1. lecke

1. lecke: Hogyan hozzunk létre egy HTML oldalon?

1. lecke

Most vissza a fájlt, és tekintse meg a fájl kiterjesztését «site.txt», amit cserélni az «site.html». Tesszük ezt annak érdekében, hogy világossá a böngészőnek, hogy a fájl tartalmazza a «html» kódot. Nézzük most megnyitja a fájlt, kattintson a jobb egérgombbal a fájlra, és válassza a „nyitott”, ahol az elem kiválasztásához „Notepad”. Ha megpróbálja megnyitni a fájlt közvetlenül a két kattintás, akkor megnyílik egy böngésző egy üres oldal, mert ez a notebook még mindig semmi. És mivel nincs rá szükség, és megyünk levelet html-kódot, meg kell nyitni a fájlt a Jegyzettömb. Nos, azt látjuk előtt nyitott, üres notebook és most nézzük létre az első html oldalt, amely például kijelzi a felhasználó szerelem, egy rövid leírást a személyes adatok, fénykép és a „rövid történet magáról.” Nézzük meg a kódot meg kell adni a html:



Felhasználói profil - Ivan Ivanov



Az alábbiakban olvasható a felhasználó személyes adatait!


felhasználói kép


  • Az Ön neve: Ivan

  • eredetű: Ivanov

  • Közel neve: Ivanovic


  • Egy rövid történet magáról


    Szültem, és él Moszkvában, dolgozni, mint egy mérnök, szeretek utazni, szeretem a művészet, könyvek, és a kutya!




    Most mentse el a megírt kód, csak rákattint az X a jobb sarokban a betét és az új ablakban kattintson a „Save”, akkor mi fut fájlt, és csodálja meg a munkát.

    1. lecke

    Erre példa a lap megtalálható itt. Ha nem szeretné, hogy írja be a kódot kézzel, letöltheti az összes fájlt ide. De én nem ajánlom, hogy töltse le és nyomtassa ki a kódot is, mivel lehetővé teszi, hogy jobban megtanulni és megjegyezni az anyagot. És most lássuk, mi vagyunk itt írva:

    ezzel a címkével kezdődik egy html fájl, azt mondja a böngészőnek, hogy ez a kezdete a kódot.

    Azt mondja a böngészőnek, hogy a html kódot itt ér véget.

    Vegye figyelembe az alábbi:
    • Tag - egy jelölő elem, áll a vett elemek szögletes zárójelben, pl a címke "

      "

    • Element - nyitó címke "<>„Plusz tartalmát, valamint a záró címke”"
    • Képesség - Meghatározza további információk az elem, mint például:
    felhasználói kép
    - "„- címkét, és«src, alt, cím»- attribútumokat. Címkék állandóan zárva kell lennie, és kinyitotta a cím
    • Minden oldal az alábbi címkék:

    - Ezután adja meg az adatokat az oldalon: Az oldal címe, linkek stílus, nyelv, kódolás, stb


    - Itt a teljes oldal kódja határozza meg, hogy amit általában látni a böngészőben.


    És most próbál létrehozni saját profil egy rövid leírást az adatokat, és a történet magáról. Ennyi ez a bemutató vagyunk rájött, hogyan lehet létrehozni egy html oldal. De ez még nem minden, a többit el tudja olvasni a következő tanulságok.

    Is olvasható - a legérdekesebb történeteket rólam

    1. lecke

    Hogy Majdnem lezuhant ugrás egy ejtőernyős

    1. lecke

    Saját Husky vagy a teljes igazságot ez a fajta

    1. lecke

    Motorkerékpár veszélyes-e vagy sem, az én tapasztalatom

    1. lecke

    3 igen elvakult látnivaló Európában

    Kapcsolódó cikkek