Job tervezőmérnök, a legnépszerűbb szakma tervezőmérnök

Állás megnevezése mérnök

A sajátossága a mérnöki-kivitelező:
Előnyök szakma:
  • Érdekes fejlesztés.
Hátrányok szakma:
  • mérnök munkája nem ér véget a színpadon a tervezés és elemzés. „Gyenge” szerkezetek észlelt vizsgálatok. Egy speciális diagnosztikai berendezés tervező lehet tesztelni a repülési jellemzőit a repülőgép, terepjáró áteresztőképesség, szivárgásmentességére tengeralattjáró. Ő kommunikál tesztelők technológia, felfedezi, hogy a gép könnyen kezelhető, módosítsa a tervezés, ha szükséges.
Személyes tulajdonságok:
  • A magas koncentrációjú és figyelem a stabilitás,
  • logika,
  • Műszaki szem előtt tartva,
  • Analitikus gondolkodás.

Mennyibe kerül tervezőmérnök?
Ezzel kezdetét veszi a vizsgálat profil egyetemen. Munkát igényel alapvető műszaki ismereteket. Gondok vannak a foglalkoztatás az tervezőmérnökök nem jelentkeznek. A Esperességek folyamatosan jönnek alkalmazások a fiatal szakemberek a fő, azonban az állam a CB. A magáncégek részt mérnöki fejlesztés, kezdő mérnök, hogy nehezebb. A legjobb választás egy fiatal designer - bejutni a saját tervező iroda. Ez biztosítja egy érdekes munkát a különböző projektek.

Az állami kutatóintézetek és a design fizetése körülbelül 350 $. A konkrét tervezési irodában - a $ 600 1500.

A legtöbb valós követelményeket tervezőmérnök szakma leírt munkaköri leírások az ukrán cégek: