12 Vad kutyák (Vladislav Chigarev)


12 Vad kutyák (Vladislav Chigarev)


A kutyák a legjobb barátok és segítők a vadászat és az életben. Mert amíg én
Ne felejtsük el, a házunk kutyák mindig is élt a különböző vadászati ​​fajták. Ezek voltak
husky, Beagle, spánielek, de idővel kezdtem, hogy apám alapvetően csak
Husky számára a sokoldalúság, az elkötelezettség és a kemény munka bármikor az év, és
bármilyen jól edzett játék. De amikor a vadászat az erdőben, ez ritka, de vannak elhagyott és vadmacskák és a vadon élő kutyák. Egy pár alkalommal apám hozta véletlenül kóbor kutyák, hogy elvesztek a hőt a vadászat az erdőben a tulajdonos. Ezután a Society of Hunters mi elvesztett kutyák gazdáik. A tulajdonos mindig hálát a visszatérő kedvence. De ott voltak a kutyák, akik bolyongott az erdőben a saját maguk által, és ezek kellett lőni a vadon élő állatok az erdőben. De itt az északi, ahol vadásznak az őszi erdőben, nem volt velem egy vicces történet. Elmentem egyszer az erdőben egy régi fakitermelés táborba, és leült a teát inni egy termosz, az időjárás nem volt meleg az őszi, és a hó még a földön nem hazudik. Itt a távolság hallottam az ugató kutya csomag, ami egyértelműen valaki áthajtott az erdőben. Készítettem egy pisztolyt, és felmászott a csonkot egy régi út, abban a reményben, hogy most állományban kiutasítja az állat ment el jobbra az erdei úton. Egy kérdés engem ez az esemény, egyik barátom nem volt olyan sok kutya a rut, és még ebben a pusztában vadászni itt. Van valaki a külföldi vadászok mehet át, de úgy tűnt, olyan furcsa. Nos fog állni egy kicsit, és kitalálni, hogy mi az, amit ha a megfelelő csomagot vadászok. De nincs semmi más az erdő hallotta, kivéve a kutyaugatás. De öt perc múlva itt a távolban egy erdei úton, láttam egy nyulat, és mögötte a nyomvonal egy csomag kutyák rontottak, de volt egy kereszt között, amit a korcsok és látszólag vad, de ez az, amit én gondoltam, egy csomó később. Az egész állományt repült nekem tíz méter. Tehát, ha a kutya nem vadászik, a nyúl, hogy most az üreges öntött és vissza fog térni az én következő átadni nekem az úton, és én várni lesben. Öt perccel később az ugatás a csomagolás tört, és hamarosan látta, hogy a jövőben trófea, jött vissza az úton. Van ebben az időben tovább állni magas csonkja, és nem mozdult. Hare, mintha semmi sem történt volna elfutott, és én lassan kezdte megfordítani a burkolatát, és hagyd ki méter negyven, de láthatjuk a pózt a lövés nem volt túl kényelmes nekem, és így a nyúl I podranil első lelőtte, és berohant a régi, a kidőlt fákat az út. Én is felugrott, és utána rohant lefelé az úton.
A nyúl a bozótosban ugrott sebesült, és ki a gát nem tudott. Ott volt a második lövés, és tegye. Azonban, ültem a földön egy fél óra hosszat, de sem a vadászok sem kutyák nem láttam többé. Amikor elfutott, én számolt öt kutya a csomagban.
Hare zuhant egy hátizsákot és visszament most gyűjteni az úton vissza a piros
gomba, egy jó zharevo gombát vacsorára.
Két hónappal később, a sors hozta vissza a vad kutyák. Az a tény, hogy úgy tűnt,
egy vad csomag, mentünk egymással, ezek mind tudja, hogy kell lőni.
Hó már jól feküdt le a földre, és a vadászat nélkül sílécek kimegy lehetetlen volt. Az erdőben
Töltöttem két órát, de nem jó a vadászat még nem vette észre. És ebben
alkalommal hallottam egy közeli domb unharmonious kórusa ugató kutyák a csomagolás. Mi az a
fene, gondoltam, és elment, hogy megnézze, mi folyik át a hegyen.
