7. Hihetetlenül megható leveleket a Szulejmán Hjurrem

Szulejmán volt a legerősebb uralkodó az Oszmán Birodalom és a legenda szerint, soha nem pirult. És csak egy-az egyetlen alkalom, amikor vezetett be a festék a szépség az új szolga Roksolany. Akkor senki sem gondolta volna, hogy ez a törékeny lány örökre megváltoztatja az életét a szultán.

Szerelem Hjurrem és Szulejmán tényleg úgy nézett ki, mint egy mese! Szerelmes leveleket a Szultán Hjurrem tele van olyan szenvedéllyel, hogy nehéz elhinni, hogy írt egy hétköznapi lány. Arra a kérdésre, ahol a szépség vesz egy ilyen szép szóval, azt válaszolta: „Ezek nem az én szavaim - a szavak, amelyeket diktált nekem szeretni.”

7. Hihetetlenül megható leveleket a Szulejmán Hjurrem

Szulejmán szultán volt Hjurrem mindenki számára. Ez a gazdája, ő fellebbezett a boldogság pillanata és a szomorúság. Javasoljuk, hogy megnézzük a szó a nagy gyümölcsök és őszinte szeretetet.

„Ha mosolyogsz, mosolygok és úgy lesz. És nem számít, hogy látom a mosolyát, és látom a tiéd. Végtére is, nem számít, hogy mit látunk. Sokkal fontosabb az, amit érzünk. "

„Te - a fény. Akkor - a levegőt. Ön - a legszelídebb suttogás a szó a világon. Te - én szerencsém. Te - az elején minden kezdet. Ön - az egyetlen személy, aki, ha kell, képes leszek, hogy elbúcsúzzon az egyetlen életét ... "

„Amit az Ön számára, hisz az örökkévalóságban az én szerelmem? Megteszem, amit csak akarsz, eljövök álmodban, akkor a Hold vagy a Nap eltűnik, és mutassa fel, viszont minden oldalon az élet, mondjuk, vagy kiabál semmilyen elismerést. Hadd mondjak egy szót. És én is olvad egy csepp mosoly az arcán, amit nagyon szeretek. "

„Én már mérgezett, a méreg az elkülönülés, és nincs ellenszere. Minden szín elszáradt, és a szél üvöltve dühösen, és lerombolja mindent, ami az útjába. Rainbow halvány madár a boldogság hagyott ... Nincs több hatalmas boldogságot, hogy szeressék. Rains hagyja a könnyek öntötte ki a török ​​földet. Fájdalom, elviselhetetlen fájdalom telepedett a szívemben. Nincs ereje, hogy lélegezni. Nincs ok arra, hogy éljen. Nincs lehetőség, hogy boldog legyen ... "

„Azt akarom, hogy fürödni a fény a szemét, és ugyanabban az időben, hogy élvezhetik a meleg homok édes csók. Szeretném érezni a levegőt, és állítsuk be, hogy a szíved. Mikor a kezed, haldoklom. A tűz a szerelem lángra lelkem kezd a tűz, amelyet nem lehet oltani! Ha tudná, milyen a szívem verni! Amikor azt hallom a neved a szívemben remegő húrok a szeretet. Elolvadok, én a víz és a kiszivárgott ... "

„Maga az életemben, mint egy húr, amely egyesíti az összes oktávos, és tudomásul veszi, és ömlik a lelkem dallam a szerelem. A szeme felcsillant az életem egy új szemszögből, a foreshortening a boldogság, a szeretet és a végtelen jólétét. "

„Mi is az Isten által teremtett egymásnak szánt a sors. Soha, semmilyen körülmények között nem fogom hagyni, Uram. Azt viszi ez a szeretet magad ebben a világban, és a halála után az ő lelke. Anyám, a kedvenc Szulejmán, azt nem kell semmilyen arany nm ékszer vagy ajándék, amíg én találkozunk jövő. "

Talán ez a szeretet jön egyszer egy században! Kedves olvasók, kívánok minden, hogy megtapasztalják ezt a csodálatos érzést, szeretni és szeretve lenni. Ha ezek a nők üzenetet rezonál a lelkedben, akkor megoszthatja azokat barátaival.

Ossza meg barátaival a Facebook-on!