, hogy a helyét a hierarchiában valahol alatta. Ez a szülő tekint rám, mint partner, és mint egy alkalmazott. Ez csak idő kérdése, mielőtt azt mondja: „Én fizetem az adókat, mert én vagyok a főnök.”

9. A szülő - tanár gyűlölő

Nem tudom, mi történhetett volna a múltban, hogy a szülő gyűlölni kezdte a tanárok, de igazi gyűlölet. Ez a szülő azt hiszi, hogy ez a munka a vesztesek és mentem dolgozni, mint egy tanár csak azért, mert a nyári szünetben. Vagy ami még rosszabb, azt hiszi, azért vagyok itt, hogy ez egy gyerek szenved. Bármi is az ok, akkor egyértelmű, hogy a szülő meg van győződve arról, hogy ez az én hibám volt, és a hiba a többiek, mint én magam.

10. dramatizálja Parent

Ez a szülő vesz egy kis iskola incidens, és felfújja azt elképzelhetetlen méreteket öltött. A változás, néha használ könnyek, néha sír, de mindig jelen dráma. Ez nem ér véget, amíg az iskolaszék és minden szülő a játszótéren nem hallani igazságtalanság.

Alapján anyagok parenting.com

Ez a honlap megfelel minden elveinek HON kódex megbízható egészségügyi információk: lásd a tanúsítványt.

vagy
Belép:

vagy
Belép:


  • Vissza az előző oldalra

  • Vissza az előző oldalra


    Köszönjük, hogy regisztrált!

    Vissza az előző oldalra

  • Vissza az előző oldalra


    SZABÁLYOK WEBOLDAL

    Vissza az előző oldalra

  • Vissza az előző oldalra

    Vissza az előző oldalra

10 fajta szülőket, hogy a tanár titokban utálják

Kapcsolódó cikkek