Szem előtt tartva, hogy ezen a helyen volt a közelmúltban egy csomag vad kutyák, én betöltött egy nagy fegyver
sörét lőszer és elő csak abban az esetben. Óvatosan kúszott fel a széle
hegyen és ott előttem nyitott egy szörnyű kép. A mocsári tőlem 50 méterre
Láttam egy nagy csomag a kutyák, hogy hajtott egy vadász fát, de ő ült ölelés egy fa, nem csinál semmit. Ezen a ponton, hogy megértsük, miért viselkedik furcsán nem volt ideje. Azt óvatosan eltávolította a hátizsákot, és síléc. Elővett egy kis baltát, és tedd össze a hóban. Eltolódott patronokat sörét és a golyók az első tasak, majd óvatosan kitisztult a tér a lábak számára, és tüzet nyitott várja a pillanatot, egyszerű felvételek. A kutyák körül a fa körül, és ugatni kezdett hevesen beépült vadász egy fa. Nézzük ezt a képet az erdőben, rájöttem, hogy esélye sem volt, hogy ki az erdő él, és sértetlenül. És időnként vegyenek részt a harcban egymással. Ez az a pillanat Vártam, hogy egy szerencsés lövés egy nagy csomag őket. És a hőt a hulladéklerakó, kiderült, hogy csak öt harci kutyák. Más körülmények között azt, hogy nem kell olyan sokáig várni, de amikor először számolni a kutyák a csomag, akkor fordult tizenegy darab. És így volt az első lövés okozzák a legtöbb kárt, ha a csomagot. És így is történt, én majdnem egy kettős az első lövés egy halom harci kutya, és újratöltés közben vettem észre, hogy az egész csapat forog a hóban, üvöltve és forog egy helyen. Csináltam egy második lövés is célja egy pár kutyák egy fa mögé, és akkor kezdődött a mély hóban egy fa egy vadász. Ekkor azt újratöltötte a puskáját golyók, és két lövést pontosan fejezte be a másik kutya szaladt a bokrok a félelemtől. A csatatéren, a bal hét halott és sebesült kutyák. Ezt követően, én töltötte be a pisztolyt sörét, és légy óvatos a sebzett állat. Három kutya feküdt holtan a hóban, míg mások továbbra is üvölteni, és a sziklák, rám nézett. Kezdettől fogva ütött pár aktív hímek, majd közelről és egy második pár sebesült. Aztán felhívtam a vadász, azért mászott le le, amit örömmel tette. Ez volt a barátja az én barátom, és ő rohant ölelni, és köszönöm a váratlan segítséget. Adjunk köszönhetően később, és most nézd a fegyvert a hó és megy, és próbálja befejezni több képességeit ezen a vad kutyák. Menj a következő negyven percig, majd visszatér ide, hogy a dolgokat, hogy itt. Felmentem a hegyre, ahol hagyta sílécek és hátizsák, és elindult a gerincén egy hegy a bevágásokat az egyik kutya elszaladt. Hamarosan észrevettem vércsíkot a hó, és futott síelni rajta, és 20 perc múlva utolérte a kutya megsebesült én és befejezte a két lövés, az biztos. Aztán a kutyát hátsó lába egy kötelet, és húzni a vágás helyére.
Hamarosan a szomszéd és, nos, ez nem elkapni vad kutyák, megkérdeztem, azt mondta, igen. Mentek vissza a nyomában, és a folyó jeges lebukott tovább. Úgy gondolom, hogy nyolc darab az egyik csomag nagy, és úgy gondolom, hogy azok már nem jelenik meg, és ha nem ment messzire, akkor előbb-utóbb zagryzot rozsomák, hogy itt él. Már többször ki a nyomát, és elment az én sípálya. Itt van egy hirtelen fordulat jött az első találkozás az erdőben, ezek a vad kutyák. És akkor a barátom csodás megmenekülés a baleset.
Akkor mi a helyzet a jól mossuk párszor vadászott együtt. Ebben az esetben
Azt mondja, hogy a kutya az ember legjobb barátja, de lehet olyan körülmények között, legyen az ellenség. Ez jó lecke vadászok vadászni öröm volt
és biztonságos. Ki figyelmeztetett, akkor mindig legyen óvatos, és sikeres vadász.

Kapcsolódó cikkek